• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ssissi zeby? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte to musíme nejako doriešiť s našimi ratolesťami, nech nezbúrajú celý podprdový obchod :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis to ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak večer som vám už nestihla napísať,malá zaspala o 20:30,zobudila sa s revom o 22:30 a znova poriadne zalomila až o 0:30,ufff :angry:ale ráno vstala zas ako na objednávku pred ôsmou a teraz ideme vonku na poobedný spánok v kočíku,dnu nejako nevie zaspať :unamused:
včera sme teda absolvovali Demänovskú jaskyňu slobody,úúúúúžasné niečo,len tato mal čo robiť s malou v krosničke,úzke chodbičky miestami a mokré schody aj zábradlie,aj zima riadna tam bola,ale sme sa zahriali večným stúpaním a klesaním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nafotila som kopec fotiek,keď už sme za povolenie fotiť vysolili 10 euro :angry:
inak na začiatku sprievodkyňa upozornila,že sa nemáme chytať kvapľov,či odborne stalagnitov,stalaktitov a stalagnátov :grinning: :grinning: :grinning:a zahraniční turisti si ich veselo šúchali,dobre že nie oblizovali :sweat_smile:neviem,či jednej Talianke pripomínali časť mužského tela... :grinning: :sweat_smile: :grinning:
chlapi sa ešte dorazili na bobovke,stavili sme sa v Mikuláši v Tescu a utekali sme na večeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:večer sme padli ako podťatí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:ale tak príjemná únava to je :slight_smile: :wink:
dnes už máme po procedúrach,tak dáme konečne nejakú túru,keď sa malá vyhajá,včera bola zima aj vonku,nielen v jaskyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:aj pršalo,ale dnes je krásne,len pofukuje vetrík :slight_smile:
a guga,dík za ten podprdový obchod,teda tip,ja som jediné nositeľné podprdy objednala v Quelle,ale už treba obnoviť podprdový park :grinning: :grinning:a cenovo sa dá?? :sweat_smile: :wink:
tak vám prajem pekný deň,po túre skočíme na kúpalisko,ak sa neochladí a zajtra asi ešte do Pribiliny do múzea alebo Vlkolínec,ena ma inšpirovala,dík :slight_smile: :wink:
17. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som,ssissi má novú fotku :wink: pekná,oproti starej máš dlhé vlasy,že?? :slight_smile: :wink:
a bubli a guga,príjemné baliace šialenstvo-poznám :grinning: :grinning: :grinning: my sme len na Slovensku a mala som pocit,že musím nabaliť kamión,len ma tato krotil :grinning: :grinning: :grinning: ale s malým decom treba mať milión somarín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a idete aj s malými do Chorvátska???ach jo,aj ja by som išla ešte k moru,no,ale tak raz možno aj to bude :sweat_smile:
ak pánboh dá,aj motyka vystrelí :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, že vas ten obchod nesklame :wink: :wink: :wink: potom dajte vedieť :wink: :wink:

bambi - super zážitky budede mať z dovolenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my ideme do Turecka a ideme aj s Mirkou :wink: :wink:

ssissi - raz som navštívila jeden obchod kde bola taká "milá" predavačka, že keď som jej po oskúšaní povedala, že mi podrsenka nesedí, tak mi vpálila do kabínky a povedala mi, že mne nikdy žiadna nesadne podľa mojich predstáv lebo že mám každé prso inak veľké... :confounded: :confounded: :astonished:
17. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - cenovo sa to tam pohybuje tuším od 600 - 700 Sk až do - to som vlastne ani nezistila :grinning: :grinning: :grinning: ja som si vybrala jednu za 700 a druhú cca za 1000 ale neviem akú najdrahšiu tam majú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,si jej mala jednu pričapiť,tej krave,čo Ti má čo prsia očumovať,úchyláčka :grinning: :grinning: alebo žeby bola lesba?? :sweat_smile:
ale vážne,také predavačky ja nemusím a niektorým obchodom sa kvôli tomu zámerne vyhýbam,sa tvária,že zákazník je otravný hmyz :angry: :unamused: :confounded:
tak prajem obom dovolenkujúcim príjemný pobyt bez nežiadúcich javov,šťastnú cestu a vydarené počasie :slight_smile: :slight_smile: :wink: inak sme pozerali meteo.sk a že od soboty tu má byť škaredo,tak som rada,že v piatok večer už budeme doma,aj keď do BA sa mi moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: z tohto raja :sweat_smile:
ale o 3 týždne ideme na tú chalupu,teda nejako v polke júla,tak to vydržíme,aspoň sa hádam s niektorými nedovolenkujúcimi aj postretkujeme :slight_smile: :wink:
no,idem si napatlať jogurt do výstrihu aj na ramená,zas ma spieklo,sakriš,len keď som vonku,necítim to,až v zrkadle vidím červenú skazu :confounded: :confounded: a idem do sprchy,malá zalomila po výdatnom plači v sprche a nadidaní raz-dva,dúfam,že včerajšia noc sa opakovať nebude a bude hajať až do rána :confused: :pensive:
17. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak ty mas super dovcu a najviac tu stihas prispievat :wink: :grinning:
to je super ze sa mate fajn a uzivate si...

guga tak ste sa nakoniec dohodli na hoteli ? a povodne ste Mirku brat nechceli ? :fearful:
17. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon - nakoniec ideme len my traja. Tým s ktorými sme mali ísť, tak sa im nepáčil žiadny náš návrh, tak sme sa rozhodli ísť bez nich.
od začiatku sme chceli ísť s Mirkou, len to bolo k tomu čo napísala bambi - že či ideme (aj bubli) do Chorvátska aj s malými...
17. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emog,je tu wifi,tak musím,aby som o niečo neprišla,nééééé??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak len asi 2x denne píšem :sweat_smile: :sweat_smile: tak to nie je moc :grinning: :grinning:
doobeda máme tie proceďúry :grinning: tak sa nám neoplatí ďaleko chodiť,motkáme sa pri penzióne,alebo len tu blízko,poobede máme buď výlet alebo túru,tak až večer vás čítam :wink: dnes sme boli na peknej prechádzke,ale s kočíkom,kozička nevedela zaspať,tak sme ju vozili po NP Nízke Tatry :grinning: :grinning: :grinning: cestou späť sme sa stavili v bistre na malé zahryznutie a kofolu a chlapi potom ešte na hodinku skočili na to termálne kúpalisko a vyrochnili sa,spolu pôjdeme zajtra poobede,malej sme v Mikuláši kúpili plienky do vody,tak môže do toho čvachtacieho bazénika so mnou :grinning: :grinning: len nechápem,prečo sú tie plienky také drahé :angry: :confounded:
jogurt ma trochu schladil,ale výstrih a ramená mám ako prezretá paradajka :sweat_smile: :sweat_smile: dúfam,že sa neošúpem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrúúúú noc Blava :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a guga,tak je najlepšie,sami,keď sa s nimi neviete zhodnúť už teraz,asi by vám pokazili aj celú dovolenku :unamused: takto si budete robiť to,čo vyhovuje vám :slight_smile: :wink:
tak nech sa podarí,užite si to :wink:
17. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chyta ma depka, ani balit sa mi nechce lebo pozeram predpoved v zadare a buduci tyzden hlasia slusnu kosu a dazd, fnuk :frowning2: :frowning2:

guga, my sme tiez povodne mali ist s kamosmi, ale nezhodli sme sa v termine ani v mieste, takze ideme kazdy po svojom :slight_smile:

bambi, vidim, ze si uzivate, paradicka. tusim pridete viac opeceni ako my z hrvatska, hehe :slight_smile:
18. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no snad sa vam to vycasi... nie vzdy predpovede vychadzaju, tak teraz by nemuseli :grinning:
guga, bubli uzite si dovolenku... dufam, ze vam pocko vyjde :slight_smile:

emog vy sa kedy chystate na dovcu?

bambi mate pekne nabity program, super vsak oddychovat budete doma :sweat_smile:

ja tu nestiham ani pisat, ale citam vas... sa ucim na tu autoskolu... inak zajtra mam prvykrat jazdu, teda zoznamenie s autom :grinning: a v pondelok by som sa uz mala posuvat aspon dopredu dozadu :grinning: snad to nebude nejaka velka katastrofa :confounded:
18. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

bubli ... pozerala som to počko v chorvátsku :frowning2: šak tam tento rok snad ani teplo ešte nebolo, len v týchto dňoch... my sa chystáme do okolia Zadaru koncom júla, tak silno dúfam, že sa to počko dá do poriadku!!!!
18. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, pocasie je vecne riziko pri dovci v chorvatsku :o pred siedmimi rokmi sme cely tyzden stravili v apartmane lebo prsalo a fukal silny vietor. dufam, ze nas necaka to iste :angry:
ale aj v hoteli by mal byt bazen, tak aspon nejaka pozitivna vyhliadka :wink:

petaba, drzim palce na prvu jazdu, je to sranda :wink:
18. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bubli,tak to ma fakt mrzí,tá vyhliadka počasia,ale tak snáď nebude celú dovolenku chladno :confused: :fearful: :fearful:
držíme palce,nech vám to pekne vyjde :slight_smile: :wink: a Soničku beriete so sebou??
petaba,Tebe držím palce na ten vodičák,pevný volant :grinning: :sweat_smile:
jéééj,zuzitka už ťahá piaty mesiac??? :wink:
malá nám spí,tak keď sa vyhajá,ideme do tej Pribyliny,som to ťapa písala všade mäkké i a po bé má byť tvrdé,téééda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hanba mi :grinning: :grinning:
pekný deň všetkým,idem tlačiť do hlavy :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky nemate nahodou niektora skusenost s mudr sladicekovou ( gynekologicka ) zo streciankej? :slight_smile:
18. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len na skok. dnes pojdem asi skor spat. zajtra nam drzkajte palceky. nech nam to v tej nemocnici rychlo utecie :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a drzim vam palce nech vam vyjde pocasie na dovolenkach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji. dobru nocku :pensive: :pensive: :pensive:
19. jún 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak uz mam prvu jazdu za sebou... a islo mi to celkom slusne... uz som bola aj v premavke a dokonca som ani nikoho nezranila :grinning:
19. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,
petaba,,,no vidíš, neni to až tak hrozné,,no ja by som určite zrazila, lebo som dávno nesedela za volantom :dizzy_face:
19. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy a co idete do nemocnice ?
petaba tak si uspesne zvladla prvu jazdu :wink: :sunglasses:
guga prijemnu slnecnu dovolenku zelame :dizzy_face:
19. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, super, blahozelam, uzivaj si to :slight_smile:

lenockaa, ja chodim ku sladicekovej, resp. presne povedane, bola som u nej 2x a nemozem povedat nic ine, ibaze som spokojna :slight_smile:

tak my finisujeme s balenim, okolo polnoci ficime :slight_smile: dufam teda, ze na par dni nam aj slniecko vyjde :sunglasses:
19. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba gratulujeeem :wink: a ako bolo? kde ste boli? ja som sa na mojej prvej jazde skoro posrala.. som isla z petrzalky cez most apollo do centra a absolutne som netusila, co robim, len som isla.. a na prvej velkej krizovatke mi trvalo asi polhodinu, kym som sa do nej pustila, som videla vsade smrt okolo mna :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, berieme aj sonu. a aj mojich rodicov a la babysitterov :wink:
19. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli este ste tu? a ja ze uz daaaavno na cetse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stastnu cestu vam prajeme a uzite si to,nech sonicka nevyvadza :slight_smile:
19. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, chvíľku som sa neukázala, som teplotovala a tak, takže klasika péenka pre matky - t.j. cez deň normiš fungovať a večer sa dávať dohromady v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Capy, dúfam, že zajtra už teplota u Vikyho nebude a všetko bude OK.
Bambi, áno, mám novú fotku, som sa s malou fotila vo výťahu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom ešte doma. Tak už ste z dovolenky doma? Som zvedavá na fotky. Dovolenka v SR vie byť ozaj krásna.

Bublina je už asi v Chorvátsku, snáď budú mať nakoniec predsa len pekne.
Petaba, gratulácia k úspešnej jazde :slight_smile:.

lenockaaa, tú nepoznám. Vraj kolláriková na šustekovej je dobrá - viaceré hovorili. Ja chodím do ružinova aj keď som z petržalky.
19. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, jáááj, tak dnes okolo polnoci fičíte. Som myslela, že včera okolo polnoci. Tak šťastnú cestu :dizzy_face:
19. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak sme to dnes zvladli celkom dobre, len vikino ma este teplotu tak dufam ze do rana to uz bude ok. :frowning2:

emog az teraz som si vsimla ze som to tu nespomynala. prepacte mi. mala som toho vela. tak poporiadku:
zdalo sa mi ze ma vikino nepocuje a tak som s nim isla na kontrolu k usnej. ta mi len potvrdila moju predtuchu a poslala nas skontrolovat nosne mandle.(zevraj to moze mat vplyv). nalez sa potvrdil a tak museli ist mandle von. objednali nas na 7.8. co sa mi zdalo dost neskoro, nakolko som sa pytala ci sa mu nemoze ten stav zhorsit a dr. mi povedala, ze moze, ale ze s tym nic nemoze urobyt, ze je to najblizsi volny termin. tak ma to nasralo ze nemaju ziadne priority co je dolezitejsie a tak. tak som skocila za znamym. robi tam chirurga a on ze sa ho opyta, ze je to jeho kamarat. on nam operoval aj tie uska. a tak mi povedal ze mam prist v piatok. atak nam ich vybrali. toto nase zdravotnictvo :angry: :angry: :angry: pokial nemas znamych tak aj umriet mozes a oni s tym nic neurobia. zasa sa mi to potvrdilo :unamused: som rada ze je to uz za nami

ssissi dakujem :wink:

bubli stastnu cestu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

petaba gratulujem k prvej uspesnej jazde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok