Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
8. okt 2009

no zubár bol krutý ... kaz som mala kdesi až k nervu, bolelo to jak šlak ☹ ☹
bez injekcie sme šli ...
teraz čakám až porodím, potom ma chce zrontgenovat, či tam nečuší niekde ešte kaz 😖
za 2 zuby 65euro ... 🤐

samko je usopelý, kašle jak starý hrnec ☹ ☹ dnes ani zajtra nejde do škôlky ... a to zajtra má prísť kosa, tak som zvedavá, či to neskolí aj mňa ☹

inak nič nové ..... akurat že som už 33tt 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

capy
8. okt 2009

peknucke mas uz brusenko. a uz sa ti to krati 🙂 🙂 🙂

emog nastastie mi je uz lepsie 😉

lindda
9. okt 2009

ahoj capy nevies kde je za ba v madarsku nejaky thermal ? ale co je aj kryty dik

capy
9. okt 2009

ahoj lindda v mosoni http://www.thermal-movar.hu/

lindda
9. okt 2009

dakujem a moze tam aj deti sa kupat ?? a plati sa iba forintami ? dik lebo mamu nemam po ruke a ja neviem po madarsky diky

capy
9. okt 2009

deti tam mozu, ale inak ti asi neporadim, svagrinka platila forintami.

ssissi
10. okt 2009

ahojte kočky, prišla som kuknúť čo nové.

Zuzitka, to je hrôza, tehotku takto u zubára stresovať 😔. Niečo akútne? Ja som bola na tej tehot. prehliadke v 8 mesiaci a to ma už všetko bolelo, kríže, kostrč a tak.. skrátka starosti dosť aj bez zákrokov, tak mi sám navrhol, že ma trápiť nebude (keďže zákrok jedine bez injekcie a doma večer samo bez možnosti dať si nejaký oblbovák), a doriešili sme až po pôrode. A tie ceny, hrôza.

Emog., do toho horského parku som sa ešte nedostala 🤐 - tak kade naj cesta zo štefánikovej? 😅.

Capy, už si zdravá?
Ja už ani nerátam koľko liekov som za posledné 4 týždne pojedla 😒 😠. Od antireumatík, antihista.., antibiotiká.. analgetiká.. na svaly, na kosti, zápal nervov, každý lekár niečo iné, je mi z toho blivno, farmaceut.-spoločnosti musia mať zo mňa radosť 😖. A najnovšie si môžem dávať do poriadku žalúdok a tak z toho liekového bordelu 😔.

Chystáte sa niekto na euro-dog show?

andreaoper
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
capy
11. okt 2009

ahojte

tak uz mame dalsiu skusenost s lekarmi. tentokrat zubna pohotovost. nech uz sa tento rok skonci ☹ ☹ ☹

ssissi uz celkom hej.

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem

kili
16. okt 2009

čaute, neviete ako je to so zadarabusom do avionu? hľadám hľadám a neviem náisť časy. ani či tam ešte vôbec chodí. Zajtra sa tam chystám, tak to potrebujem v celkú súrne vedieť.

capy
17. okt 2009

kili uz nechodi. chodi tam 96 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily365
23. okt 2009

ahojte, baby
pisem sem prvy raz a chcela by som sa opytat, ci niektora z vas nekocikuje na Peknej ceste. Mam desatmesacneho Tomaska a rada by som s nim chodila na prechadzky do lesa, ale naposledy som tam takmer zinfarktovala, ked tam pred nami zletel opity chlapik z kopca na cestu. Tak sa troska aj bojime chodit teraz sami. 🙂 Bola by aj vacsia zabava chodit na prechadzky este s niekym. My sme sa sem prestahovali len nedavno a zatial tu ani nikoho velmi nepozname.

capy
23. okt 2009

emog bodaj by si mala pravdu ☹ ☹ ☹

emily ja chodim k nasim na vikendy. tak ak by si chcela tak sa kludne mozme spolu poprechadzat. nasi byvaju na hagarovej. to su tie sestposchodove veziaky uplne pri vinohradoch

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
23. okt 2009

emog zdravy ako zdravy sme ale mame ine problemy.

tomino si skoro vyrazil zuby. uplne sa mu kyva, tak sme na kasovitych jedlach a horny mal odlomeny tak mu ho museli brusit.

vikino ma problemy z bruskom.spoluziak v skolke ho zbil a ucitelky samozrejme nic nevideli. tak behame po pohotovostiach, chirurgii a sone. tak som zvedava co z toho bude. zatial mu zistili ze ma zvacsenu slezinu. tak nechodi ani do skolky. ☹ ☹ ☹

to je tak v skratke 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. okt 2009

capy ... čožééééé? zbil ho niekto v škôlke a učky nič nevideli? hrúúúza 😠 😠
také malé deti a takto sa biť už ☹

mne samko začal minulý týždeň vymýšlať, že nechce do škôlky chodiť .... neviem prečo ☹
hrával sa tam s jedným chlapčekom a vraj ten chlapček samka furt od seba odháňa, ale samko furt len za ním chodí .... tak je asi smutný, že sa ten chlapček nechce s ním hrať ☹ ☹
už aj plače v šatni, ja s ním ☹ ☹

a niektoré deťuše sú také .... drzé, nevychované .... už v autobuse vykrikujú ... ty si hovienko, ty si prasiatko ... potom samkovi niekedy vykrikujú nejaké prezývky čo ich práve napadnú, rodičia ich ani neokríknu a samo je z toho vyplašený, nikdy také nič nepočul, nevie ako reagovať .... potom nechce do škôlky chodiť .... aaaach jo ☹

teraz sme doma, lebo pred týždňom mal kašel a sople, potom to prešlo a teraz znova 😖

zuzitka
28. okt 2009

a čo robil Tomino so zubami? 😕 😅 😅

zuzitka
28. okt 2009

babky, ja v 35tt

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😀 😀

inak chytila som kašel od malého, tak sme doma .... pred chvílou sa zobudil na kašel a nevedel zaspať ☹
čo dávate deťom, aké vitamíny, ako ich dopujete? 😀
kamoška mi radila hlivu ustricovú 😅

lilyk
30. okt 2009

Zuzi skus Imunoglukan, ten je od 3 rokov, ale inak aj Hliva je zevraj dobra na podporu imunity..ja tieto vsetky pripravky vidim rovnako, takze je asi jedno co kupis, niektore mamicky povedia ze Hliva je nanic, druhe zase ze pomohla a tak isto s Imunoglukanom, Beta-glukanom a podobnymi hovadinkami 😉
ja davam Ce-bion a Homeopatika ked nas nieco chyta 😉
a to buchnutie do bruska..no nemam slov 😖

capy
30. okt 2009

emog dakujem. nastastie uz je dobre. konecne.

zuzitka ja uz neviem co mam robit. uz som zvazovala aj zalovat skolku ale neviem ci by mi to pomohlo.

a tomino dal hlavicku vikinovi a trafil ho tak nestastne ze sa stalo to co sa stalo 😒

zuzitka krasne mas uz brusko.

a my mame na imunitu zralokov a z vitaminov mame martankov.

lilik ani ja uz neviem a nemam slov 😠 😠 😠

capy
2. nov 2009

tak my sme dnes isli prvy krat od toho urazu do skolky. rano pridem, vysvetlim ucitelke, ze treba davat na vikina vacsi pozor, aby ho niekto nebuchol, ze tu slezinu este nema ok. a ona ze to mam ako dat nanho pozor? adrenalin mi hned stupol. tak jej hovorim ze ak nanho nevie dat pozor tak si bo beriem zo skolky.a ona hned ved dam pozor, ale to potom vonku nemoze behat, bude musiet stat pri mne. a ja jej hovorim, ze behat moze len ho nesmie nikto buchnut, a ona a ked spadne? vsak spadne na kolena a na ruky nie na brusnu dutinu. a ona zasa ale ked spadne na plot alebo smyklavku? a uz som nevedela co jej mam na to povedat. a ona este tu slezinu nemoze mat zvacsenu z toho buchnutia. tak jej hovorim ze ma, ze mam na to aj papiere od lekarov a ona ze mozem to vydiet? a ja ze neni problem a vytiahla som tie spravy z tasky. tak si to precitala, nepovedala ani pol slova a potom sa spytala ci si to moze okopirovat. a v tom mi hovori, ze ak chcem tak medzi dverami je prave otec toho chlapca co mu to spravil. tak som si ho odchytila na schodoch. predstavila som sa mu a povedala co sa stalo a on mi povedal ze o nicom nevie. (tie ucitelky im to ani len nepovedali) tak sa vratil zavola si maleho a spytal sa ho na to. maly len slzy v ociach a len prikyvoval ani slovka nepovedal. tak sa mi este raz ospravedlnil. a vikinkovi som povedala ze keby ho niekto nahodou buchol tak to ma ist hned povedat ucitelke. tak som zvedava co bude ked poobede pridem pre vikina.

capy
2. nov 2009

ahojte. tak v skolke zrazu vsetko ok, vsetko sa da, nic nieje problem.dokonca mi povedala ze dneska dokonca tak papal ako nikdy predtym. ze ho vobec nespoznava.
a je pravda ze sa vikino za posledny tyzden rozjedol. asi dobieha obdobie ked ho bolelo brusko. 😅 dokonca mi to aj svokra vcera povedala, ze normalne nechape ako vikino pekne papa

uvidime do kedy im to vydrzi 😒

zuzitka
9. nov 2009

capy ... tolko nepríjemností v poslednej dobe ťa postretlo s deťmi, že? 😒
snád už sa máte okej 🙂 🙂 🙂

ja sa ešte furt kotúlam 😀 😀 😀
mám pripravené veci do pôrodnice radšej, keby niečo 😀 ved už máme 3 bábenká v téme "najkrajší vianočný darček", a to mali termín nejak koncom novembra, začiatkom decembra .... a porodili 5.11 už 😀 😀 😀

už aj detské vecičky mám poprané, práve ich žehlím 🙂

samkovi som začala dávať tú hlivu ustricovú, tak čakám, že už sa žiadna choroba neukáže 😉 😉 😀 😀

bambi09
9. nov 2009

ahojte 🙂
capy,čo čítam,to je des 😠 😠 😠 😠 to je čo za škôlku??dobre si urobila,že si si s tým otcom pohovorila,nech si zasran nemyslí,že sa mu to prepečie 😠 😠 😠 ja na tie deti nemám slov,ako besné niekedy 😖 😖
dúfam,že Vikino bude ok a nebude mať z toho neskôr problémy,na tú učiteľku tiež nemám slov 😖 😖
zuzi,37 týždeň a všetko nachystanééé 😅 😅 😅 tak len vydrž,máš to za pááár,dúfam,že neprešvihnem,keď napíšeš,ideme rodiť 😵 😵
držím palčeky,nech ste v poriadku a nech všetko ide,ako má 😵
my sme boli chorí-mladý mal zápal priedušiek,ale vďakabohu zvládli sme to bez ATB,veď len v septembri bral 😝
ja najradšej kupujem Jamieson detský multivitamín a homeopatiká na imunitu,ale najlepšie je čerstvé ovocie papať pravidelne,len do mojich detí to ťažko dostať,už aj malá bojkotuje 😠 mladý max.jablko,banán,melón,ostatné ovocie len ako džem a zeleninu v polievke a v kečupe 😀 😀

capy
9. nov 2009

zuzitka bambi dakujem mame sa celkom fajn. s vikinom idem zajtra alebo pozajtra na kontrolne sono, tak uvidime ako je na tom slezina 😒 snad uz bude v poriadku

zuzitka len sa pekne drzkaj 😉

zuzitka
9. nov 2009

no neviem, či stihnem zahlásiť, že idem rodiť 😀

asi oznámim už miery a dátum narodenia 😉 😉

a radšej som si už všetko nachystala, ak by ma to prepadlo skorej, potom by juro stresoval 😀 😀 a nevedel by, čo mi treba

samko a ovocie 😖 😖 len jablko, banán, surová mrkva. toje vše

zuzitka
10. nov 2009

čafte

čo ste dnes robili? furt pršalo a pršalo .... 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre