• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
sakra,to čo je?? :angry: :angry:
zvyšok príspevku je v čiernej diere?? :confused: :fearful:
25. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby mimozemské sily?? :grinning: :grinning: :grinning:
tak stručne ešte raz:je rozdiel,keď to robí človek naschvál,alebo neúmyselne :unamused:
ten náš sused je arogantné hovado,na Vianoce 2008 začal šúchať steny a robil to 3 mesiace,teraz ten byt prerába a vôbec sa neobťažoval aspoň upozorniť na rámus,keď mu tam manžel na 1.sviatok vianočný zvonil,že je sviatok,sa ho drzo opýtal,či si myslí,že teraz preto prestane :angry: :angry: :angry:
som mala na bastarda policajtov zavolať,ale som nechcela robiť ródeo na Vianoce :unamused: :unamused:
25. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ti susedia :angry: :angry: :angry:

jedine co na to pomoze je dom na samote :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy...u lesa :grinning: :grinning: :grinning:
môj obľúbený film :slight_smile: chčije a chčije :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moze byt aj u lesa
25. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
citam Zuzitku ze v Tescu maju vypredaj detskeho oblecka-akurat sa tam chystam,mala uz vyrasta z overalovych pyzamiek,tak snad tam najdem nieco za dobru sumu
len mam dilemu vo velkostiach-ci 80 alebo 86
este sa stretkujete?radi by sme sa niekedy pridali :wink:
26. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,
jej, na samote u lesa, by som brala aj ja, ale muselo by byť všetko podstatné blízko :grinning: :grinning: :grinning:.
alebo na tu samotu, bambi, treba presťahovať toho predkožkového :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jééého, v tescu výpredaj? Rovni, a tú 80, či 86 kupuješ dopredu? Alebo je Nelka už taká veľká? Mne sa ale zdá, že cherokee to má číslované aj tak, že 9-12 mes., 12-18 mes....., tak ja by som kúpila pre 10 mesačnú na tých 12-18 pyžamko. Ak nie je moc drobunká.
My máme dnes rok a 1/2 :dizzy_face: a pyžamká cherokee 12-18 sú už také menšie.

A chcem sa pochváliť - dnes mám výsledky z kompletky - :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, cholesterol, krvný obraz, cukor, pečeňovky..................... všetko na jednotku :grinning: :grinning: :grinning:. Ešte počkám na výsledky z opakovanej cytologie a môžem sa tešiť zo života. Nebyť tých sprostých alergií a imunitných vecí, tak som zdravá ako repa :grinning:.
26. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ssissi,tak super,že si ok,ja mám kartu v šuplíku :fearful: :fearful: hanbím,ale ako sa lekárka,čo k nej chcem chodiť vráti z dovolenky,idem,už je načase :confused: a na gyndu teraz po mrche chcem ísť,vstupujem si do svedomia,cez leto chcem aj u zubára preventívky dojednať a s Paťom na očné,má problémy zo slnka,nech mi ho radšej lekárka pozrie
a naša malá je drobnejšia,ale lekárka mi povedala včera,že ja som nízka a narodila sa nám 2,5 kilová,tak nemám robiť paniku,ale keby sa jej niečo nezdalo,pošle nás pre istotu na endokrinológiu,máme sa prísť ukázať až v dvoch rokoch tak preventívne :slight_smile: aj Paťo bol vždy drobnejší a už sa ťahá hore,za chvíľu prerastie aj tatina :grinning: však už zje za chlapa :grinning: :sweat_smile:
no,na samote u lesa by som brala žiť,len tak ako ssissi píšeš,to by sme museli k tej samote aj BA presťahovať :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, k tomu lekárovi určite choď, čím skôr sa niečo zistí, tým lepšie (teda týmto som sa ako bezdetná neriadila, ale teraz nejak vnímam viac, že musím byť kvôli malej zdravá).
A ak máš Všeobecnú zdravotnú poisťovňu, tak v rámci kompletky máš zdarma aj test na okultné krvácanie - prevencia rakoviny hrubého čreva - u knedlíkových a klobáskových slovákov je fajn, že to je v rámci kompletky.

A ešte mi pichla protitetanovku - má sa každých 10-15 rokov. Normálka mám zvýšenú teplotu po očko ako malinká :sweat_smile: .

A u zubára som od novembra bola 6 krát :unamused: a posledná plomba čo mi robil, mi po 6 týždňoch v piatok vypadla :unamused: (to bol celkovo nejaký blbý deň), tak si to idem vyreklamovať.

A tá drobnosť je dedičná, nemaj boja :slight_smile:
26. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi,ja som mala zvýšený cholesterol,keď mal Paťo infekčnú mononukleózu,to mal 3 roky a lekárka hovorila,že to môže byť skrytý priebeh choroby,tak som mala diétu,ale dám si to skontrolovať :slight_smile: :wink:
a mám VZP,aj drahý,toho pošlem,lebo majú v rodine rakovinu hrubého čreva :unamused: :frowning2: ale asi aj ja si dám,len ja mám skôr problém s hemoroidmi po pôrodoch,jediné,čo mi na to pomohlo boli Švédske kvapky a homeo mastička :frowning2:
hmmmm,a tá plomba,to poteší :confounded: to určite reklamuj :fearful:
s tou dedičnosťou máš bohužiaľ pravdu,ja to mám po rodičoch,ale tak čo už,lepšie byť krpatý,ako "sviňa" :slight_smile: :wink:
inak je veľmi šikovná,tak z toho nerobím drámu :slight_smile:
26. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, určite si daj aj ty, nie je to nič nepríjemné - ten test - robí sa doma :wink:. A určite menej nepríjemné ako chodiť na nejakú kolonoskopiu a kadečo iné.. a hlavne, keď je neskoro.
A cholesterol je tiež sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
hej, hej, lepšie byť krpatý, ale za to šikovný :slight_smile:, veď dobrého veľa nebýva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú plombu určite vyreklamujem, inak posledné prachy, čo odo mňa videli, berem kartu a dovi dopo. Stála ma 30 eur :confounded:
26. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssis,tak to je fakt veľa,my máme dobrého zubára,a nie drahého...
ja mám dnes smutný deň,pred chvíľou mi prišla smutná sms,pomáhame jednému chlapčekovi z Dobrého anjela a píšem si s jeho starkou,dnes im zomrel starký,bol veľmi chorý,mal nádor na pečeni-neliečiteľný,bohužiaľ :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ona sa sama stará o chorého vnuka a aj sa starala o chorého manžela-silná a statočná žena,obdivujem ju :pensive:
prečo sa také veci stávajú dobrým ľuďom a svine si žijú pohodový život?? :frowning2: :angry:
nemám slov...
26. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
t-com pláž je zaplavená :frowning2:
26. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu, to im všetok piesok odplaví? :confused:
26. jún 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked sme isli dnes okolo obeda cez most tak este nebola :frowning2: :frowning2: :frowning2: kam budeme chodit na stretka :frowning2:

my sme boli dnes na kontrole a vikino ma vsetko zahojene,este o tri tyzdne kontrola sluchu a dufam ye potom bude chvilu pokoj :unamused:

my sme boli pozriet na devine. no pekne je zatopeny. :frowning2:
26. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk som na nete fotky a plaz nieje pod vodou. oblozili ju vrecami z pieskom kuk http://galeria.zoznam.sk/pix.fcgi?oid=205414&cid=496836
26. jún 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je všetko pod vodou, okrem plaže :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dakujem pekne ajtak :frowning2:
26. jún 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
my sme sa prave vratili z toho festivalu... bolo super, malej sa velmi pacilo... predstavenie je kazdu celu hodinu az do 18.... odporucame :sunglasses:
27. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som to aj kamerovala... ma to asi 45 minut, tak ak by niekto chcel... tak mi dajte vediet a doneste mi na stretko dvd a ja vam to napalim... mala to kuka uz odkedy sme sa vratili :grinning:
27. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zase vsetky :angry: :frowning2:
27. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi odpadnem... dnes tu nikto nebol... co ste sa dohodli :grinning: Ake mate pllany na zajtra... ak by sa tu niekto objavil :grinning:
27. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba: myslela si ten festival s rozpravkovymi postavickami? Ja som nad tym aj rozmyslala, ale Filipa nejako velmi ludia v maskach netankuju a ked bol trocha mensi, tak sa ich skor bal, tak mozno na buduci rok... ale keby si video nejako posekala a porobila kratke videjka na youtube, tak ho mozme na buduci rok pomaly pripravovat :slight_smile:))
My sme boli vecer pozriet v sade janka krala na vojakov. A na zajtra, co som pozerala na nete, tak som nasla len dostihy na dostizke. Divadielka a tak u nas asi zatial velmii nebudu mat uspech, skusili sme este v zime ELA HOP predstavenie a chceli obaja zutekat, lebo tam na zaciatku bola tma..
Inak, musim pohladat, ale niekde som nasla ze jul-august je nejake premietanie rozpravok, detske kino a nie je tam uplna tma. deti do 3 rokov myslim zadarmo.. len neviem, kde som to na nete videla, mozno to mam aj niekde ulozene.. dufam, ze najdem skor, ako to bude neaktualne :slight_smile:
28. jún 2009 o 01:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam to, je to v Auparku:

V Auparku letia supermamy

Počas oboch prázdninových mesiacov sú v Auparku každý deň v týždni pripravené atraktívne aktivity pre deti, ktoré podporia ich kreativitu v tvorivom ateliéri, podnietia k pohybu v inline škôlke a lanovom centre, či zabavia vo filmovom klube. Tešiť sa môžu aj rodičia, ktorí vo vybraných obchodoch s detským tovarom nájdu špeciálne akcie na nákup .. Užite si leto v Auparku!

Inline detská škôlka
• každá júlová a augustová sobota (od 4. júla až 22. augusta)
• od 14.00 do 18.00 (4 hodiny) vo voľnočasovom areáli za Auparkom
• minimálny vek dieťaťa: 4 roky
• maximálny počet detí naraz: 10
• maximálna doba pre jedno dieťa: 1 hodina (obmedzenie platí v prípade veľkého počtu záujemcov)
• počet inštruktorov: 4-5
• k dispozícii bude na zapožičanie kompletná výstroj (korčule + chrániče)

Lanové centrum Liana
• každý utorok (od 7. júla až 25. augusta) „lezecký detský kútik“ v čase od 17.00 do 20.00 hod.
• vek dieťaťa od 5 do 10 rokov
• pre tieto deti bude vstup zdarma, staršie deti, resp. rodičia, ktorí by chceli liezť na vysokých prekážkach si budú vstup platiť podľa aktuálneho cenníka
• z bezpečnostných dôvodov je nutné aby rodič ostal s dieťaťom
• pre tento detský kútik bude určený 1 inštruktor, ktorý sa bude učiť deti a rodičov bezpečný pohyb na prekážkach a bude na nich dozerať
• pre deti bude určené prízemie lanového centra, tj. nízke lanové prekážky ( tj. nie vysoké prekážky, ani lezecká stena)

Palace Baby Movie Club
Každú stredu a sobotu od 8. júla v Palace cinemas o 11.00 hod. budú predstavenia pre mamičky s deťmi.
Pripravené sú filmy: Kung Fu Panda, Doba ľadová 2, Shrek 2, Spláchnutý, Lovecká sezóna 2 a Príbeh o Zúfalčekovi – všetky filmy sú s dabingom
• počas filmu nebude v kinosále úplná tma, iba stlmené svetlo
• v kinosále bude stíšený zvuk
• pre deti je pripravený aj pedagogický dozor
• deti do 3 rokov majú vstupné ZADARMO
• prvých 1.000 detí dostane voľnu detskú vstupenku do Aqauaparku v Senci
Stačí si zakúpiť jednu vstupenku za 2 € a druhá vstupenka na to isté predstavenie je zadarmo. Akcia platí na vybrane filmové predstavenia pre mamičky s deťmi do 12 rokov.

Time out
• klasický detský kútik (3 – 10 rokov) na prvom poschodí
• každá nedeľa od 12. júla - kedykoľvek v čase medzi 14.00 a 15.00 hod – vstup zdarma, platný 60 minút
• každý pondelok po celý deň - tvorivé dielne
• každý utorok po celý deň - maľovanie na tvár

Ateliér DaVinci
• každý štvrtok a piatok (od 9. júla až 28. augusta) od 14.00 hod do 19.00 hod. v centrálnej časti Auparku - maľovanie, kreslenie a kreatívne aktivity s pedagogickým dozorom a vstupom zdarma

Zľavy v obchodoch
Každý pondelok od 11.00 hod. do 14.00 hod. platia 40% zľavy v prevádzkach s detským tovarom: Original Marines, Benetton, Siesta Shoes, Step by step, Bublina a ďalších ...
28. jún 2009 o 01:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo celkom fajn program... mozno na nieco vybehneme :slight_smile:

Ena nooo skusim nieco porobit :slight_smile:
28. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,de ste???však sa hádam Dunaj ešte drží,ako to vyzerá v Petržalke?? :confused: :confused:
inak hrôza,ešte aj prší zas,tak to nem bude dobréééé... :fearful: :frowning2:
28. jún 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme boli vcera u nasich gratulovat tatinovi a dnes sme boli v rakusku v neuesiedle am see. bolo perfisne. maly sa nechtiac aj okupal :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neprsalo vam? lebo tu bolo zase otrasne cely den... my sme sa v dazdi prechadzali po meste, co nam uz doma sibalo, mala spala v kociku a my sme mokli :sweat_smile:
29. jún 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba vsetko najlepsie k dnesnym meninam zelame :dizzy_face: .hlavne vela zdravia a lasky :sunglasses:

capy to aj mna zaujima lebo tu tak krasne prsalo poobede ....
29. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba,pripájame sa s gratuláciou k meninám a fíha,aj môj muž má dnes sviatok,no,už viem,ako strávime deň :slight_smile: :wink:
29. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok