• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ahojte :slight_smile:
emog,dobrý nápad Medická záhrada :wink: my by sme došli,ak to bude poobede a nebude dámska jazda,kamoška nevie,či bude mať stráženie pre malú :confused: ak to bude poobede a nebude škaredo,my prídeme
dnes to teda vonku moc slávne nevyzerá... :unamused: a užite si tú kávičku s bublinkou,ideš k nej domov?či niekam sadnúť spolu??som zvedavá,jak stará baba na trhu,čo?? :wink:
no,aj tú spoločnú kávu bez detí budeme asi dlho organizovať,asi :frowning2: :frowning2:
petaba písala,že malá jej zaspala pri PC,tak naša pre zmenu niekoľkokrát v hopsadle a v koši na prádlo,mám aj fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozaj,bubli,naša odkedy začala v hopsadle skákať,tak si nožičky posilnila,že potom za krátku dobu sa aj sama postavila,veľmi rada tam skackala,ale odkedy chodí sa tam nudila,tak sme požičali hopsadlo kamoške :slight_smile:
a ešte jedna otázočka na petu,že načo chceš ešte chudnúť?? :confused: veď na fotkách si štíhla kočka už teraz :wink: :wink:
4. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog to som myslela ze ci niekto name v plane tam ist, ba sme sa stavili na chvilu a ja by som musela potom o 16:45 odist... a to na take velke stretko by ma stvalo ist prec :slight_smile:

bambi :slight_smile: dakujem za pochvalu, este trosku brusko a hlavne tie stehna... ale keby to uz neslo bez tyrania, tak by som s tym skoncila, vsak aj tak som spokojna :wink:
4. jún 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi aj ja som zvedava neboj..zenska vlastnost :grinning:
boli sme u bubli doma na kafco a deticky sa pekne hrali :dizzy_face: a zajtra my len doobeda mozme ale asi z mega stretka nebude nic... my s bubli niekde pojdeme doobeda...ak mate chut pridajte sa

petaba aha az vecer mas vodicak :wink:
4. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím, tak chystá sa niečo zajtra?
zatiaľ nemám program :slight_smile:
4. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog,no,niekedy chlapi sú viac :grinning: :grinning: :wink:
takže ste si užili,fajn :slight_smile: :slight_smile:
no,my zajtra doobeda eee,to naša princezná spí :frowning2: ale chystám sa jej už trochu inak nastaviť režim,tak keď sa prerobí izba,začneme,len musíme ísť omrknúť do Ikea nejakú menšiu rohovú sedačku,lebo táto je veľká,poputuje na Myjavu na chalupu kamošom :slight_smile: :slight_smile: :wink:
tak môžeme megastretko presunúť na budúci týždeň,buď Medická alebo Železná s.,čo vy na to??
4. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za medicku... zelezna mi je trochu od ruky busom a nepaci sa mi ten strk co je tam namiesto piesku... a je tam toho vela ... deti budu rozlietane, takze zase nepokecame :sweat_smile:
4. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zajtra nemáme žiadny program, tak by sme prišli. Emog a kam sa s bubli chystáte? a kedy?

Dnes bol nejaký divný deň - Mirka ho skoro celý prespala: ráno vstávala o 7,30 potom sa pýtala spinkať o 9,30 do 10,30 a obedný spánok: 13,00 - 16,30 :astonished: a už zasa spí :slight_smile: Som zvyknutá, že ona je taký spachtoško a že sa stále pýta aj doobeda niekedy spinkať, ale dnes ho skoro celý prespala...
4. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule ste tuším spomínali, že v medickej je to skôr pre väčši deti... zahrá sa tam aj také pomenšie dietko ako je to moje?
4. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy?
4. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my s emog a bubli sme sa bavili ze by sme zajtra sli do parku na racko... doobeda :slight_smile:
4. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra, tak kam? :angry:
a to je kedy do obeda?
4. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, u nás sa ešte zaspinkáva, chjo.

tak zajtrajšie stretko tak, že každý niekam inam? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby, včera sme pozerali ten film ČR - volá sa Nestyda. S milkou vašáryiovou. Bolo to fajn, také pobavenie a fajn, že netrval dlho - len hodinu + 20. Tak fajn tip celkom.
4. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi - ja som na tom filme bola v kine, pri niektorých scénach mi tiekli slzy od smiechu (ako napr. keď pozeral svojej žene na nos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
4. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten film zatiaľ nemáme,keď drahý donesie,pridám komentár :grinning: :grinning: :grinning:
no,a to stretko,ssissi,asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Guga, presne :slight_smile: . Sa mi moc páčili tí svokrovci, úžasní ľudia :slight_smile: A rola vašáriyovej, ako si vedela sama zo seba urobiť srandu ako herečka - že je stará. Krásny film.

Bambi, určite odporúčam.
A stretko, hmhmhm, nemali sme sa predsa len stretnúť dnes? Hááá? :grinning: :sweat_smile: A kľudne aj poobede?
My sa takto v januárovkách nevieme dohodnúť už pol roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: - lebo stále plánujeme, stále niekto nemôže, presúva sa... a skutek utek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave chcela navrhnut na dalsi tyzden nase ospevovane mega stretko, ja som za medicku niekedy po obede na dni sa prisposobime okrem piatka :wink:
jooj s bubli sme sa dohodli na zajtra ze vybehneme doobeda cca 10.30 do horskeho parku lebo pobede sme obe busy s manzelmi :grinning: pridajte sa baby...
petaba guga aj vy pridete ?
4. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem kuk Erin Brockovich.
Ešte jeden film odporúčam - Changelling s Angelinou Jolie. Síce zďaleka nie komédia (skôr pravý opak :pensive:), ale dosť dobrý.

Ahojte
4. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog a nejdeme nakoniec na racko? no mne je ten horsky park akosi dost od ruky...
4. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog - ja som ešte v horskom parku neboula, tak by som sa tam išla veľmi rada pozrieť, ale neviem ako tam trafím :sweat_smile:
Nestyda film chcem aj ja vidiet, staci pozriet obsadenie a to zarucuje ze to je fajn film... :wink:
odporúčam aj film Líbaš jako Búh. :wink:
4. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta a rano si kedy k dispozicii ?
idem napisat bubli ze pojdeme teda na racko..ona ma auto a ja rozmyslam teda ci ist s alebo bez kocika :confused:
4. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o ktorej chcete ist do toho horkeho parku?
4. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z domu tak 10.15....
4. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga aj si poznacim hned :wink: ...inac ceskych filmov je tak vela super na film+ davaju kazdy tyzden ceske filmy...
4. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kade tam idete? pesi ci trolejbusom... akym?
4. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pesi to je od nas hore z kopca 20 minutiek iba do HP...
4. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odpadnem z vás :grinning: :grinning: :grinning:

doobeda určite nestíham nič... ale sa smejem, lebo vôbec nechápem kam idete :grinning:

či horský park alebo račko alebo medická :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este odporucam z ceskych filmov medvidek, doblba, Príbehy obycejného sílenství, ked ma
napadnu dalsie napisem :sunglasses:
4. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok