Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
16. aug 2009

ssissi hej boli sme na pivku a deti na zmrzke 😉

ssissi
16. aug 2009

tak som si dobre všimla 🙂
aj u vás sa spinká?
ja rozmrazujem a čistím mrazničku práve, ešte chladničku poumývať, ale to už nechám na zajtra 😀, sa mi zobudí krpček

petaba
16. aug 2009

my sa prave chystame na biofarmu do stupavy... tak dufam, ze nam do toho nic nedojde 😅

capy
16. aug 2009

hej spinkame. aj ja som rozmrazovala minuly tyzden 😉

ssissi
16. aug 2009

jej, petaba, ze pozdravujem zvieratka 😀 😀 , budete mat fajn.
My dnes tak sidliskovo - pojdem k drazdiaku s malinkou

capy
16. aug 2009

tak uz sme aj my hore. aj my tak sidliskovo a zajtra chceme ist do lipotu 😉

ssissi
16. aug 2009

capy, ja som uz nevedela ani zasuvku na nej otvorit 😀, no najvyssi cas.. a v piatok v noci odchadzame na dovolenku, tak ju chcem vypnut radsej, tak aj preto.

capy
16. aug 2009

no idem papa. vsak aj ja som ju mala poriadne namrazenu 😅

bublinaz
16. aug 2009

ahojte, tak sa opat hlasim po dlhom case. z tatier sme sa vratili uz minuly vikend, ale cely tyzden som bola akasi neskoordinovana 🙂 dufam, ze uz opat nabehneme na nejaku rutinu.
pozeram, ze tu sa prazdninuje vo velkom a prispieva v trochu mensom objeme ako pred prazdninami 🙂

my sme dnes boli v neusiedli, celkom fajn, mala sa vyclapkala vo vodicke 😀
len sa jej stale nechce velmi samej chodit. aj sa na chvilu pusti, potom si to rozmysli a sup ho na ruky, resp. min. prst ulovi 😉

ozaj, nejake pondelkove stretavky sa konaju?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
17. aug 2009

ahojte, u nás sa zaspinkáva.
Bublinkaz vitaj 🙂. Aj ja mám problém sa naštartovať po dovolenke - a hlavne to vybaľovanie, pranie... a zas varenie 😀.
Naša malinká začala chodiť tak, že prvý ozaj samostatný krôčik, keď mala 13 mes. 😀, potom to už šlo rýchlo.
Pondelkové stretká - všetci sú preč, rozlietaní, tiež premýšľam, že dnes navečer zbalím môjho chlapa a šup ho hocikam - rusovce... hainburg... devín.... hocikam 😅. Capy spomínala, že idú do Lipotu, ostatné neviem, tak možno nejaké stretko bude 😅.

Emog., v piatok v noci. Fajn, že už od 9,00 v sobotu si budeme užívať Krétu a nemáme 1 deň z dovolenky v prdeli - dovolenka sa nám cez CK počíta od soboty 😎, dosť naprd ak ide lietadlo až poobede, tak snáď nebude meškať. Ale zaujímavé bude budenie krpca + transport na letisko - toto musíme doriešiť, do bežného taxíka sa s 2 veľkými kuframi, kočíkom, taxi s autosedačkou + my + vodič + príručná batožina nezmestíme 😀.
Kufre už máme, kúpili sme v tescu na kamennom.
A čo vy, Emogeon, destináciu ste už vybrali? Potom ti môžem posunúť naše recenzie - ak sa neminieme - ideme na 12 dní.

No, idem variť pre zmenu obed pre seba 😀 , paradajkovú polievku, ešteže sú paradajky, milujem leto.

bambi09
17. aug 2009

ahojte ženy 🙂 😉
nedá mi to a píšem,nie som urazená,ani nič iné,už sa k tomu nebudem vyjadrovať,mala som si dať pozor na to,čo píšem,uznávam,ale nikoho som nemienila urážať a tých blbcov som myslela ako blbcov,nič iné,tých je dosť všade,aj v Košiciach ich bolo a požehnane 😅 😅
myslite si o mne,čo chcete,nenadávajme si,sme dospelé ženy,nie žiačky na ZŠ 🙂 😉
dobrú noc 😔

capy
17. aug 2009

ahoj ssissi v lipote bolo super 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi nieco mi uslo?

ssissi
18. aug 2009

ahojte,
som zadriemala na gauči a teraz nie a nie spať 😀. Už som na Facebooku aj celú záhradu pokopala, zasadila, a nič 😀.

Bambi, tak super 🙂.

Capy, aj počasie vám vyšlo dnes. My sme skončili nakoniec v meste- muž si potreboval na poslednú chvíľu optiku poriešit, mesto bolo inak rozpálené, ešteže pred domom máme navečer nejaký vlhkejší vzduch. Ale hovorím si, že ďalšie auto už na 100% s klímou, než cestovať v tej piecke našej 😀.

A malinká si pred zaspinkaním zase nechala priniesť do izbičky šerblík 🙂. Tak mám celkom radosť, že už nechce robiť 'kaka' do plienocky.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
18. aug 2009

ssissi aj my chceme dalsie auto poriesit s klimou.

my sme dnes boli na salasi pri stupave. deti si to tam fakt uzili. super bolo. a na dialnici naspat sme este museli menit koleso 😒 ale inak pohoda. a klasika podvecer este na nasom ihrisku 😅

ssissi
19. aug 2009

čaute, my včera T-com pláž, som sa obzerala, či tam nestretnem ešte nejakú známu tvár z MK a ništ.
emog., jj, to nočné vstávanie je fakt brutus, my už ani nepôjdeme spať s mužom, len malú uložíme. A veľa ľudí poznám, čo ľúbia buď rajčiny, ale polievku nie, a naopak 😀. Inak ani mne polievka moc nešmakovala - pozostatok zo školských jedálni - taký sladký grc s ryžou to bol 😀 😀, ako jesť som vždy zjedla 😅, ale žeby som kvôli tomu doma stála za sporákom a jedla to, tak to nie 😝.
Vyrábam si ju tak podľa seba - zo sparených rajčín + bazalka + olej... a do toho už na tanieri postúhaný syr + také domáce krutóny (upečené staré tvrdé pokrájané rožky - poliate trocha cesnakovou vodou) - celé mi to tak chutí a vonia "letom" 😅.

Vidím, že ten salaš je fakt populárny. Mňa len trocha sklamalo, že prenájom ohniska 50 eur 😕.

capy
19. aug 2009

ahojte. my sme dnes pobehali pol bratislavy. bolo nam super. domov sme prisli o pol deviatej a deti odkvecli ako hnile hrusky 😀 😀 😀 tak som zasa pozehlila velikansku kopu co som tu mala a uz som si konecne sadla 😉

ssissi tak to ohnisko zaskocilo aj mna 😕 😕 😕

capy
21. aug 2009

dnes zasa nikto? to asi preto ze bolo vonku tak krasne. tak vam zelam pekny vikend a v nedelu si precitam co ste popisali. 🙂 🙂 🙂

ssissi
21. aug 2009

Capy, ty si tu mala zas nočnú 😀. Inak aj ja som ťa čítala o pol tretej ráno, ale už som nejak nemala silu odpísať 😀 😅.
Prišla som sa rozlúčiť, dnes v noci letíme na dovču, tak sa majte krásne, užite si krásne víkend + ešte posledné letné dni, aj vaše detičky. Potom sa ukážem, čautéé 🙂 😀.

anda123
21. aug 2009

Ahojte maminy, mam otazocku ohladne gumacikov. Kedze sa blizi jesen, rada by som o ne doplnila zbierku oblecenia 🙂 Teraz ich je niekolko druhov, tak neviem ktore su najlepsie. Vraj tie klasiky nie su dobre. Maminy na ne nadavaju, ze do nich zateka...staci prejst cez trosicku vacsiu mlacku. Potom su nejake oteplene, vhodne aj na chladnejsie a su aj so sustakovinou a snurkou, takze tie asi najlepsie chrania proti premoknutiu....Poradite? Dakujem 😉

capy
23. aug 2009

ssissi ddufam ze si to na dovce uzivas 🙂 🙂 🙂

anda my mame tie zo snurkou. ale ked si splechne tak vysoko az na nohavice tak to je jedno ci tam ma tu snurku alebo nie. aj tak bude mokry, sice len na nohaviciach ale bude. 😉 takze podla mna to trochu ochrani ale nie na sto percent 😅

vsetky vikendujete?

anda123
24. aug 2009

capy dakujem za radu 🙂 neviem sa nejako rozhodnut, ale tie ceny su hruuuuuuuuuza. Dat skoro 20 eur za nieco co ma na nohach len par krat sa mi zda byt dost vela. Na ceskom MMB som nasla tie so snurkou za 180 KC, to hovori myslim za vsetko. Tu z toho robia pomaly podpultovy tovar a tam je toho dost a aj o viac ako polovicu lacnejsie. Samozrejme su to vsetko nove gumaciky.
takze asi padlo rozhodnutie na tie zateplene.
este raz vdaka 🙂

capy
24. aug 2009

anda nemas zaco. 😉 😉 😉

capy
25. aug 2009

no kde ste vsetky?

ssissi je na dovolenke a co zbytok? petaba, bublinaz,bambi,emogeon,zuzitka,.....

anda123
25. aug 2009

capy...gumaciky uz mame. Dnes sme kupili v enikibeniki u nas v Petrzalke. Dokonca jedina predajna, kde mali velkost 22 - 23 a cena necelych 9 eur. Tak som spokojna. Viac som investovat aj tak nechcela na tych par krat.

capy
25. aug 2009

tak super. aj ja mam rada ten obchodik. uz som tam davno nebola 😅 maju neake akcie?

anda123
26. aug 2009

Ano maju 70 % na vybrany tovar a neviem ci to este stale je, ale mali 30 % na topanocky.

zuzitka
27. aug 2009

ahojte

som bola 2 tyzdne na dedine, tam je internet strasne pomalyyyyy 😅 😅

ja som samkovi kupila gumaky v tescu asi za 8 eur ... take klasicke .... a mal ich zatial asi len 2x, takze mu stacia take obycajne. ved buduci rok mu budu ajtak male 🙂

capy
27. aug 2009

no musim ist aj ja pozriet tominovi 😉

zuzitka ako bolo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre