Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
5. jún 2009

nooo museli sme... Nati skoro zrazil jeden pubertak na bicykli ... sa tak strasne zlakla, ze som jej musela navrhnut nieco na ukludnenie, lebo strasne plakala... boze nechapen co tak strasne letel cez park 😠

capy
5. jún 2009

tu su neake fotky z toho noveho ihriska pri T-com plazi 😉 http://picasaweb.google.sk/martinasteinerova/My...

petaba
5. jún 2009

capy vyzera to tam velmi dobre, Tominko sa zabavil 😉

capy
5. jún 2009

vymenil auticko za kocik a nie a nie ho pustit 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
5. jún 2009

ok ... pojdeme peso?

petaba
5. jún 2009

kto sa prida?

ssissi
5. jún 2009

Ahojte kočky,
vidím, že dnes bolo pestro, ako dočítavam 🙂.
My sme tak domácky dnes (malinká nebola úplne ok), až na večer sme skočili trošku po okolí, ale fajn bolo aj tak.
Fotky z T-com pláže super 🙂.

Bambi, ten horský park zajtra - to máte to MDD, čo má Patrik? Neboj, nebude pršať (snáď), aj dnes malo pršať a ako bolo pekne 😉 . My sa chystáme na to firemné MDD v nedeľu, pár krát sa na našom firemnom stalo, že spŕchlo, ale dalo sa - vždy boli nejaké stany, či šapitó, či ako to nazvať 😀 .
Ozaj, a čo záujemcovia o byt? Ako to dopadlo? Sťahujete? To som nejak prehliadla.

Emogeno, práve kukáme toho Medvídka, čo si spomínala - celkom fajn to je zatiaľ.

petaba
5. jún 2009

kde ste vsetky ☹

capy
5. jún 2009

ssissi uz je malej ok ☹

petaba tu som 😉

petaba
5. jún 2009

jeee uz som ani necakala, ze sa tu niekto objavi 🙂

bambi09
5. jún 2009

ssissi,hej,to máme zo školy,to MDD 🙂 🙂 tak dúfam,že bude pršať tak,ako dnes,ono je to vlastne po 12-tej,tak ak ráno bude nevadí...len repelent nezabudnúť,lebo to je pri lese a tam sú stále komáre 😒
my sme tiež len tu u nás na ihrisku s kamoškou a babami 😉 snáď vaša malá už bude zajtra,teda už dnes lepšie 🙂 🙂 no,ideme aj my s drahým už haji,pozeráme ešte ten dokument na Markíze-Domov,je to fakt zaujímavé...už raz dávali také,ale bez komentára...tak dopozeráme a dobrú noc všetkým 🙂 🙂

petaba
6. jún 2009

Dobre ranko....
Co mate v plane, ked je taketo hnusne pocko... my asi skoncime niekde v obchodaku 😠 a to som chcela ist dnes do zoo ☹

netmona
6. jún 2009

no my dnes asi doma,,M bol trochu vonku s bobakom a ked sa vychrapka tak uvidíme,,ale dnes mam nálada na kľud domáci 🙂

ssissi
6. jún 2009

Ahojte,
my dnes prechádzka po starom meste - hviezdoslavovo nám., hlavné nám., ... + ladova kava od mekaca so sebou (moja droga) 😅, ked uz ihrisko a take sa moc neda.
Malinkej sa zlepsuje - ma na kozi take zapalene veci 😖, nechapeme z coho, boli sme aj u dr. koznej, no ale vyzera, ze je to uz na ustupe, tato posledna noc bola uplne v pohode.

Emogeon, vcera som ti skomolila meno na emogeno, tak prepac. A ten medvidek bol supr.

bublinaz
6. jún 2009

ahojte, tak my mame family vikend, prisli moji rodicia aj svokra, tak mam konecne chvilu cas 🙂

v pia sme stihli tri ihriska - rano s emog a petaba racko, poobede aupark a T-com, tam sme nadabili na gugu a vecer este u nas na kramaroch 🙂 no a dnes som si konecne dopriala nakupy bez malej, tak sa celkom vytesujem lebo som aj co-to kupila. na mna heroicky vykon lebo ja neznasam nakupovat 😝

v pondelok by sme sa pridali aj my na plaz, ale peso asi nieee 😵

ena
6. jún 2009

my sme tiez uz boli omrknut t com plaz, myslim, ze z roka na rok to tam zlepsuju, kuk do albumu.. a dnes sme mali MDD, mysleli sme ze bude prsat, este aj gumaky a prsiplaste sme mali v kufri zbalene 😀 a nakoniec bolo paradne pocasie..

bambi09
6. jún 2009

ahojte 🙂
tak som aspoň na chvíľu ešte kuk sem,vyliezla som z vane a konečne nesmrdím za dymom 😀 😀 😀
mali sme to MDD,vyšlo to super,aj počasie,aj keď sme odchádzali z domu a pršalo jemne,hore v HP vôbec a bolo tam aj teplejšie 😕 decká si užili,súťažili,lietali,opekali,kupovali za získané "peniaze-francúziky"ceny-náš Paťo si šetril na Monopoly,ale potom mu ich vyfúkli,tak kúpil malej super plyšového papagája a sebe balóny a perá 🙂
my sme chodili s Katkou po lese a tráve,lebo na deke už sedieť nechcela,tak sme sa nachodili,opekali sme a potom sme si ešte zašli hore pri Bobovej dráhe na kofolu,ešte sme sa tam na húpačkách pohúpali,stavili sme sa v Carfoure na chvíľu,mali mať pangasa za 87,-Sk kilo,no,viete,čo mali 😠 figu borovú,prázdny mrazák 😠 ,ale kúpili sme aspoň výhodne plienky,ja som si tepláky a spodné prádielko kúpila-mali v zľave a pekné a ešte blbinky bežné,čo treba,malej sme v Dráčiku kúpili malý bazénik na balkón a ďalší kýblik do piesku s mlynom,máme krtka,ale mlyn tam nebol 😀 😅
tak som uťahaná a ak bude zajtra škaredo,nevadí,budeme ležať a odpočívať,okrem varenia slamku krížom nepreložím 😀 😀 😀
tak dobrúúúúú noc vám,deti 😅 🙂 😅

capy
7. jún 2009

ahojte tak aj ja sa hlasim po vikende. boli sme u nasich. ale sa nam pekne vycasuje 🙂 🙂 🙂

ssissi super ze malej je uz lepsie 🙂

ena kukla som fotky. super. a naozaj sa to tak konecne zlepsuje 😉

bambi ake maju plienky? a po com lebo aj ja musim ist zajtra neake kupit lebo som zistila ze mame poslednych pat 😅

vidim ze ste mali pekne MDD. tesim sa s vami 🙂 🙂 🙂

bambi09
7. jún 2009

ahojte 🙂
dnes tu skoro nikto nebol??? 😕
capy,my kupujeme Háppy plienky,som s nimi spokojná,majú teraz 74 ks za 12 euro,tak mám zásobu 🙂 🙂
my sme dnes boli len doma,Paťo nejako soplí,tak sme sa netúlali,aj tak bolo divné počasie 😕 celý deň zamračené,aj keď teplo bolo,ale k večeru sa ochladilo 😒 som zvedavá na zajtrajšie počasie 😖 😖
idem ešte pár mailov vybaviť,potom vás mrknem-či vôbec niekto zablúdil na MK 😕 😕

petaba
7. jún 2009

Dobry vecer 🙂 my sme vcera boli nakoniec v avione, taky hnusny vetrisko fukal, ze sme radsej isli na kavicku a obehat obchody... a dnes sme boli u svokrovcov a u nasich... takze sa mala vyblaznila 😀

ako zajtra s tou t-com plazou... ideme?

ssissi
8. jún 2009

Ahojte kočky,

bambi, supr ste mdd-čkovali 🙂 a super nakúpili a s tými akciami.. tak to býva 😒.

my sme v sobotu boli v starom meste, bolo príjemne

a včera na firemnom dni detí, aj keď sa ešte nevedela tak zapájať do tých atrakcií, ale fajn sa vyšantila.

Ja by som dnes na t-com pláž išla. Baby z petržalky, čo tam chodíte, chodíte busom, či pešo?

guga
8. jún 2009

Ahojte,

no my sme celý víkend boli vonku. V sobotu sme boli u našich na záhrade (tým, že tak strašne fúkalo, tak neboli vôbec žiadne komáre, tak to bolo na niečo dobré 😉 😉 😝) a včera sme boli u švagrinej v Hamuliakove 🙂

No super, že vám vyšlo MDD-čkovanie 😉 😉 😉 deti sa vám poriadne vyšantili 😉

bublinaz
8. jún 2009

ahojte, tak ako je to s tou t-com plazou? ide niekto? my asi pojdeme, budeme tam cca od jednej-pol druhej.

petaba
8. jún 2009

ahoj bubli... my ideme, mala by ist aj emog... a asi teda aj ssissi 🙂 No super uz sme 4 😎

ssissi
8. jún 2009

baby, ja ale tak neskor - okolo stvrtej. Bude tam niekto?

ssissi
8. jún 2009

a este prosim vas - to je tam v mieste byvaleho lunaparku? a vstup je z ktorej strany?

ena
8. jún 2009

Sissi: my najcastejsie na plaz od nas 83kou ku auparku, potom prejdeme cez aupark a cez sad az ku piesku 🙂

ena
8. jún 2009

sissi: piesok zacina skoro pri Au cafe.. to je piesok a potom je bar, peiskova cast pre deti s tymto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... , potom su ihriska na volejbal a na konci taketo ihrisko https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a este troska dalej su aj hojdacky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre