• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
emog,tak-tak,nedávno dávali Bobule,len som nejako nestihla :wink:
ja pozerám na Markíze Ťažký zločin,ale české filmy a seriály u nás fičia... :slight_smile: aj rádiá :grinning:
guga,tak oslávené?? :wink: a mali ste spací deň,hm,u nás naopak,malá poobedňajší spánok,teda u nás skôr podvečerný ignorovala,sa rehlila pri kojení neviem z čoho a lietala až do 21:00,aspoň som si pozrela Poirota :grinning:
potom zalomila a očakávam,že tak o polnoci bude vyspatá a budeme sa hrať :sweat_smile: :sweat_smile:
Horský park máme v pláne v sobotu,MDD,len počasie nejako moc nevychádza,po iné roky bol hic a to sme mávali o týždeň skôr,ale tak keby aspoň nepršalo,dalo by sa,uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,tak emogeon,bubli a petaba majú mini stretko,myslím v HP...alebo som aj ja už mimo??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, tak sme dve :grinning: :grinning: :grinning: rada by som prišla, ale neviem kam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najskor pojdeme do HP... :wink: a petaba niekde zmizla :fearful:
4. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do horkeho by som zbehla, ale doobeda ne-e-e :sweat_smile:

niekedy naplanujeme poobede, dobre? :wink:
4. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede kedykolvek len zajtra takto vyplname doobednu cast dna kedze pocasie nic moc a my sme poobede busy :wink:
4. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved v poho :grinning:

ale od pondelka bude hic? som tak počula :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma sa zlepsit pocko od pondelka na 25 ..to je fajn teplucko sa tesim pre mna je hic 35 :grinning:
dobru noc baby..idem pozerat film :sunglasses:
4. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este si piseme doobeda... ci to stihneme, podla toho ako sa zobudime.... emog zmizla som pozerat panelak :grinning:

idem uz do postele nejaka som dnes strasne unavena... dobru noc vsetkym :wink:
4. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja padám do vane,lebo nestihnem teplú vodu,malá asi potiahne až do rána...uvidíme,kiežby :slight_smile:
tak všetkým dobrú noc,príjemné zajtrajšie ministretko,z ktorého nakoniec bude maxi... :grinning: :grinning: :grinning:
capy tu dlho nebola,dúfam,že nie sú chorí :confused: :confused: aj bubli má dnes absenciu :sweat_smile: :sweat_smile:
tak dobrúúúúúú.... :pensive:
4. jún 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi som tu. len som trochhu nestihala :grinning: :grinning: :grinning: uz si vas idem precitat :wink:
4. jún 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli s kamoskou v ikei, prisli sme o dvanastej a to tomino uz odkvecol ako hnila hruska. zobudil sa o pol stvrtej, isli sme pre vikina a potom sme boli vonku. prisli sme o siedmej domov okupali ,napapali a haji od pol deviatej. tak som sa pustila do zehlenia, umyla som tu kopu riadu co sa tam nahromadila pocas dna a teraz konecne sedim :sweat_smile:

guga vsetko naj k narodkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ked takto opozdene :sweat_smile:

tak kde bude stretko?
5. jún 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som vsetko docitala a poodpisovala a mozem ist haji. tak dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
5. jún 2009 o 01:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toľko dohadovania a ide vôbec niekto v tomto počasí niekam? :confused: :sweat_smile:
5. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počasie sa pekne vyčasilo :wink: a kde to stretko na koniec bude? ak v Horskom parku, tak mi prosím niekto vysvetlite, ako sa tam z Petržalky dostanem... lebo ja tam asi netrafím :confused: :sweat_smile:

ďakujem vam všetkým za gratulacie :wink: :wink: :wink:
5. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no pocasie nevyzera z okna az tak zle...je len 13 stupnov... a v HP pod stromami bude urcite chladno...

my teda pojdeme k nam na racko do parku.... tam je slniecko :slight_smile: pridajte sa ak chcete :sweat_smile:
5. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak sa dohaduje stretko? aj by som sa pridala, uvidim ako sa dohodnete :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to stretko by sa malo kona cca za hodinu... snad sa dohodnete :slight_smile:
5. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je fajn, neviemme este ale kde a kedy? v tom horskom parku? takt to je moc daleko, to nejdem, ale odchytim si ineee :grinning:
5. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej baby idu do HP a my ideme do parku na racko :slight_smile:
5. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, a kde je park na račku? vôbec som tam ešte nebola.
a do kedy budete?
5. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my pojdeme asi tak do pol hodky snad a budeme urcite asi do takej pol 1 az 1.... to je hned za autobusovou zastavkou smer hl. stanica
5. jún 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak nič, to nestihnem zorganizovať, ešte sme ani nevstali :sweat_smile:
5. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsak nabuduce :slight_smile:
5. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,a ja bola pripravená na M zahradu :slight_smile: ,,,jaj to počko,,,mračnojasno :unamused:
5. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pocko sa pekne vycasilo. je tam perfektne. ked sa maly zobudi pojdeme asi za aupark alebo na T-com plaz na to nove ihrisko. podla toho kde bude kolko ludi :wink:
5. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,,,no asi tak jake počasie bude, ale zas sa mračí,,ma z toho picne, ked dakde chcem ísť a počko to skazí :angry:
5. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona nevyzera to tam zle :unamused:
5. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme sa prave vratili z ihriska ... boli sme z emog a bubli... bolo fajn, deti sa pohrali a my sme trosku pokecali

planuje sa nieco aj na poobedie? mozno sa pridame :slight_smile:
5. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda, že ste nedali vedieť, že kde nakonic budete - prišli by sme aj my :confounded:
5. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok