• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ahojte

tak dnes ste isli na T-com plaz?
to je pri Au-cafe, nie? :slight_smile:

ja mam dnes v plane si farbit vlasy, mozno sa do toho dam tak za hodinku /farbim si sama/ :grinning:
8. jún 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, dik, a dnes sa nechystas? zeby sme skocili spolu
8. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zvedava, kto nakoniec dorazi :slight_smile: ssissi, ked pridete, tak mi kludne zavolaj, budeme tam asi aj o stvrtej, ale asi niekde chodit, aby mala spala :slight_smile:
8. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my by sme tam este mali byt... bubli si uz nejako dohodnuta s emog? lebo mali by sme ist peso, ale emog nejako nepise, tak neviem co...
8. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepojdete aj v sobotu na tú pláž? :slight_smile:
ja pôjdem v sobotu na svadbu do Au-cafe o 16.30h, vám podám nejaký zákusok :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissi: zatial neviem, co robime poobede
zuzitka: len aby tam mali tolko zakuskov, ked sa tam dohrnieme :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, zákuskov bude, len musíte prísť načas :grinning: :grinning: :grinning:
a možno aj šnicla sa vám ujde :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pôjdeme možno do sadu na slniečko, lebo sú nachcípaný, tak nech to slnko trochu vyťahá :slight_smile: Ale len tak na trávu, nepridáte sa niekto tak za hodinu dve?
8. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak budete na plazi ?
8. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne emog :sunglasses:
8. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy? že by som tam aj ja išla :unamused:
8. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, hodíš mi do IP tvoje číslo? aby som vás našla :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba kedy budes v meste ? ja za 20-30 min. vyrazim z domu
8. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež asi tak :slight_smile:
emog, od kiaľ ty ideš?
8. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz pomaly chystam vyrazit :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili z kramarov...
za 15 min. aj my :dizzy_face:
8. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o, aha, ja že z Petržalky, tak nič :sweat_smile:
8. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam tiež prídem, ale vyrazím až keď sa Mirka zobudí - takže tam budem asi až tak o štvrtej?
8. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bude stretko dnes..supeeer :dizzy_face:
8. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, máte niektorá krém na opalovanie? my máme dva, ale ani jeden neviem náisť :frowning2:
8. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla :slight_smile:
8. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Guga, nejdeš autobusom? Lebo ja tiež až tak neskôr a zvažujem pešibus, alebo autobus, ale peši tam prídem, asi keď budete už budete doma všetci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Z domu pôjdem až okolo štvrtej

Kili, máme krém - bubchen kids, ak stačí tak neskôr, tak bude. Ale príšerne farbí oblečenie na žlto :unamused:

A nejdú od mesta nejaké oblaky? :confused:
8. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi - ja sa tam zveziem autinom :slight_smile: . Inak nechcem strašiť, ale všetky predpovede, ktoré som na dnes počula, tak hovorili o tom, že doobeda bude pekne a poobede dážď a búrky... :confounded:
8. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga a kde tam zaparkuješ, v auparku? ja vlastne tiež môžem dnes aj autom, zaujímavé, že táto možnosť mi nenapadla :grinning: .

veď to, vyzerá to všelijak s tými oblakmi. A dnes nesmie pršať!!!!!! Dnes je Medarda
8. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfajme, že nebude pršať - to by sme mali o "zábavu" postarané ďalšich 40 dní :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som rozmýšlala, že kde zaparkujem, že či v Auparku, ale asi to budem mať lepšie na tom mieste, kde bol volakedy lunapark - na tom parkovisku, ako je ten pametník pre Daniela Tupého (hneď pri divadle Aréna) :wink:
8. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevieš, býva tam voľné? ja som antitalent na zaprkovanie na plnom parkovisku, alebo pozdĺž 2 autá
8. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: myslím, že tam bude dosť miesta, myslím, že tam bude lahšie zaparkovať ako v Auparku. Teraz ma napadlo, že ešte jedno veľké parkovisko je hneď pri moste, pri zákrute, ktorou sa ide dole zo Starého mosta - tam by malo byť tiež dosť voľného miesta. Ale určite bude dosť voľného aj pri divadle :wink: :wink:
8. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík, guga, to pri moste som aj zabudla, že je.
tak ak nezačne pršať, idem, ahojte zatiaľ
8. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak my sme nikde nesli :unamused: uz sme boli nachystane a zisitla som ze koleso mame uplne vyfucane tak som dala Pauli spat ze mozno sa nam podari prist bez kocika ale spinka a spinka takze to by sme dorazili tak 17.30
no co uz nieco som si porobila ale zajtra tam pojdem omrknut alebo mozme ist niekde inde hmm ? :dizzy_face:
8. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
teda,včera nikto a dnes vás nestíham čítať :confused:
my sme mali blbú noc,malá bola asi 15 x hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme dnes doma,upratujem potravinovú skriňu a lekárničku,zistila som,že máme kopec liekov po expirácii :sweat_smile:
začínam plniť kufor,lebo pri malej mi bude balenie trvať asi celý týždeň :grinning: Paťo kašle,tak snáď neskončíme u MUDr.,zatiaľ mu dávam,čo lekárnička dala,ale uvidíme :unamused: to počasie ma už štve :angry: :angry: toto má byť jún?? :confounded:
po iné roky chodil Paťo už v máji do školy v krátkych gatiach :confounded: :confounded:
tatino nám išiel na jahody,tak dúfam,že nepríde s prázdnym kýblom :grinning: :grinning:
idem si ešte stroj rozložiť,mám kopu na zašívanie a odkladám to už hóóódne dlho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzitka,ako tehulkuješ?ešte Ti býva zle? a bruško už máš? držím palce,nech farba chytí,ja zajtra skočím do DM a tiež napatlám,nech som kočka na dovolenke... :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok