• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
gucz mi chodime zavodnej. je strasne mila a ochotna. chodime k nej uz dva roky, aj v piatok ideme na kontrolu :wink:

dnes sme boli s tominom na ockovani. tak som zvedava ci budu neake reakcie. teraz haji a ked sa zobudi tak dufam ze nebude prsat a pojdeme von
24. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,nás čaká očkovanie zajtra :unamused: tiež mám z toho trochu obavy :frowning2:
a teda šak si sa mohla s depešákmi cvaknúť,keď som bola -nástka,som z nich šalela :grinning: :grinning: :grinning: teraz už šaliem z iných vecí aľudí :grinning: :sweat_smile: :grinning:
a nesnežíííííííííííííí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime palce zajtra a hlavne nasledujuce dva tyzdne nech nieje ziadna reakcia :frowning2:

ja ich moc nemusim :sweat_smile: to nas tatino :grinning:

u nas nastastie ani neprsiiiiiiii :sweat_smile:
24. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vážne???? :confused: tu doslova leje :angry: :unamused:
a tiež držím palčeky,nech nemáte žiadne blbé reakcie :slight_smile: :wink:
24. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.

tak uz aj u nas prsi. asi 15 minut. len dufam ze to prejde lebo by som mala ist do dubravky predat kocik :unamused:
24. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ale ja mám očkovania celkom rada, S. bol po nich také prítulné šteniatko :grinning: :dizzy_face:
24. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzim palce nech to je bez reakcii. Nati mala horucky snad po kazdom ockovani

tak my sme sa prave vratili z dm... viac som si netrufla, ked som nevedela ci nezmoknem, malej som dala prsiplast (1 krat) tak sa strasne tesila... inak je vonku celkom prijemne az na tie mlaky :sweat_smile:

Chystate sa v piatok alebo sobotu na ten rozpravkovy festival do dk dubravka?
24. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba,fíha,aj také bude?? :confused: hoď link,nech mrkneme,čo to obnáša :slight_smile: :slight_smile:
mám nový OS-sedmičku,kokso,paráááááda :slight_smile: :wink: :wink:
24. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v SJK a malí sa hrali aj keď pršalo :grinning: , ale keď už začalo riadne liať, tak sme šli do auparku, tam som nakúpila a keď sme išli domov, tak ešte tak príjemne pršalo. mala som síce pršiplášť na kočík aj seba, ale neprišlo mi to nutné, však to bol taký príjemný letný dášť :sweat_smile:
24. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,ďakujem :slight_smile: :wink:
kili,že letný dážď :grinning: :grinning: ten si inak predstavujem :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nemas zaco :wink: :wink: :wink:

aj ja si predstavujem letny dazdik inak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
baby, chodíte niektorá do štátnej jazykovej školy?
24. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, krásne dovolenkové fotky :dizzy_face:
kili, ty si aká optimistka, že letný dážď, ja si tu už týždeň hlavu trieskam, že čo :grinning:. Dnes sme boli za ekonomickou univerzitou poobede, že trochu tak popri dunaji a tak, no ale len sme prišli a začalo liať :unamused:.
Tak som skočila na večer s mužom aspoň do ikea, kúpiť taký stolík, a malinká tam lietala jak zmyslov zbavená, chýba jej teraz to niekoľkohodinové "byť vonku", chúďa, asi fakt kúpim tie gumáky a pršiplášť.
A cesta domov otras - všade zápchy (domov sme šli hodinu!!!) a nejak mi prišlo zle, takže som cestovala s tvárou nad sáčkom a do toho celú cestu malinká kričala, no veselo nám bolo v aute.

No, idem spať, potom dočítam, ráno musím byť 7:35 naklusaná u lekárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
24. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi tak to ti nezavidim tu cestu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a co tak skoro k dokyne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sissi: odbery u dr? My zajtra tiez asi pojdeme- zaniest vysledky od imunologicky.. ale tak skoro sa nam tam asi nebude chciet ist :slight_smile:
24. jún 2009 o 23:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ste kde všetci boli???
však bolo celkom príjemne, nefúkal vietor, relatívne teplo, tuším nad 20st a dážť boli taký veľké kvapky, tak to je letný, nie? :confused: :sweat_smile: :grinning:
24. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes tam bolo fest vela ludi. dokonca aj niektorych poslala domov ze nech pridu zajtra na ockovanie :sweat_smile:
24. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som vyložila pračku a kukám sem (to prádlo tam od popoludnia skoro uschlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Capy, no bola to vtipná cesta, čo budem klamať :grinning: :grinning: :grinning:
Ena, nejdem ku vrabcovej, ale k svojej so sebou. Na krv, tak preto tak skoro :unamused: a od pol ôsmej nesmiem nič jesť, už teraz skapíňam od hladu po tom fajnovom cestovaní nad sáčkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Nie som tehotná, len mám taký nanič žalúdok :unamused:, brala som ATB a toto je hneď reakcia, tehotenstvo bol 9-mesačný grc, a vypiť inú pitnú vodu ako tú našu z bratislavských vodární - grc.... hotová bulimička :grinning:.
A na krv idem kvôli garančke, potom ešte alergologičke, ale našťastie sa dalo objednať v jeden deň, po hodine, keďže je to cesta cez pol BA.
A čo máte u imunologičky?

Kili, za EU pršalo tak, že do 5 min. si celá mokrá :astonished:
25. jún 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne teplo bolo ale lejak poobede bol teda riadny,esteze sme tedy hajali :sweat_smile:
25. jún 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten dazd uz bolo treba ved ako davno neprsalo :fearful:
troska nam este poprsi a bude uz len slniecko :dizzy_face:
25. jún 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ss, no však to, taký je aj letný dážť :wink:
25. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak predkožkáč nám zas rachotí nad hlavou a ja s malou nemôžem,ak ju teda MUDr.zaočkuje na slnko,do kelu :angry: :angry: :angry: :angry: ďalší" krásny" deň nám pripravil,debil jeden :angry: :angry: :angry:
aspoň že už neprší,lebo už z toho človeka depka chytala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
pritom mi syn volal,že v Levoči a v Tatrách včera nepršalo,však bodaj by,keď sa všetky mraky vyplakali nad BA :unamused: :unamused:
ssissi,tak to bola dobrodružná jazda,ufff :frowning2: :frowning2: :frowning2: ešte,že si ten sáčok mala,mne býva v aute často zle,na dlhšie jazdy cmúľam homeo,ako deco som len sadla do auta či busu a bolo blééééé,sáčok bol moja povinná výbava na cestovanie :frowning2: :frowning2: :confounded:
mne včera kvaplo niečo do oka a dnes naňho dobre nevidím,dúfam,že neskončím u MUDr. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
asi budem mať fakt "super" deň :frowning2:
25. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak to ti nezavidim.

nam nad hlavou cely den beha maly v choditku. asi uz budem musiet nieco svagrine povedat :sweat_smile:
25. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi ako u dokiny? vsetko ok? :slight_smile:
25. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ten "predkožkáč" je tvoj neprijemny sused lebo uz minule som citala ten nazov som sa smiala :grinning:
a akosi som to preskocila :fearful:
btw my mame nad nami tiez take stetulky mama a dcera ...no comment
25. jún 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

konecne dnes neprsalo :sunglasses:

v tescu su akcie aj na detske oblecenie, som bola kuknut :slight_smile:
kupila som kamoske riflove saty + tricko s dlhym rukavom na 12-18mes ... zlava z 13e na 6,50e :wink: :wink:
25. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon,hej,je to náš"milovaný"sused :angry: :angry: tak sme išli s malou von,našťastie nepršalo,ale aj tak vonku nespala,až doma o pol 6,spala hodinu a pol,tak snáď do 23-tej zalomí,je taká nijaká po tom očkovaní... :frowning2: :frowning2:
slušne nám to rozhodilo deň,poradňa aj predkožkáč :angry: :angry:
dúfam,že zajtra zas bude debil vybíjať podlahu,dnes trieskal tak,že mi skákali hrnčeky v linke :angry: :angry: :confounded:
zuzitka,tie zľavy sú fajn,my sme malej kúpili v utorok suprovú bundičku za 6 a dačo jurov :slight_smile:
25. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme nad nami asi 25r chlapca s dawnovým syndrómom a teda... keď sme sa sem nasťahovali, tak to bol iný buchod, sme mysleli, že nám spadne strop, nadávky, vyhrážky zabitím..., tak sme sa na to pýtali správcu a ten stopol výťah a hneď tam s nami išiel. tetka sa ohradila, že sú to zvuky normálne v paneláku, asi už na to bola dosť precitlivená, už toho mala dosť, ale bola rozhodne dosť nepríjemná. no a potom nám o postihnutí povedal správca, lebo predtým nevedel zaradiť, kto tam býva. no a od vtedy je zázračne celkom kľud, len sem tam buchot, ale už nie tak strašný a niekedy, keď práši koberce, tak škaredo nadáva na celé sídlisko :sweat_smile:
25. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili,ale je rozdiel
25. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok