Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. jún 2009

Bože,pozerám,že ten príspevok pred zuzitkou vyznieva,ako keby ho písal Tatár 😀 😀
mne dnes mrzne NB,tak musím dávať pozor,či mi aj píše to,čo ťukám,len zas Katarína asistentka mi tu asistuje,ach jo... 😅

netmona
10. jún 2009

bambi,,,no veru to detičky každý týžden niečo nové,,,no nič si nerob s toho lebo, aj ja niekedy píšem dinom dánom 😀

zuzitka
10. jún 2009

tak kde ste dnes nakoniec boli?

ja som bola v medickej od 16.30h do 19h 🙂

guga
10. jún 2009

capy, ssissi - ja som to dnes nestihla. Mirka sa po tom plávaní zobudila až o 16,40 😅 😅 Kým sme sa vytrepali, tak sme išli rovno k babke.
na aké ihrisko chodievate doobeda?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
10. jún 2009

pozeram, ze tych destinacii na dnesne popoludnie bolo celkom dost 🙂 ssissi, parkovania v hopa sa cez den naozaj nemusis bat. prip. mozes zaparkovat pri nas na kramaroch a odtial s nami pochodovat, hehe 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
10. jún 2009

ozaj, baby, este sme nevyhlasili hlasovanie za blavacky-den, co navrhovala petaba. teda den, kedy by sme vedeli, ze sa stretavame, aby sme si nerobili iny program. ja hlasujem za pondelok 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
10. jún 2009

guga nevadi snad nabuduce 😉 bolo super, boli sme tam asi do pol siestej. aj labute a kacicky sme boli nakrmit 🙂 🙂 🙂

neskor hodim foto. teraz idem este zehlit 😝 😝 😝

bambi09
10. jún 2009

baby,tak pondelok môže byť aj pre nás 🙂 🙂 len skôr poobede,doobeda my nestíhame 😅 😅

petaba
10. jún 2009

aj my mozme pondelky 😎

my sme dnes boli nakoniec len u nas v parku... mala spala skoro do 16 a kym sme sa vytrepali z domu tak bolo 17... a to sa mi uz nechcelo samej niekam trepat.

a ako zajtra s tou kuchajdou? Ide niekto?

petaba
10. jún 2009

teda v pripade ze nebude prsat 😅

petaba
11. jún 2009

Dobre ranko 🙂 ževraj ma prist poobede nejake krupobitie 😠 takze sa vidime asi az bud tyzden ☹

petaba
11. jún 2009

kde vsetky dnes ste? 😕

bambi09
11. jún 2009

ahojte 🙂
hmmmm,fakt tu dnes nikto nie je?? 😕my tu budúci týždeň nebudeme,ale potom už až do polky júla hej,tak snáď stihneme nejaké stretko 🙂 😉
a tak kedy bude ten stretávací deň??? 😕 😕
my sme doma,točí sa tu búrka,hrmí 😠 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
11. jún 2009

emog,no,v nedeľu ťaháme čáru 😀 😀 😀 len ak bude také počasie,tak neviem,do kelu,že leto 😠 😠 😒
a tu už prší teda riadne,ale tiež dlho nič,len hrmelo,tma je riadna 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
11. jún 2009

ale uz prsiiiii 🙂 ja som to stihla ltt,zatvorila som dvere na byte a zacalo. dovtedy len tak strasilo, ze jedna kvapky, dve kvapky 🙂

bambi, tak hadam sa vam vycasi. alebo budete navstevovat okolite aquaparky 😲

bublinaz
11. jún 2009

peta, poslala som fotecky 🙂

kili
11. jún 2009

ja som dnes vybehla s malími na voľno na poštu a tesne pred poštou sa spustil lejak, teda my sme stihli dobehnúť, než to prepuklo, to som schmatla každé decko pod pauchu a utekala 😀 a kým sme na pošte vybavili, tak už bolo po daždi, potom som stihla zelovoc, obchod, cestu domov a všetko bez dažďa, tuším až niekedy potom zas začalo 😎

bambi09
11. jún 2009

emogeon,kiež by si mala pravdu 🙂
bubli,tak si to dobre stihla 😉 no,aquaparky moc nehrozia,zdá sa mi to drahé,radšej si zahráme biliard v penzióne a ak tam bude wifi-na,čo by mala byť,tak budem na koňovi 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
11. jún 2009

emog,no veď... 😀 😀 😀 aby som o niečo neprišla 😅

netmona
11. jún 2009

bambi ,,inač fajn dovolenku,,,no my o 2 týž.. tak nech svieti neon slnečný 😅

bambi09
11. jún 2009

netmona,ďakujeme 🙂 🙂 😉
baby,ja nebudem týždeň variť.... 😅 😅 😅 sa tešííííím 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
11. jún 2009

emog, odpoviem za bambi - idu do lipt jana ;)

bublinaz
11. jún 2009

a kedze nikde nik, tak idem aj ja pred telku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre