Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
8. jún 2009

ahojte

tak dnes ste isli na T-com plaz?
to je pri Au-cafe, nie? 🙂

ja mam dnes v plane si farbit vlasy, mozno sa do toho dam tak za hodinku /farbim si sama/ 😀

ssissi
8. jún 2009

ena, dik, a dnes sa nechystas? zeby sme skocili spolu

bublinaz
8. jún 2009

tak som zvedava, kto nakoniec dorazi 🙂 ssissi, ked pridete, tak mi kludne zavolaj, budeme tam asi aj o stvrtej, ale asi niekde chodit, aby mala spala 🙂

petaba
8. jún 2009

aj my by sme tam este mali byt... bubli si uz nejako dohodnuta s emog? lebo mali by sme ist peso, ale emog nejako nepise, tak neviem co...

zuzitka
8. jún 2009

a nepojdete aj v sobotu na tú pláž? 🙂
ja pôjdem v sobotu na svadbu do Au-cafe o 16.30h, vám podám nejaký zákusok 😵 😵 😀 😀 😀

ena
8. jún 2009

sissi: zatial neviem, co robime poobede
zuzitka: len aby tam mali tolko zakuskov, ked sa tam dohrnieme 🙂

zuzitka
8. jún 2009

joooj, zákuskov bude, len musíte prísť načas 😀 😀 😀
a možno aj šnicla sa vám ujde 😀 😀 😀

kili
8. jún 2009

my pôjdeme možno do sadu na slniečko, lebo sú nachcípaný, tak nech to slnko trochu vyťahá 🙂 Ale len tak na trávu, nepridáte sa niekto tak za hodinu dve?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
8. jún 2009

jasne emog 😎

kili
8. jún 2009

a kedy? že by som tam aj ja išla 😒

kili
8. jún 2009

petaba, hodíš mi do IP tvoje číslo? aby som vás našla 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
8. jún 2009

ja tiež asi tak 🙂
emog, od kiaľ ty ideš?

petaba
8. jún 2009

ja sa uz pomaly chystam vyrazit 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
8. jún 2009

o, aha, ja že z Petržalky, tak nič 😅

guga
8. jún 2009

ja tam tiež prídem, ale vyrazím až keď sa Mirka zobudí - takže tam budem asi až tak o štvrtej?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
8. jún 2009

baby, máte niektorá krém na opalovanie? my máme dva, ale ani jeden neviem náisť ☹

kili
8. jún 2009

našla 🙂

ssissi
8. jún 2009

Guga, nejdeš autobusom? Lebo ja tiež až tak neskôr a zvažujem pešibus, alebo autobus, ale peši tam prídem, asi keď budete už budete doma všetci 😝 . Z domu pôjdem až okolo štvrtej

Kili, máme krém - bubchen kids, ak stačí tak neskôr, tak bude. Ale príšerne farbí oblečenie na žlto 😒

A nejdú od mesta nejaké oblaky? 😕

guga
8. jún 2009

ssissi - ja sa tam zveziem autinom 🙂 . Inak nechcem strašiť, ale všetky predpovede, ktoré som na dnes počula, tak hovorili o tom, že doobeda bude pekne a poobede dážď a búrky... 😖

ssissi
8. jún 2009

guga a kde tam zaparkuješ, v auparku? ja vlastne tiež môžem dnes aj autom, zaujímavé, že táto možnosť mi nenapadla 😀 .

veď to, vyzerá to všelijak s tými oblakmi. A dnes nesmie pršať!!!!!! Dnes je Medarda

guga
8. jún 2009

no dúfajme, že nebude pršať - to by sme mali o "zábavu" postarané ďalšich 40 dní 😀 😀 😀
Ja som rozmýšlala, že kde zaparkujem, že či v Auparku, ale asi to budem mať lepšie na tom mieste, kde bol volakedy lunapark - na tom parkovisku, ako je ten pametník pre Daniela Tupého (hneď pri divadle Aréna) 😉

ssissi
8. jún 2009

nevieš, býva tam voľné? ja som antitalent na zaprkovanie na plnom parkovisku, alebo pozdĺž 2 autá

guga
8. jún 2009

😀 😀 myslím, že tam bude dosť miesta, myslím, že tam bude lahšie zaparkovať ako v Auparku. Teraz ma napadlo, že ešte jedno veľké parkovisko je hneď pri moste, pri zákrute, ktorou sa ide dole zo Starého mosta - tam by malo byť tiež dosť voľného miesta. Ale určite bude dosť voľného aj pri divadle 😉 😉

ssissi
8. jún 2009

dík, guga, to pri moste som aj zabudla, že je.
tak ak nezačne pršať, idem, ahojte zatiaľ

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
8. jún 2009

ahojte 🙂
teda,včera nikto a dnes vás nestíham čítať 😕
my sme mali blbú noc,malá bola asi 15 x hore 😝 😝 tak sme dnes doma,upratujem potravinovú skriňu a lekárničku,zistila som,že máme kopec liekov po expirácii 😅
začínam plniť kufor,lebo pri malej mi bude balenie trvať asi celý týždeň 😀 Paťo kašle,tak snáď neskončíme u MUDr.,zatiaľ mu dávam,čo lekárnička dala,ale uvidíme 😒 to počasie ma už štve 😠 😠 toto má byť jún?? 😖
po iné roky chodil Paťo už v máji do školy v krátkych gatiach 😖 😖
tatino nám išiel na jahody,tak dúfam,že nepríde s prázdnym kýblom 😀 😀
idem si ešte stroj rozložiť,mám kopu na zašívanie a odkladám to už hóóódne dlho... 😝 😝 😝
zuzitka,ako tehulkuješ?ešte Ti býva zle? a bruško už máš? držím palce,nech farba chytí,ja zajtra skočím do DM a tiež napatlám,nech som kočka na dovolenke... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre