• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
ahojte.

guga ta plaz je pod ufom pri inchebe. boli sme tam teraz tri dni po sebe. hodim aj foto :wink:
2. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy vyzera to tam celkom fajn... niekedy sa pridame k vam :slight_smile:
3. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy, čo tam stojí vstup?
3. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
capy,vyzerá to tam fajn,len ja sa bonznem konečne,že som neplavec a aj môj syn zatiaľ,tak je nám to asi zbytočné tam chodiť :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
my sme mali stretko z DD a bolo super,pochodili sme les,doštípali nás komáre,malá sa mi vyjačala a záverečná kofola sa pila za pochodu,ale aj tak bolo fajn :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a čo "náš"pondelok??? :confused: kto by došiel??? a kde sa zdrcneme??? :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napadlo ma to, že vstup 2€, tak to nie je také strašné, ak sa teda za deti neplatí. tak niekedy aj my prídeme :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze pondelok by aj mohol vyjst. na stretko dame zlaty stred - sjk?

inak, guga, zavidim, ze uz si doprala. ja nie a nie doprat, o zehleni ani nehovorim. navyse pribudlo aj komplet postelne pradlo po kamosoch, co u nas par dni boli.
3. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som chcela nahodit fotky z dovolenky na nasu stranku, ale maju nejaky problem so serverom, wrrrrr :angry:
3. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale tak hádam to opravia :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme dosli v pondelok :slight_smile:
3. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, citam, ze prve jazdy uz mas za sebou :wink: paci sa ti to?
3. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,slintáááááááááááááááááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super vám bolo,nááádhera :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a už sa neviem dočkať,kedy Ťa stretnem osobne,si veľká sympoška :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, bambi ;) v pondelok sa hadam oscar na nas nevytoto, tak sa urcite stretneme :slight_smile:
3. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúúúúúúúúúúúúfam a tešíííííííííííím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
na vás všetky,všetky ste tu sympošky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vstup je 2eura a deti maju zadara

bambi to neva ze nevies plavat. voda je tam asi 1,2m. takze v poho. na osviezenie super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a keby nieco maju tam aj kolesa :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kolkej sa stretavat v SJK?
3. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ta hlbka je vsade rovnaka tej vody ? zajtra sa tam chystame od kolkej otvaraju ?
3. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda hej je vsade rovnaka. ale nevsimla som si kedy otvaraju :unamused:
3. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to nasla pondelok 13,00-20,00 a ostatne dni od 10,00-20,00
3. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tu maju oficialnu stranku aj s podujatiami http://www.summerclub.sk/
3. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli dnes som mala poslednu... teraz budem mat este pred skuskou a skusky... to bude snad tak do mesiaca :unamused:
3. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy,tak fajn,snáď sa neutopíme :grinning: :grinning: :grinning: lebo ja som krpatá :sweat_smile: :sweat_smile:
a dík za infošky,ena má absenciu,tak zastupuješ?? :grinning: :wink:
petaba a čo tak smutno,však buď rada,že si to zmáááákla :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zajtra dam foto ako bolo a capy dik inak oblek ti zicnem v pohode.
a o kolkej mate to stretko v pondelok v snj?
3. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,baby,o ktorej??? :confused: :confused: :confused:
to ani sami nevieme,lindda,však aj Ty poď :slight_smile: :wink:
my môžeme aj okolo 14-tej po novom :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak okolo pol 3... nie?

bambi to len preto, ze este to nie je take dobre ako by som chcela na skusky... a celkom ma to bavilo s tym mojich instruktorom :sweat_smile:

Baby co dnes robite? ... mna stale nic nenapada ... ja nemam soboty doma muza :confounded:

Ale zajtra sa ideme kupat do Hainburgu :sunglasses: uz sa celkom tesim som este nebola tento rok nikde :frowning2:
4. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte my sme chceli ist od tej incheby ale asi pojdeme do hainburgu nakoniec potom dam vediet. A preco tak skoro sa stretavate mne maly od 14 do 16 spi ale potom za vami dobehneme :slight_smile:
4. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja likvidujem výbuch v byte,labzujem a potom doma máme katastrofu :grinning: :grinning: :grinning: takže upratať,spraviť bryndzáky a pôjdeme na prechádzku po sídlisku a zajtra asi na Železnú...
ešte mám aj žehlenie,tak nudiť sa úúúúúúúrčite nebudem,také nepoznám pri dvoch deťoch :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
pekný víkendík aj vám... :slight_smile: :wink:
a petaba,neboj,urobíš,zložíš,si šikulka... :wink: :wink:
4. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lindda,asi preto,lebo každé bábo inak spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne zas malá okolo 15:30-16-tej chodí poobede spať,lebo doobeda spí dlhšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je fakt ťažké zladiť,lebo napr.mne malá vonku v kočíku nezaspí,len doma alebo v autosedačke :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak napíšte aj ostatné čas,kedy by vám to "sadlo" a nejako to zladíme,dúfam :sweat_smile: :sweat_smile:
4. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok