Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. apr 2009

capy,gratulujeme Vikinkovi(aj kamoske 😀 ) 🙂 🙂 😉
teeeda,vy sexice,ja musim najprv schudnut,az potom mozem prist na stretko nabuduce,lebo budem najkrpatejsia a najgulatejsia 😀 😀 😀
a okrem zuzitky a gugy som nikoho nespoznala podla fotky v pase,ale ja som ostrihana,tak tiez uz inak vyzeram... 😀 😝 😀

chasencha
2. apr 2009

jeeeeeej aj ja som s emou na fotke 😀 😀 😀 😀 😀 v guginom albume hned na prvej fotke vzadu,drzim emu na rukach,cerveny kocik 😀 😀 😀 😀 😀 sranda 😀 😀 😀

capy
2. apr 2009

bambi dakujem odkazem 😉

kili
2. apr 2009

juj, tak už aj moja "maličkosť" je na nejakej fotke 😝 🙄

ssissi
2. apr 2009

Vikinkovi všetko najlepšie 😵 .
a tuším sa tu organizuje ďalšie stretko 😀. žeby ihrisko na dostiške? 😀

hiha
2. apr 2009

Ahojte,tak ani my sme sa nepridali,ale na dostizku by sme dovalili,to je blizko nas........ 😀

ssissi
2. apr 2009

Kili, tak super, no nie? 🙂

capy
2. apr 2009

ssissi dik. ved by sme sa uz mohli dohodnut na prechadzku 😉

pipi1211
autor
2. apr 2009

to ako na dostihovej drahe je ihrisko? medzi konikmi sa budu deti hrat? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
2. apr 2009

no škoda, že máme tie fotky v dvoch albumoch ☹ ... guga, ak sa ti bude chcet, nahraj tvoje ešte aj do toho nového albumu 😅 😅 hm? blbý nápad? 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzitka
2. apr 2009

... a jak sa dostanem na dostihovú dráhu? aký bus tam ide? 😨

ssissi
2. apr 2009

Ena, a už si úplne spomínam na tú situáciu, odkiaľ ťa poznám - hej, bolo to presne u dr. vrabcovej - si bola hneď predo mnou s chlapcami. Ja som bola tuším s mužom (a s malou samozrejme).

Capy, no mohli by sme 😉 , rada ťa uvidím, aj tvojich chlapcov. Celkom som sa aj tešila na stretku, že prídete aj vy.

Idem pozrieť nejaký seriál, som úplne off (zaspávalo sa u nás s krikom 😒), ešte kuknem. Zatiaľ pekný večer všetkým.

capy
2. apr 2009

pipi nie. tam je areal a su tam dve vlastne tri ihriska. dve su take co patria pod podniky a jedno je take priamo v areali a je super. radi tam chodime 😉

zuzitka
2. apr 2009

a ešte aj na štrkovci je velké ihrisko ... poznáte? 😀

ssissi
2. apr 2009

Zuzitka a odiaľ? Z kramárov? dobre pamätám?
tak napr. 95 zo šafka (ak máš nejaký prestup), alebo 83 - ide k SAV-ke a odtiaľ máš prestup na trolejbus.
snáď je aj viac možností, len moc teraz nepoznám.

ahojte

pipi1211
autor
2. apr 2009

otocte naaaas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
2. apr 2009

zuzi, si to vyhľadaj http://www.imhd.zoznam.sk/ba/index.php?w=382524...
koncová zástavka je buď Starohájska, Hrobákova al. Nám. Hraničiarov

capy
2. apr 2009

zuzitka my pozname 😉

ssissi aj my sme sa na vas tesili 😉 mohli by sme na buduci tyzden 🙂

guga
2. apr 2009

zuzitka - pridám tam fotky, budú v jednom albume, ale neviem ako sa pridávajú do albumu, ktorý nie je môj 😨 Ale pridám ich až zajtra, lebo už zaspávam 😔

zuzitka
2. apr 2009

dakujem ... ta 83 nám vyhovuje zo SAVky 😀 😀 😀

guga
2. apr 2009

pipi - už si otočená 😀 😀 😀 😉

zuzitka
2. apr 2009

guga .... heslo je: blavacky aj nick: blavacky

😉 😉

zuzitka
2. apr 2009

tuším všetky spíme už 🙄

tak zajtra sa tu vidíme 😉

ena
2. apr 2009

Na Starohajskej stoji tusim len 68cka, 96tka.
asi z tej 83 ky je lepsie vystupit na namesti hraniciarov, je to o par metrov blizsie ako z hrobakovej.

ssissi to bola ta posledna rocna poradna? A na to dalsie ockovanie uz vies kedy pojdes? Mozme si dat stretko aj v cakarni.. 🙂 ale my asi az po velkej noci pojdeme, marek bol nedavno chory.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
2. apr 2009

capy, ok, dohodneme 😉
ena, tuším posledná, alebo predposledná? Na to 15mes. očkovanie sme chceli tento týždeň, ale posunuli sme - asi do budúceho týždňa, neviem.. Nejak nechcem ponáhľať s očkovaním, ale za dr. chcem skočiť aj tak, nech pozrie malej na jeden zúbok.. tak fakt neviem, ale ak pôjdem, sa ozvem 😉

zuky
2. apr 2009

...ahojte, no veru celkom fajn bolo, trošku sme pokecali, ale na budúce by to veru chcelo kľudnejšie prostredie a menej aktivít pre deti, hi 😀 , lebo takto každá behá iným smerom, xi..ale čo sa dá očakávať od detí, že? 😅
fotečky schvaľujem zuzitka 😉 a kde su ostatné?

kili
2. apr 2009

no naši na 15m očkovaní ešte neboli, dr to posunula, tak niekedy teraz by sme mali ísť. ale to len tak, my ideme aj tak inam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre