Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
28. apr 2008

dobry vecer 🙂

mamacat
28. apr 2008

kili, isli sme nakoniec do mesta dnes a potom poobede na prechadzku pri ramene. zajtra co robite? tiez by malo byt pekne...

claudinka
28. apr 2008

weeeeeeeeeeeeej caf pipi, som unavena jak slak..

kili
29. apr 2008

mmcat, tak ja som teraz bola v lekárni ale to čo zháňam majú zas len v zdravotníckych potrebách (hlavná vec, že som tam včera bola a zabudla som si ich vypýtať 🙄 ), takže musím ísť zas a keďže druhú vec v lekárniach vôbec nemajú, tak musím ísť na štajnerku do doplnkovej výživy kúpiť sladilo pre Adamka, takže to zoberiem 95 na šafko, od tiaľ na rajskú do ZP od tiaľ na štajnerku, potom do sekáča čo je na karadičovej, potom galantéria na záhradníckej a napokon 75 domov. Si s toho spravím asi celodenný výlet 😀 .

kili
29. apr 2008

nikde nikto?

ja som teda absolvovala tú túru 😝 , keď som sa blížila k medickej záhrade, tak sa akurát zobudil Samko a tak som tam išla ho kŕmiť, sme tam robili riadny rozruh, lebo kým som kŕmila Samka, tak Adamko sa rozhodol, že je o hodinu skôr hladný a tak to S. kŕmenie prereval, potom som kŕmila jeho, lenže S. nemal dosť a tak prereval kŕmenie A. no a potom som konečne strčila flašku do pusi jemu a bol kľud 😝
a je fain byť takto snimi dlho vonku, lebo konečne je S. spokojný, že môže len tak ležať a niečo robiť a A. je zas spokojný, že sa na neho môže kukať 😵

zuzitka
29. apr 2008

ahojky 🙂

ja som tiez blavacka 😉 ale len cez tyzden.....
cez vikend som zahoracka 😝

takze mozem prispievat do tejto temy??? 😅 😅 😅

kili
29. apr 2008

zuzi, áno, ale len cez týždeň 😀

a kde na záhorí tráviš víkendy?

zuzitka
29. apr 2008

kili ... kazdy vikend sme blizko Malaciek, presne obec Studienka 🙂
ja aj moj Duro mame odtial rodicov, cize kazdy vikend sme u nich 🙂

no a teraz tam ideme uz zajtra, budeme opekat a v stvrtok ideme oslavovat 1 maj do Malaciek 😀

zuzitka
29. apr 2008

kili ... ty mas dvojicky 😉 a maju uz rok 😀 gratulujem!!! 😵

kili
29. apr 2008

zuzi, ďakujem

tonicka
30. apr 2008

Ahojte.Prosimo pomoc pri hľadani kamaratkinej maminy.Odisla pred par dnami, pravdepodobne sa pohybuje bezcielne v uliciach Bratislavy a pravdepodobne oblecene co na obrazku... Dakujeme. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pipi1211
autor
30. apr 2008

dobry vecer sa praje 😀

sranda
1. máj 2008

Halooo, je tu niekto, snáď to nejak posuniem.... 😉

kili
2. máj 2008

no nejak to tu flákate, nikam nechodíte, len sedíte doma?

petaba
2. máj 2008

Dobre ranko, co dnes planujete, dajte niake tipy 😀

kili
2. máj 2008

upratovať 😀 malí sú soplaví, tak neviem, či pôjdeme von, keby bolo fakt pekne, tak aj áno, ale ukazuje mi tu, že má pršať, tak neviem 😕

petaba
2. máj 2008

no u nas na racku je zatial fain a na teplomery na balkone mi ukazuje na slnku cez 25 stupnov

claudinka
2. máj 2008

nadherne je dnes vonku 🙂

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

mamacat
6. máj 2008

nejde niekto dnes doobeda do auparku? my tam budeme s J. 🙂

trpezliva
7. máj 2008

Ahojteeeeee....ak to stretko je aj pre maminy, nie len pre tehulky, tak my s Lili prideme urcite 🙂 . ALe o 16tej je akcia Mila pre mamy na Hlavnom namesti....je to po celom Slovensku..chceme sa zapojit aj my..a prejst kocikom tu stanovenu trasu. Tak by sme mohli ist niekam tym smerom do cukrarne ci kaviarne, aby som to mala len na skok.
Tesim sa na stretko, ze spoznam nejake maminy (aj buduce). 😵
Claudinka, poslem ti IP.

petaba
7. máj 2008

no aj my by sme sa pridali na niake dobre stretko 😉 ak by teda tehulky neboli proti 😀

zuzitka
8. máj 2008

ahojky 🙂

boli sme dnes v zoo 🙂
akurat ze viac bavili Samka preliezky a trampolina ako zvieratka 😀
ked sme chodili medzi klietkami, tak bol urevany a strasne unaveny a chcel sa len nosit, ale ked zbadal preliezky.... zrazu mu nic nebolo 😠

claudinka
8. máj 2008

petaba radi sa nieco priucime 😀 😀
trpezliva a ta akcia je len cisto pre mamicky???

petaba
8. máj 2008

nie claudinka to pre vsetkych kto si chcu pripomenut ako vela pre nich znamena mama, pre deticky, mamicky, oteckov, deduskov, babicky....a samozrejme tehulky 😀

zuz11
8. máj 2008

zuzitka, a nebolo tam dnes vela ludi? my sa chystame zajtra 😀

zuzitka
8. máj 2008

zuz11 .... bolo dost ludi ale dalo sa celkom 🙂 akoze o 11h bolo uplne plne parkovisko... asi tak 😉

zuz11
8. máj 2008

dik za info zuzitka 😉 dufam ze zajtra to bude lepsie 😉 😀

zuzitka
8. máj 2008

a na smyklavke sa deti totalne tlacili .... az mi samka zhodili dole hlavou ale zachytila som ho 😨
... mala smyklavka na tolko deti 😀

zajtra mozno bude pomenej ludi 🙂

ena
9. máj 2008

claudinka: no, toho 10.maja okolo tretej bude plne mesto mamiciek a deticiek kvoli tej akcii Míľa pre mamu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre