• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
dakujeeeeeem :sunglasses:
29. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti prajeme vsetko naj naj naj k meninkam,hlavne vela pohody a zdravicka :slight_smile:
29. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak už sme späť :wink: :wink: bolo krásne, celý čas svietilo slniečko, úžasný hotel, príjemný personál a suuuuuuuper varili, takže som poctivo priberala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Akurát jedna zlá vec bola, že boli veľmi veľké vlny - takže sa Mirka bála vojsť do mora. ale aspoň stále chcela ísť do bazéna - do detského bazéna.

petaba - všetko najlepšie k meninám :wink: :wink: :wink:
29. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gugaaaaaaaaaaaaaa,vitaaaaj späť,teším sa na fotky,ešte bublinka nám chýba :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a super,že všetko bolo ok,ste si teda užili :wink: :wink:
29. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

petaba vsetko naj k meninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

baby neprsalo nam vcera. bolo pod mrakom ale neprsalo. az ked sme isli domov tak nas zachytil lejak. ale prisli sme sem a tu uz nic. tak sme to perfektne obisli :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=395179&vReferer=
vložené fotky z dovolenky

bambi - ďakujem za privítanie :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga super fotecky. a kolko ste mali stupnov? lebo ked my sme boli pred 5-timi rokmi tak sme boli tiez v juny a to tam bolo uz 40 :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga vitajte doma,krasne fotecky dobre bolo ale malo co ?
tak super ze ste sa mali super :grinning:
mali ste AI? a hotel v poho ?

ja sa uz neviem dockat kedy pojdeme my na dovcu... este cakat cele 2 mesiace ...
29. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte BA aj ja sa pridavam :slight_smile:
Peta sia vsteko naj :wink: :wink:
29. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby este raz dakujeeeeeeeeeeeem...

Bambi ty mas nove foto v pase :wink:

guga vitaj... pekne fotecky mate.... aj ja chceeeem... my sme boli minuly rok na Mallorce, ale tento rok budeme asi davat peniazky do stavby... takze dovca nehrozi :(... ale o rok ideme urcite :sweat_smile:
29. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga .... tak uz doma? fotky su super :wink: :wink:
29. jún 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda caaaau co ty tu? po 100 rokoch... ako sa mate?
29. jún 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som bludila a kukam ze BA :grinning: tak som sem nazrela :wink: Mame sa oki rastieme do krasy :grinning: a co vy ako?
29. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tak podobne :grinning:
29. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem skúšať šťastie v súťaži coop jednota :grinning: :grinning: :grinning:

treba nákup min za 15euro a treba poslať blok alebo smsku :wink: :wink:
29. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak deti uz spia. panelak som nestihla tak si ho neskor pozriem na nete. idem este vylozit pracku a umyt riady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,krááásne fotečky,ale vám bolo,áááách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
v akom hoteli ste mali ubytko??
zuzitka,Tebe tie tt ale pribúdajú,fuuu,a čo sa chystáš vyhrať v Jednote?? :slight_smile: :wink:
capy,taká činnosť na večer?? :sweat_smile: :confused:
petaba,hej,zmena je život... :wink:
emog,síce do dovči ďaleko,ale ako my budeme potom slintať,keď si Ty budeš užívať :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
29. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuchyna spratana uz len pracu vylozit :wink:

bambi co uz ked cez den som nestihla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ... týždne pribúdajú, veru, a to mi na ultrazvuku premerali miminko a povedali, že je o 2 týždne väčšie :grinning:

v coop jednota idem hrať o
6x volkswagen Polo
54x skúter
106x cestovný kufor
234x horský bicykel
300x poukaz na nákup PHM
3000x CD

:slight_smile: súťaž trvá do 9.07.2009 :slight_smile:
29. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka tak vela stastia v sutazi :wink:
29. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes ... ale už ked som to vykacala, že idem súťažiť, už šťastie nebudem mať :grinning: :grinning:

vy kde nakupujete? v akých potravinách? my tu máme len jednotu
29. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ahojky aj my tu mame len jednotu ale za kolko musis najmenej nakupit ??
29. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda ... za 15euro .... potom bud napíšeš na blok tvoje udaje a vhodíš blok do takej skrinky na to určenej alebo pošleš sms na číslo 7017 v tvare: COOP ddmmrrrr
ale blok si uschovaš v prípade výhry :wink:

skúsiš? :slight_smile:

inak je to aj na coop.sk
29. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja u nas nakupujem v kaufalnde alebo v carrefoure a na drobnosti chodim do alberta :wink:
29. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nakupujeme skoro vzdy v hypernove... ale vsetci tvrdia, ze je najdrahsia... uz sme si na nu zvyklli :sweat_smile:

baby vela stastia v sutazi :sunglasses:
29. jún 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu máme až jednu poondiatu Billu a večierku a Remu,al to nie je hneď za rohom :unamused: :unamused:
väčšie nákupy chodíme do Tesca,Carfouru a Hypernovy striedavo,ale na potraviny je myslím najlepšie Terno,teda aspoň bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,idem ja haji,mám dnes dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zuzitka,neboj,vyhráš,my Ti doprajeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ak aj nie,máš potom šťastie v láske,to je viac,ako blbé auto :grinning: :slight_smile: :wink: auto má kdekto,ale šťastie v láske nie :slight_smile: :wink:
tak dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú noc :grinning: :grinning: :grinning:
a inak za 15 euro nakúpiš raz-dva,ja som dnes v Tescu len v potravinách oplieskala 20 juráčov a skoro nič som nekúpila,nejaké šaláty zelené,čínsku kapustu,banány,tvaroh,syry a blbinky a aha,aká suma :confused: :confused: :confused:
a oplatí sa na textil,hlavne na detské,kúpila som deťom za dobré ceny oblečko :slight_smile: :wink:
30. jún 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim si aj ja nieco kupit na oblecko na svadbu len neviem co :sweat_smile:

no idem aj ja pomaly. som sa pozabudla na nete :sweat_smile: dobruuu :pensive: :pensive: :pensive:
30. jún 2009 o 02:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankooo..
my nakupujeme vsade nieco a peta ja rada nakupujem v hypaci, tam maju aj tovar co inde nie :fearful:

zuzitka drzim palce a kedze ty mas na tieto sutaze stastie tak pekne hraj :wink: :dizzy_face:

btw kedy dame stretko? prsat uz nema len slnko a teplo
30. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aj my zelame .... noo tak mohli by sme uz zacat dodrziavat ten nas stretkovy pondelok :sweat_smile:
30. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte aj ja som blavacka od narodenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja sa chcem k vam pridat.
30. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok