• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
bambi chystate sa na dovcu ? a kam ? :dizzy_face:
8. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... stále mi býva zle .... včera išli čerešne von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bruško rastie, kukni album :wink:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=364514&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,hej,ale len na slovenskú :sweat_smile: :sweat_smile: Liptovský Ján :slight_smile: :wink:
zuzitka,krááásne bruško,ja som také mala asi v 6-tom mesiaci,vôbec som nepriberala,malá sa narodila len 2,5 kilová :frowning2: :frowning2: mala som problém s placentou :frowning2: :frowning2: tak len pekne priberaj,nech si guľatučká :slight_smile: :slight_smile: :wink: a tých čerešní je teda škoda :grinning: ale čo už :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: drž sa nám :wink:
8. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... práveže brucho rastie a ja nepriberám .... mám - 1,5kg ... ale verím, že to dobehnem :grinning: :grinning: :grinning:

no škoda čerešní, veru, dnes som to riskla znova a pár som ich zjedla ... tak uvidím :wink:
8. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, fu, to máš riadne bruško, ja som také mala asi v 18tt :sweat_smile: , ale pri druhom ževraj rastie rýchlejšie :slight_smile: No aspoň sa z neho môžeš dlhšie tešiť :sunglasses:
8. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo veru, tie tehu rifle som predtým nosila v 7 mesiaci a teraz sú mi dobrú už v 4 mesiaci :sweat_smile: :sweat_smile:
nuž....
8. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15tt je 4m? :confused:
8. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :slight_smile: 4 mesiac

babky, boli ste na tej T-com pláži? :slight_smile:
8. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ano boli sme. bola guga, ssissi, petaba aj killi. my sme prisli az pred piatou lebo sona spala ako sipkova ruzenka, tak my sme kruzili v sade JK :slight_smile: bolo fajnovo, nam aspon tu chvilu, im cely cas :slight_smile:

inak, petaba mala dobry navrh, aby sme si urcili jeden den v tyzdni, kt. bude urceny ako blavacky-stretko. tak sa nebudeme musiet zakazdym pracne dohadovat. hm??? samozrejme, neznamena, ze iny den ziadne stretko :slight_smile:

emog, dufam, ze defekt uz mate opraveny :slight_smile:

zuzitka, pekne brusko. takze nevolnosti este nepresli? :unamused:
8. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,veď klídek,asi to bude kluk jako buk :wink: alebo žeby holka jako lusk :wink: ??hlavne,nech ste zdravučkí,keď budeš mať ďalšie sono,tešíme sa na fotečku :slight_smile: :slight_smile:
ja pre zmenu tlačím jahody :grinning: dnes som šlapala 35 minút na orbitreku,"prešla" som 12 km,tak si zaslúžim,tatino si zamakal,ešte ich dnes nahodím do mrazáku,ale nechám aj na zjedenie a jahodové guľky :slight_smile:
bubli,tak Soničke čerstvý vzduch "rezal",keď tak dobre hajala :slight_smile: :wink:
a som za,ten jeden deň v týždni si asi každá dokáže zariadiť dopredu,aby sme sa mohli stretkovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
super nápad :wink:
8. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim tiez s napadom Peti..
aj tak vacsina z nas hlada aktivitu nema pevny program...
a fotky kde su ? :grinning:

bambi slapes aj ja idem zachvilu, a chudnes tak ? ja mam dole 2 kg teraz ..
a to slapes riadne veru.. ja si drzim pulz 110-120...

bubli to je riadny defekt ale dufam ze zajtra niekde pojdem na vylet ma byt pekne zeby na plaz ? :sweat_smile:
8. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog,chvíľu som prestala,lebo stále niečo bolo,ale chcem ešte takých 10 kg dole,tak sa dohadujeme s kočkou z prisťahovaných,kam do fitka,tu je tá Šanca tanca,len sú dosť drahí,ale tak čo nedám na sladkosti,vrazím do cvičenia :grinning: :grinning: :grinning: nemá niekto nejaký tip na bodyforming alebo Pilates za dobrú cenu??
a ozaj,ak ešte niekto plánuje jahody v Rajke,tak už končia tento týždeň,my ešte tie čerešne pôjdeme,len tam ideme 1.x,tak asi budeme hľadať dlhšie,že vraj okolo kostola a dozadu,že tam sú nejaké sady :confused:
8. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky avizovala petaba :slight_smile:

ja uvidim, co zajtra. mala by prist jedna kamoska, ale este nepotvrdlila.
8. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha,bubli,zas Ťa prenasledujem :grinning: :grinning: :grinning:
ssissi,poteším tých,čo nám neprajú-s bytom nič nové,nesťahujeme sa tak skoro :frowning2: :unamused:
a z MDD som si priniesla 1 nechcený suvenír-kliešťa,tak bacha,keď budete s detičkami vo vysokej tráve :angry: :angry:
ešte,že len ja :confused: sme sa kontrolovali,ako diví a stále sme mali pocit,že po nás niečo lezie :sweat_smile: :sweat_smile:
pozeráme Slavnosti sněženek,zas jeden dobrý český,aj keď starý,Rudolf Hrušínský je môj obľúbený herec,škoda,že už zomrel,tá staršia generácia už vymiera,u nás sa ešte Pán Chudík drží a pár ďalších,ale už sa to tiež preriedilo :frowning2: :frowning2:
8. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bu!!!!nasla som vas :grinning: :grinning: :grinning:
inak aj zajtra poobede sa ide s niektorymi na to new ihrisko na t-com plazi :wink:
8. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... fotky su nejake... http://picasaweb.google.sk/peta.ba/StretkaBlavacky#

a co som to tu zaregistrovala, ze by zajtra zasa plaz :sunglasses: :grinning: ? No ja som dnes nesla do toho auparku, takze ja mozem aj zajtra, ale o 17 uz musim byt doma (ten vodicak, ale teoriu uz mam len tusim 3x)
8. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chasenka a kedy... aj tu sa nieco chysta :wink:
8. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,len keby už aj počasie bolo k tej pláži,dokelu :angry: :confounded: som malej kraťasy a šaty nakúpila,tak nech aj vynosíme :grinning: idem kuk fotky :wink:
8. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu pocasiu este trosku kila dolu nech sa mozme na tej plazi aj do plaviek dat :grinning:
8. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm,pekné,aké super ružové lehátka,či kresielka,vyzerá to tam fakt super,len ten piesok :confused: Katarína ho bude mať až v plienke :grinning: :grinning: a takto naboso bolo dnes teplo?? :confused: :confused: my sme v piatok s kamoškou zírali,tu u nás na ihrisku,keď štuplíci behali bosí,ale bolo chladnejšie :sweat_smile: ja som asi nejaká moc ostražitá,že malú stále obliekam a obúvam :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kona sa to tak nejako kedy sa vsetky postretame,ale ja tam budem,teda mala by som byt o pol 3 :slight_smile:
peta a kde si robis vodicak?aj ja chcem :slight_smile:
8. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ymce
8. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jáááá,len stále nemám vybranú autoškolu,peta,poraď,či si spokojná,už si mala aj jazdy??keď ja budem mať,dám vyhlásiť v mestskom rozhlase stav ohrozenia,nech všetci sedia doma,pre vlastnú bezpečnosť,budem rolovať,čo mi príde pod kolesá :grinning: :grinning: :sweat_smile:
8. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mmm to je niekde v meste co? a jazdy si mozes casovo ty rozvrhnut a na teoriu musis chodit*?
8. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi neboj... ked to zvladnem ja (dufam), tak musis aj ty :wink: aj ty chasenka :wink: Celkom sa da, instruktor je dopohody... jazdy mi zacinaju asi 16. ... na dostizke... dalej uz cvicisko nemohli vybrat :angry:
8. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teoria su vacsinou priklady zo zivota, takze je to celkom zaujimave...a jazdy su od 8 do 18 tusim... a teoria je o 18... ja som si ich vybrala hlavne kvoli casu tej teorie, lebo skor mi nemal kto strazit Nati :slight_smile:
8. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmm a malu nemoes mat so sebou co?tot moj najvacsi problme,nemam kde nechat emu... :pensive:
8. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa striedaju muz, moja mama a malej krstna...
8. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas supeeer :slight_smile: ja tu nikoho z rodiny nemam a tomas robi do 18...mmmm skusim nieco ine najst a volat a volat a volat
8. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako zajtra ... mam si spravit poznamocku T-com plaz?
8. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok