• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
kili, to zapínanie počítača štve aj mňa, vypne mi ho, poviem si, fajn, tak nech je vypnutý, na sek. vypadnem z izby a už zas štartuje windows a malá pri ňom.
3. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, prepac za blbu otazku. To som nevedela.
3. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ss, niiiič, v pohode :slight_smile:
3. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili to je mi luto... drzim palce nech to mas cim skor za sebou :wink:
3. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je luto, ze to nevyslo.
neskusili ste poradnu?
3. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale BE (budýci ex :grinning: ) sa nevedel riadiť tým, čo mu radila
3. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme trochu na vzduch majte sa tu zatial :slight_smile:
3. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi tu rozobrala celý gauč, ale je spokojná a po dlhom čase sa dokáže hrať trocha sama (vôbec sa nevie hrať sama), tak ju chvíľku nechám.

Aha, kili, hm, keď to inak nejde. Tiež nie som zástanca záchrany vzťahu za každú cenu, tiež mám v tomto osobnú skúsenosť z minulosti, niekomu poradňa pomohla, tak preto točím o tom. Keď nie, tak nie. Držím palce nech ide všetko hladko a bez zbytočných stresov
3. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no vcera vecer ste poctivo sedeli na konovi :grinning: :grinning:
inac to stretko take dlhe dohadovanie no sa neujalo treba sa zo dna na den dohodnut
pocasie uz praje a vyrazit von :dizzy_face: aj minuly t. sme tak praktizovali :dizzy_face:

kili na fotke vyzeras vyborne naozaj !
3. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog ja som za :grinning:
3. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petaba :dizzy_face:
aj ja som za :grinning:
3. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež za, takže ešte dnes alebo zajtra? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčata,,taký je život ,,raz hore raz podním :slight_smile: ..kili,,,tak pevné rozhodnutie prajem
3. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja zajtra mozem poobede !
tak zajtra sa kona stretkoooo ? :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam chcete ist zajtra? :grinning:
3. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
termin by bol este miesto konania... :dizzy_face:
3. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra nemozem :frowning2: mam vodicak, tak by som bola casovo dost obmedzena... az v piatok som freee :sweat_smile:
3. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, jeeej, stretko? Zajtra? Žeby zase sad? Pridám sa, ak do toho nič nevleze.
emogeon, podľa mňa super nápad dohodnúť tak, že zajtra a basta, nie nejak dlho plánovať, lebo to sa nikdy nedohodne xy ženských :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajme to v piatooook pls... v pohode aj doobeda my sa prisposobime :slight_smile:
3. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte nejaku aktivitu na dnes... nic ma nenapada, ze kam by sme mohli ist :frowning2:
3. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak ma napadlo nepojdeme skusit to vajanske nabrezie - ihrisko?
3. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi no nie lebo vazne tolko zien pohromade sa nikdy nedohodne.... :fearful: :grinning:
baby tak co vravite na PIATOK doobeda ? ?
peta tam sa stavia pri tom vajanskom nab. ... asi nebude klud tam hmmm ?
zalezi aku mas predstavu ohlade aktivit..ale ty si vzdy nieco najdes a potom len napises co si vsetko
cez den stihla.... :fearful:
my za chvilu vyrazame do avionu a k nasim ...
3. jún 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja idem za chvíľu malú objednať k lekárke na to očkovanie a poradňu na 15 mesiacov :unamused:
a stretko my doobeda nestíhame,skôr zajtra poobede :frowning2: mala som v pláne detskú omšu,ale keby bolo stretko,tak to zruším a prídeme,len my tak okolo 15-16-tej by bolo ok,napíšte,ako vy ostatné a tú Železnú s. môžeme absolvovať,keď bude fakt teplo...dnes síce je,ale tu u nás na kopci fúka ako divé :angry:
kili :frowning2: to je mi ľúto,držím palce... :wink: :wink: možno sa to ešte nejako vyrieši...ak budete obaja chcieť
a teda pekne ste si s petou písali večer,ste aj capy zastúpili...ani nemusela písať dobrú noc :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. jún 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena a nevieš,dokedy budú tie jahody??my máme v sobotu to MDD,som zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: či do nedele ešte budú?
Ty máš také fundované infošky vždy...vďaka :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ani ja nemôžem.
dnes je streda? :confused: :sweat_smile:
3. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak niečo dohodnite, a keď to pôjde, tak sa radi pridáme.

Muž mi prišiel domov z práce dnes skôr, som ho poprosila, či nevezme malinkú von, som úplne k.o. z dnešnej návštevy každomesačnej, ešte aj triaška :unamused:. Tak som sa ešte aj nasrala z toho prístupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja to nechápem, s malinkou bol vonku už ani sám nepamätá že kedy, ale on sa na to díva, akoby som ho prosila nech pole pokope či čo, stále sa na veci okolo malinkej díva viac ako na povinnosť, nie radosť :angry: :unamused:. Pre neho je relax len sedieť za pc a hrať sa priblblé hry, nie hrať sa s malinkou :cry:. Ja mám pocit, že chlapi na deti nedospejú ani v 50-tke :confounded:.
3. jún 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi, presne aj u nás tak. ísť von z deťmi je povinnosť a robota a keďže pracuje, tak čo po ňom chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili :rolling_eyes: , akoby ty si si šunky váľala :angry:.

Môj si robí VŠ a chodí do práce. Ja som si urobila VŠ pred MD, on teraz. Takže často musí riešiť školské veci, ak práve nie je v práci. Celé dni som s malou. Ak by som ja chodila náhodou na VŠ teraz, tak mu musím byť neviemako vďačná za to, "ako mi pomáha" (nielen jeho uhol pohľadu, ale taký celospoločenský uhol pohľadu, myslím), že je s malou, kým ja v škole, ale ak je to naopak, tj muž v škole, tak je to nejaká samozrejmosť, či čo. Ani jedno blbé ďakujem.
Ja som celé dni s malinkou, ale on potrebuje relax. Najnovšie vedie kúpa nejakej airsoftovej zbrane a chodiť niekam s chalanmi sa vyblbnúť :rolling_eyes: . Sa ho pýtam, že kedy tam chce chodiť, keď vôbec nemá čas ani byť poriadne s nami + ešte stále nemáme dokončené nejaké veci v byte. Ale však čas sa nájde :rolling_eyes: .
3. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dobre nasrala, možno to bude aj tou "návštevou" každomesačnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale niekedy je ich konanie fakt proti zdravému rozumu
3. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ss, chichi, ale ja si šunky válam :sweat_smile:
3. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok