Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
15. jún 2009

capy .... nás pozvali 2 týždne pred svadbou, som musela tiež šaty zháňať, ale sa mi podarilo kúpiť hned na prvý šup 😀

capy
15. jún 2009

nas mesiac 😅 pred. a kde si kupila saty?

zuzitka
15. jún 2009

v tescu v lamači 🙂 stáli 650sk 🙂

capy
15. jún 2009

no budem musiet kuk. asi pojdeme aj do gyouru tak uvidim 😉

capy
15. jún 2009

dobruuu nocku 😔 😔 😔

tak co dneska? 😉 😉 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
16. jún 2009

Bambi... dodatocne peknu dovcu prajeme 😉
Guga ja som si naposledy kupovala plavky v pume, ale aj v nexte mali pekne 🙂

No dnes to vyzera vselijako... na plazi bude asi mokry piesok, nie? 😒

bublinaz
16. jún 2009

caute, baby,
pocasie dnes opat vyzera vselijako, tak uvidime, co sa udeje do popoludnia. vcera poobede sa celkom dalo, okupovali sme sjk.
teraz si idem vybavit dlho odkladanu zalezitost a cez obed mrknem, ci ste sa s pocasim uz dohodli, hehe 🙂 ale piesok bude asi mokry, tak asi inu alternativu.

bambi09
16. jún 2009

ahojte,tak nám v noci pršalo,ste nám to z BA sem nahnali,čo?? 😀 😀 ale už prestalo,len je zamračené,tak asi skočíme poobede do jaskyne,len neviem,do ktorej,vstup je dosť drahý,7 euro dospelý,3,5 eura deti 😝 😝 aj do Jaskyne slobody aj do ľadovej
bubli,Ty nevieš poradiť,ako tatranka do ktorej je lepšie s malou??aby nám nebodaj neochorela napr. v tej ľadovej,aj keď máme bundu aj pančušky 😕
ja som tam bola ešte zo školy,ale už si to moc nepamätám,som bola zaláskovaná,tak som vnímala iné veci,ako kvaple 😀 😀 😀
idem za chvíľu na masáž,potom sa uvidí 😉
guga a kde pri Miletičke nakupuješ prádielko??ja som si plavky kúpila v Quelle obchode celé,ale chcela by som ešte tankiny 🙂

bambi09
16. jún 2009

petaba,ďakujeme 🙂 😉

zuzitka
16. jún 2009

bambi ... uz dovolenkujete? tak si uziiivaj 😉 😉 😉

emog ... na svadbe som jedla 🙂 ani zle mi nebolo ... sa mi zda, ze nevolnosti ustupuju 😉 uz blinkam len kazdy treti den 😀 😀

bambi09
16. jún 2009

zuzitka 😀 😀 😀 to k tomu blinkaniu a ďakujem,užíííííííívam 😉 😉 pekné fotky svadobné,aj krojovaná nevesta bola,aj družičky??pekné,ja som mala tiež na redový tanec požičaný kroj z folklórneho súboru,tuším Vranovčan 😕 ena,nekecám?? 😅 je taký alebo bol??bože,to bolo tak dááávno,ja cem eče raz sa vydávať 😀 😀 😀
pred chvíľou som bola na masáži,masérka ma tak jemne sprdla,že málo pijem,len ako na to došla??? 😕 😅
a odporučila cvičiť,aerobik moc nie,ale tak nenechám chas v tom samú,mne sa páči,ako fučíme a tečie z nás pot,mám zo seba dobrý pocit a som rada,že chvíľu nepočujem žiadne jačanie 😀 😀 ale asi si skúsim ešte nejaký pilates pridať cez týždeň alebo power jogu 🙂
no,idem vyduriť chlapov z biliardu,síce mám aspoň veget od malej,lebo tam pozerá ne nete Barneyho a Angelinu,ale tak nech sa vychrní a ideme na výlet 🙂 😉 už je zas krásne,som zo včera pripečená od slnka,tak už musím opatrne,tu nejako viac opeká 😀 😀

capy
16. jún 2009

vyzera ze poobede bude celkom prijemne 😉

bambi09
16. jún 2009

tak,mladá sa rozhodla,že spať nebude,už vidím,že zalomí v aute 😝 no,nevadí,prespí sa aspoň chvíľu,tak zbalím ruksak a ideme na tie jaskyne 🙂

capy
16. jún 2009

bambi tak pekny vylet 🙂 🙂 🙂

bambi09
16. jún 2009

capy,dík,aj vám pekný deň 😉 😉

guga
16. jún 2009

bambi - je to úplne blízko križovatky Miletičova a tuším Záhradnícka. (križovatka pri colnom úrade) sú tam veľmi veľmi ochotné predavačky a aj keď si tam náhodou nič nevyberieš, tak sa na teba nepozerá ako keby si jej zjedla večeru. Si v kabínke a ona ti nosí nové a nové veci na skúšanie - naposledy keď som tam bola, tak som si tam kúpila rovno dve podprsenky - skúšala som si ich asi 10 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka - super, že ti už býva lepšie 😉 😉 😉

rovni
16. jún 2009

guga kupili ste plavky?skoda ze sme sa potom uz nestretli,sme aj vybehli von obkruzit ihrisko ci tam nebudete ale nic 😝

bublinaz
16. jún 2009

bambi, ako v jaskyniach? priznam sa, ze ja som tam bola tiez uz dost davno a nemapatam si. ale vseobecne vo vsetkych jaskychniach byva dost kosa, tak hadam ste neochoreli.

zuzitka, parada, ze nevolnosti ustupuju. drzim palcoky, nech aj ten kazdy treti den je v pohode 🙂

ja uz pomaly zacinam balit, v piatok odchadzame do chorvatska. dufam,ze pocasie sa na nas nevykasli 😠

guga
16. jún 2009

rovni - mám plavky 😉 , ale nekúpila som si ich doobeda, ale až poobede. Ja som bola na ihrisku. A všade kade som chodila, tak som sa obzerala, že či ťa ešte niekde nezazrem 🙂

bubli - už máš cestovnú horúčku. Ja už hej. My ideme v nedeľu na dovču 😉 😉 😉 stále rozmýšľam nad tým, čo by som mala zobrať a čo úúúrčite nemôžem zabudúť

ssissi
16. jún 2009

ahojte,

stretkovalo sa, či nie?
Baby z Petržalky, na nám. Hraničiarov, v tej obuvi pri cukrárni majú zľavy na niektorú letnú obuv. Celkom pekné šľapky majú riekerky a tak..

Guga, kde je presne ten podprdový obchod? Na Miletičovej ulici, či Záhradníckej? A teda tá, čo vedie od Prievozskej k Istropolisu, alebo tá čo vedie k Bajkalskej? Nech to tam nehľadám dlho. Akútne potrebujem podprdu, asi tam hneď zajtra nabehnem.

Bambi, bola som v dobšinskej ľadovej - ako tehotka, čiže na jeseň 2007, a bola fajn, nebola ani nejaká brutál kosa, ale síce mne bolo vtedy s brušinom stále teplo 😀 . Tak som zvedavá ako ste sa rozhodli a či sa páčilo. A vidím, že si super užívate, tak super 😵

Zuzitka, krásne fotky a krásne bruško 😵

guga
16. jún 2009

ssissi - http://www.bodyline.sk/kontakt.php našla som aj ich stránku. Ale nezlakni sa - nie je to veľký obchod 😉

inak ďakujem všetkým za typy na kúpu plaviek 😵 😵 😵

bublinaz
16. jún 2009

guga, mam cestovnu, a hlavne baliacu horucku. tiez len rozmyslam, co by som nemala zabudnut. aj ked, kupit sa urcite bude dat, ale predsa len lepsie, ked clovek nemusi zhanat, no nie? 🙂

mne by sa tiez zisla podprda, kedze do mojich povodnych podprd sa moje mliekarne este velmi nechcu natrepat 😵 ale ked ja nerada kupujem podprdy, lebo vacsinou vyskusam 10 a nesedi ani jedna 😠

petrzalka: zlavy maju aj eniki beniki pri bille, resp. tpd 😉

guga
16. jún 2009

bubli - tak to ti vážne odporúčam tento obchod 😉. Ja som si tiež nevedela nájsť podprsenku. Po kojení som mala veeeľky problém kúpiť si normálnu podprdu. Bola som snáď v dvadsiatich obchodoch a tento obchod mi pred svadbou poradila svokra - kúpila som si tam aj podprdu pod svadobné šaty. Tak som si na neho teraz spomenula a bola som taká spokojná, že som si kúpila dve, aj keď som si išla pre jednu 😀 😀 😀 Presne som povedala čo potrebuje a čo očakávam od podprsenky a mala som ich v kabínke naozaj veľa, kým som si jednu vyskúšala, tak predavačka mi priniesla pomaly ďalšie dve. Aj keď som už mala vybraté, tak predavačka stále hľadala, aby som mala takú čo najlepšie sedela. 😉 😉 😉 😉

ssissi - videla si to dobre na tej maličke mapke? ja som ani nevedela, že majú dva obchody 🙂 🙂 je to oproti kostolu

ssissi
16. jún 2009

guga, ďakujem za ten link, podľa tej adresy to nájdem 😉
kúpiť peknú + kvalitnú podprdu je hotová veda 😀

capy
16. jún 2009

aj ja by som si mala neake podprdy kupit 😅 😅 😅

bublinaz
16. jún 2009

guga, tak urcite skusim 🙂 inak, ja som mala celkom dobru skusenost aj v takom miniobchodiku, alebo ako to nazvat, kt. bol v pasazi pri kamennom namesti, ako je west. resp. bolo to tam, neviem, ci to tam este je. bola tam tiez velmi mila pani, nanosila mi hory podprd a jednu som si aj kupila, hehei 🙂

ssissi
16. jún 2009

ja už nemám skúsenosť dobrú asi nikde 😒, ale verím v ten Gugin obchod 😀 😅.
Capy, bubli, aj vy? 😀 Vidím, že všetky nabehneme na podprdový nákup, nedáme stretko v podprdovom obchode? hehe 😀 😀 😀

ssissi
16. jún 2009

a minulý týždeň som si skúšala 2 podprdy v H&M a zistila som, že kvalitou si môžu podať ruky s vietnamcami. Jedna (moja veľkosť) tak malá, že ledva pod pazuchy mi dočiahla a druhá, o číslo väčšia mala každý košík iný, tak neviem či mám krivé kozy alebo čo 😀 😅 . A posledné dve z H&M (alebo to bol newyourker?) mi vydržali vcelku štvrťroka. Tak som si povedala, že tam prádlo už nikdy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre