• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celomestská téma pre Blaváčky

14. októbra 2011 
bambi mnaaam bryndzaky :dizzy_face: :dizzy_face:

petaba poslednu jazdu si mala? kolko si ich mala dokopy? koki sa mi zda, ze len teraz si zacala a uz aj koncis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazd som mala 6 ale odjazdne kazdu po 3 hodky... len som nemala inak strazenie :confounded: ale dalo sa :slight_smile:
4. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezne je jedna hodina 1 a pol hodky

bambi mnam daj si aj za mna... hned by som si dala, ale....tie kalorie :angry:
4. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba,neboj,dám dvojfázové "mučenie"na orbitreku a brušáky,keď ich strávim :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti no to sa mi nezdalo, ze kazdu po tri hodky fiiha to by som hned brala, ja som mala iba hodinove tusim..
4. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy - tá pláž vyzerá dobre :wink: dík za infošky :wink:

bubli - doprala som - to hej, ale to žehlenie.... no, to ma ešte čaká - asi zajtra :cry: :cry: :cry: ja žehlenie naozaj nemusím. :frowning2: :frowning2:
- fotky máte super :wink: :wink: mali ste aj nejakú voľnú chvíľku? že babka s dedom postrážili Soničku? :wink: :wink: :dizzy_face:

peta - tá autoškola ti prešla rýchlo :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: . Len pred chvíločkou si začala. Ten čas tak strašne letí.... :confused: Ja som mala tiež len hodinové jazdy, ale robila som autoškolu už asi takých 7 rokov dozadu.
4. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zacala 7. maja a skusky budem mat najskor o mesiac... takze aj tak 3 - 4 mesiace :confounded:
4. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak toto nechápem: niekto má poslednú jazdu a AŽ za mesiac sú skúšky. Veď takto by som všetko za ten mesiac pozabúdala.
My sme mali poslednú hodinu v pondelok, v stredu skúšky a v piatok som mala dovolenku v práci - to som už jazdila na mojej úžasnej škodovečke 105 s novučkým vodičákom.
4. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis a to este zo zakona mozu dat tie skusky policajti najneskor do 60 dni :angry:
4. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda dakujem to by bolo super. kedy by sme sa stretli?

baby nemate za co. :wink: :wink: :wink:
4. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby dnes som si kupila po dlhom hladani plavocky... sa tesim ako male dieta ... a bola este aj 30% zlava (party)
4. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to party som skusala ci vezme aj ineho smajlika ako je hore, ale nevezme :angry:
4. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super :wink: a kde si sa ti podarilo? ja som tiež pred dovolenkou zháňala :wink:
4. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v auparku v adidase :wink:
4. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kúpila podprsenku v Skiny a spodok v CA :grinning: :grinning: :grinning: takže mám každý diel iný -D :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale čo už, keď mne zasa žiadna podprsenka nechcela sadnúť...

bambi - ozaj ohľadom spánku: Mirka máva dva druhy dní:
Raz spí aj doobeda a potom poobedný spánok začína tak o 13,00 - 13,30 a trvá také dve hodiny
alebo nespí doobeda a poobedný spánok začína niečo po dvanástej a vstáva tak o pol tretej :grinning: :grinning:
Ale keď viem, že niekam chcem poobede ísť, tak mám len jeden spánok - robím jej doobedný program tak, že si na spánok nespomenie :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné si si kúpila :wink: :wink:
4. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :sunglasses:
4. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga,tak nejako sa hádam s tým spaním našich drobcov jeden deň pretrápime :grinning: :wink: aby sme sa aj stretli :slight_smile:
a ja nepozriem plavky,nie som na FB,ani nečem byť :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hoď aj na koňa na chvíľu,nech slintám :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne plavocky :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééj,slintáááám,lebo na také ja veru ešte figúru nemám :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi... vsak Katka ma este len rok a 3 mesiace... uvidis zachvilku su kilecka prec a ty budes zasa fit :wink:

som rada, ze aj vam sa pacia :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti,keď budem žrať bryndzové strapačky,tak určite :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,však makám konečne na sebe :sweat_smile: :sweat_smile:
tak snáď to prinesie nejaké ovocie... :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite prinesie :wink:
5. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ako sa parite v tom teple my zatial doma ale pojdeme sa kupat ja som sa vcera asi moc prehrala boli ma cele telo kua :rolling_eyes: ale dnes si dam aj ciapku :grinning:
inak pridala som nejake fotu tak kuk :wink:
5. júl 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my sa ventilujeme doma,pri ventilátore,klímu nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel pôjde vyvenčiť deti a ja idem žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
linda,pekné fotu :slight_smile: :wink:
zo mňa sa na orbitreku leje v tomto dusne....fúúúúúúúúúúúúúúúj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes sme boli na tehelku a bolo super ani nebolo vela ludi maly sa vyblbol az az :wink:
5. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda ninko je veliky certik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my sme dnes boli u nasich na zahrade. grilovali sme si rybku a santili v bazeniku. idem este prichystat neaku syrovu mysu pre tatika. vinko sa uz chladi. budeme mat super vecer :wink:
5. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je po peknom vecery, mozme ist haji :pensive: :pensive: :pensive:
6. júl 2009 o 03:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok