Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. jún 2009

ahojte 🙂
emog,dobrý nápad Medická záhrada 😉 my by sme došli,ak to bude poobede a nebude dámska jazda,kamoška nevie,či bude mať stráženie pre malú 😕 ak to bude poobede a nebude škaredo,my prídeme
dnes to teda vonku moc slávne nevyzerá... 😒 a užite si tú kávičku s bublinkou,ideš k nej domov?či niekam sadnúť spolu??som zvedavá,jak stará baba na trhu,čo?? 😉
no,aj tú spoločnú kávu bez detí budeme asi dlho organizovať,asi ☹ ☹
petaba písala,že malá jej zaspala pri PC,tak naša pre zmenu niekoľkokrát v hopsadle a v koši na prádlo,mám aj fotky 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj,bubli,naša odkedy začala v hopsadle skákať,tak si nožičky posilnila,že potom za krátku dobu sa aj sama postavila,veľmi rada tam skackala,ale odkedy chodí sa tam nudila,tak sme požičali hopsadlo kamoške 🙂
a ešte jedna otázočka na petu,že načo chceš ešte chudnúť?? 😕 veď na fotkách si štíhla kočka už teraz 😉 😉

petaba
4. jún 2009

emog to som myslela ze ci niekto name v plane tam ist, ba sme sa stavili na chvilu a ja by som musela potom o 16:45 odist... a to na take velke stretko by ma stvalo ist prec 🙂

bambi 🙂 dakujem za pochvalu, este trosku brusko a hlavne tie stehna... ale keby to uz neslo bez tyrania, tak by som s tym skoncila, vsak aj tak som spokojna 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
4. jún 2009

zdravím, tak chystá sa niečo zajtra?
zatiaľ nemám program 🙂

bambi09
4. jún 2009

emog,no,niekedy chlapi sú viac 😀 😀 😉
takže ste si užili,fajn 🙂 🙂
no,my zajtra doobeda eee,to naša princezná spí ☹ ale chystám sa jej už trochu inak nastaviť režim,tak keď sa prerobí izba,začneme,len musíme ísť omrknúť do Ikea nejakú menšiu rohovú sedačku,lebo táto je veľká,poputuje na Myjavu na chalupu kamošom 🙂 🙂 😉
tak môžeme megastretko presunúť na budúci týždeň,buď Medická alebo Železná s.,čo vy na to??

petaba
4. jún 2009

ja som za medicku... zelezna mi je trochu od ruky busom a nepaci sa mi ten strk co je tam namiesto piesku... a je tam toho vela ... deti budu rozlietane, takze zase nepokecame 😅

guga
4. jún 2009

na zajtra nemáme žiadny program, tak by sme prišli. Emog a kam sa s bubli chystáte? a kedy?

Dnes bol nejaký divný deň - Mirka ho skoro celý prespala: ráno vstávala o 7,30 potom sa pýtala spinkať o 9,30 do 10,30 a obedný spánok: 13,00 - 16,30 😲 a už zasa spí 🙂 Som zvyknutá, že ona je taký spachtoško a že sa stále pýta aj doobeda niekedy spinkať, ale dnes ho skoro celý prespala...

guga
4. jún 2009

minule ste tuším spomínali, že v medickej je to skôr pre väčši deti... zahrá sa tam aj také pomenšie dietko ako je to moje?

kili
4. jún 2009

a kedy?

petaba
4. jún 2009

no my s emog a bubli sme sa bavili ze by sme zajtra sli do parku na racko... doobeda 🙂

kili
4. jún 2009

sakra, tak kam? 😠
a to je kedy do obeda?

ssissi
4. jún 2009

Ahojte, u nás sa ešte zaspinkáva, chjo.

tak zajtrajšie stretko tak, že každý niekam inam? 😀 😀 😝

ssissi
4. jún 2009

Inak baby, včera sme pozerali ten film ČR - volá sa Nestyda. S milkou vašáryiovou. Bolo to fajn, také pobavenie a fajn, že netrval dlho - len hodinu + 20. Tak fajn tip celkom.

guga
4. jún 2009

ssissi - ja som na tom filme bola v kine, pri niektorých scénach mi tiekli slzy od smiechu (ako napr. keď pozeral svojej žene na nos 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

bambi09
4. jún 2009

tak ten film zatiaľ nemáme,keď drahý donesie,pridám komentár 😀 😀 😀
no,a to stretko,ssissi,asi tak 😝 😀 😅

ssissi
4. jún 2009

Guga, presne 🙂 . Sa mi moc páčili tí svokrovci, úžasní ľudia 🙂 A rola vašáriyovej, ako si vedela sama zo seba urobiť srandu ako herečka - že je stará. Krásny film.

Bambi, určite odporúčam.
A stretko, hmhmhm, nemali sme sa predsa len stretnúť dnes? Hááá? 😀 😅 A kľudne aj poobede?
My sa takto v januárovkách nevieme dohodnúť už pol roka 😝 - lebo stále plánujeme, stále niekto nemôže, presúva sa... a skutek utek 😝 .

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
4. jún 2009

No idem kuk Erin Brockovich.
Ešte jeden film odporúčam - Changelling s Angelinou Jolie. Síce zďaleka nie komédia (skôr pravý opak 😔), ale dosť dobrý.

Ahojte

petaba
4. jún 2009

emog a nejdeme nakoniec na racko? no mne je ten horsky park akosi dost od ruky...

guga
4. jún 2009

emog - ja som ešte v horskom parku neboula, tak by som sa tam išla veľmi rada pozrieť, ale neviem ako tam trafím 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
4. jún 2009

odporúčam aj film Líbaš jako Búh. 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
4. jún 2009

o ktorej chcete ist do toho horkeho parku?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
4. jún 2009

kade tam idete? pesi ci trolejbusom... akym?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
4. jún 2009

ja odpadnem z vás 😀 😀 😀

doobeda určite nestíham nič... ale sa smejem, lebo vôbec nechápem kam idete 😀

či horský park alebo račko alebo medická 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre