• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ja som pisala ze idem na racko... a baby mi nakoniec pisali sms ze pridu... lebo tam v HP bude chladno ... si mohla prist :unamused:
5. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale my mame dnes volne aj poobedie, tak mozme nieco vymysliet :wink: ak chces :grinning:
5. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď baby spomínali, že pôjdu do HP a ja som tam ešte nebola, tak som sa tam išla pozrieť - že keď tam niekto bude, tak fajn. A keď tam nikto nebude, tak aspoň malá trošku zmení prostredie. Nakoniec som spravila dobre, lebo tam celý čas bola pri zvieratkách a bola úplne hotová zo zajačikov (boli sme pri horárni)

Po obede zatiaľ nemám program...
5. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak rtomino je hore pojdeme pomaly von. :wink:
5. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga tak skus dat nejaky tip :wink:
5. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak guga a nebolo chladno v hp?
5. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy spomínala T-com pláž alebo ihrisko za Auparkom... asi sa tam pôjdeme aj my niekde poprechádzať, keď sa Mirka zobudí :slight_smile:

bolo tam dobre :wink: ja som mala tričko s krátkym rukávom a bolo mi fajn. Mirku som ale radšej obliekla lepšie, lebo v chládku bolo chladnejšie, ale dobre.
5. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga .. tak si tam trafila? super

niekedy tam ešte zbehneme viaceré, ale poobede, jo? :sweat_smile:
5. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno vybehneme aj my ... podla toho kedy sa nati zobudi... kedy asi planujes?
5. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a ty sa nepridas za aupark? :slight_smile:
5. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradili mi asi dve mamičky ktorých som sa po ceste pýtala, ale vedeli dobre navigovať, tak som to zvládla :wink:

ja čakám kedy sa malá zobudí a potom pôjdeme :slight_smile:
5. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase aupark?

ja radšej železnú studničku :sweat_smile:

ale ved uvidím....

ideme von ... pa pa
5. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože dnes myslíte ten aupark? tak dnes nieeeeeeeee :slight_smile:
5. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, guga tak si bola nakoniec v HP? ale sa vam pacilo aj Mirke tak to je fajn...my chodime zacacikov a kozicku krmit :dizzy_face:
rano sme vahali kam ist ze aj tak nikto nepride do hp tak sme zvolili racko a ( dobre bolo :sunglasses: ) a potom som citala rano ze skor na racko by dosli ale ved bud. tyzden sa dufam zmanazujeme :grinning:
5. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dúfam tiež že, sa to zmanažuje a konečne uvidím live vás :sweat_smile:
5. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,aj ja... :slight_smile:
na dnes už niečo máme,lebo včera sa dohodlo,že stretko nebude a my sme až poobede in,takže tak :frowning2:
5. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm no tak my sme sa prave zobudili, teda iba Nati, takze to nestiham do toho auparku... kym by sme sa vytrepali, tak by bolo minimalne 5 hodin a o pol 7 cakame navstevu... takze snad to vyjde ten buduci tyzden :slight_smile:
5. jún 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá,,je to presne o tom že,jedno babattko spí, druhé ide spať ,,a tak sa len prispôsobujeme,,, :wink: no a hned škôlka,,,a zas steeotip , trochu iný
5. jún 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa vôbec niekto stretol dnes?? :confused: :grinning:
my sme mali stretko s kamoškou-4 baby,2 veľké,2 malé :grinning: :grinning: pokecali sme,poohovárali našich chlapov :stuck_out_tongue_closed_eyes: prebrali radosti aj starosti a dohodli spoločnú opekačku budúcu sobotu,tak snáď to vyjde... :wink:
a čo vy??čo ste robkali??
5. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli so samkom v meste, kúpili sme sandálky na leto ... no a ked sme šli domov, na hodžovom nám. sme nastúpili ako vždy na trolejbus 206, cvakla som lístok a zrazu nám niekto zvonka kričí, že:
horí vám strecha! dymí sa tam!

šofer vyšiel von, kukol a začal nás vyháňať z trolejbusu von :confused:

na streche normálne plamene!!!! tak sme odkráčali až k fontáne, tam sme si sadli a kukali sme :sweat_smile:
prišli 2 požiarnicke autá, sanitka ... vypli prúd, tak všetky trolejbusy naokolo stáli :sweat_smile:

za hodinu sa to vyriešilo a šli sme domov :sunglasses:
5. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeeeeeeeeeeda,zuzitka,pekný adrenalíííín ste mali,aspoň Samko videl hasičov priamo v akcii :grinning: :grinning: :grinning: hlavne,že sa nikomu nič nestalo...ale tá bratislavská MHD :angry: :angry: :angry: električky sa vykotia,trolejbusy horia,autobusy meškajú... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: no,paráda :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka mala si veselo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

my sme sa na chvilku stretli s gugou a mirkou, nahodne. som rada ze som zasa spoznala niekoho osobne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme nakoniec skončili na pláži a bolo super - hrala tam hudba, tak si malá zatancovala, hrala sa s kamienkami, v piesku. Potom bola asi 30 min na hojdačke - to je Mirkin rekord, vždy tam vydržala asi tak 4 min. Bolo tam plno detí.

zuzitka - bola si v "správnom" čase na "správnom" mieste :wink: :wink: :wink: aspoň, že si si cvakla lístok :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bolo tam perfektne :wink:
5. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka vidis co ty v meste zazijes .. :grinning:
guga na tej T comacke plazi su kamienky ?
chystame sa tam bud. tyzden uz bude pekne...
5. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam urobená piesková pláž a za ňou ako urobili nové preliezky, tak okolo nich sú kamienky. Tak si tam príde každé dítko na to svoje :wink: :wink: Mne sa tam veľmi páčilo a budem tam chodiť asi často :wink: :wink:
5. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to moje urcite tak sa pytam... asi aj my casto a hned aj pondelok vystartujeme :grinning:
5. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli nakoniec u nas na racku... boli sme na hojdacke, smyklavke, v piesku, na koniku... loptu sme si hadzali... fantanu sme boli obzerat... takze mali sme dnes narocny :grinning: program... a este aj pozovat Nati musela :grinning: tak aspon vysli nejake fotky :slight_smile: ak chcete tak kuk posledne zabery su nove http://picasaweb.google.sk/peta.ba/Jesen2008Leto2009#
5. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog a kedy v pondelok by si tam sla? by sme sa pridali, vyzera to zaujimavo :sunglasses:
5. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak teraz som sa straaaaasne nasmiala :grinning: mame doma na navsteve moju mamu a ta sa hra s Nati... zacala jej nieco blabotat ako babatku a ona nechapavo kukla na nu a povedala jej " prosim ta povedz mi to normalne" skoro som odpadla, ze kde zobrala taku vetu :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok