Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
10. júl 2009

no kili gratulujem... super ti to ide... ja som na tom stale rovnako, teraz trochu stojim 😒 😀 drzim palce nech ti tak ide aj dalej 😉

zuzitka
10. júl 2009

peti, bola si v tom fitku kuknúť? 🙂

kili ... ty teraz vážiš 65,4kg a chceš ešte -10kg 😕

petaba
10. júl 2009

zuzi nebola mala sa mi nakoniec zobudila az o 17 tak som uz nikam nesla...

kili je uz teraz fesanda, ale ked este da dole 10 kil, tak ja z nej asi odpadnem 😉

zuzitka
10. júl 2009

ja som išla okolo 17h do obchodu a potom sme skončili na ihrisku u nás ... poprchalo, ale hned to prešlo, tak sme sa tam hrali do 19.30h 🙂

kili
10. júl 2009

zuzi, jo, ešte 10kg, na tých 55 by som chcela ísť.

capy
11. júl 2009

ahojte.

my sa chystame pomaly na svadbu. prajem vam pekny vikend 🙂 🙂 🙂

petaba
11. júl 2009

capy uzite si 😉 a mas ten oblek od linddy? som jej pisala na skype, ze ju zhanas 🙂

capy
11. júl 2009

petaba ano mam. dakujem 😉

petaba
11. júl 2009

nie je zac 😎

petaba
13. júl 2009

babule kde ste vsetky 😕

kili
13. júl 2009

asi vonku 😀

guga
13. júl 2009

tak po dlhom čase som zasa tu 🙂 nejak sa mi od dovolenky nič nechce... som nejaká lenivá 😝 😝 😅

dnes som rozmýšľala, že malú zoberiem malú niekam kúpať, ale neviem kde je taký bazén pre deti s malou vodou. Peta, ty si spomínala kúpalisko v Rakúsku - je tam taký bazén? 🙂

petaba
13. júl 2009

a co ty tu... my doma spime 🙂

guga
13. júl 2009

aj u nás je spánkový čas 😉

bambi09
13. júl 2009

ahojte 🙂
my máme perný týždeň,tak budeme max.na ihrisko k nám a na kofolu do Majáku chodiť 😝 😝 😝
a učíme sa na nočník,to je teda komédia... 😀 😀 😀 😀

petaba
13. júl 2009

guga je tam celkom fajn bazenik, ale studensia voda ako by clovek cakal... to kvoli bakteriam... ale je tam pekne

guga
13. júl 2009

bambi - mne sa stále nedarí u malej s nočníkom - už som z toho niekedy zúfalá. ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
13. júl 2009

nooo aj ja som pocula ze rosnicka je celkom fajn 🙂 ... mozme sa tam niekedy vybrat 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
13. júl 2009

ja som na Rosničku počula aj aj,muž hovoril,že keď boli so synom,že bola studená voda a veľa ľudí,my radšej na Zlaté,ale to až keď je hic 😝
a emogeon,"len"prehadzujeme nábytok v izbách,ale teda všetky tie taniere,šálky,poháre vybrať z vitrín,umyť a vyleštiť,už len to je robota na 2 dni 😝 😝 😝 to som si zas vymyslela... 😒 😒

lindda
13. júl 2009

cafte za kolko po opledneni 😀 ukaze tehu tes ? troska sme sa smekli 😀

majula
13. júl 2009

Ahojte blavacky...môžem medzi Vás???? Ako je na Matadorke, boli ste tam? Ja raz, celkom sa mi tam páčilo, len voda bola vtedy dosť studená, v tých detských bazénikoch...hlásia nám krááásne počasie, tak sondujem, kam sa vyyberieme 🙂

mamartinka
13. júl 2009

ahojte.prepacte ze sa sem picham ale neviete co je zo zuzitkou?uz sa od piatka v ziadnej teme neozvala.pisala som jej ip a neodpisuje mi.

bambi09
13. júl 2009

majula,hybaj sem,šak si blaváčka,néééé??? 😀 😀 😀
a mamartinka,ma desíš,dúfam,že naša zuzitka je v poriadku 😕 😕 😕 nešla náhodou na dovolenku???nemá na ňu niekto tel.číslo??? 😕 😕 😕

mamartinka
13. júl 2009

neviem co sa snou deje.ani najkrajsi vianocny darcek temu uz od piatka nenavstivila.

bambi09
13. júl 2009

hmmm,tak fakt neviem,ale dúfam,že je ok ☹ ☹
lindda,zavolaj gyndoške,tá Ti povie presne,ja som to zistila až po mesiaci 😝 😝

petaba
13. júl 2009

emog vy sa pochvalte ako sa mate? ... musime uz niekam vybehnnut 😉

mamartinka Zuzitka by mala byt tusim u rodicov... do dnes... ale neviem ci dojdu dnes alebo az zajtra.... som si s nou pisala pred vikendom 😉

lindda
13. júl 2009

gyndo je na dovolenke ☹
Ja sa idem kupat zajt ☹ a na zlate ak chcete mozete prist 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre