Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ena
9. máj 2009

bambi, petaba bola na mili, aj my sme boli, a mozno aj dalsie baby, len sme ich neidentifikovali 🙂

kili
9. máj 2009

net, ja tiež nemám nikoho vedľa seba, ani manžela 😝 možno to ma donútilo fakt niečo robiť 😀
ja tiež nemám apsolútne pevnú vôlu, ale toto mi tak vyhovuje, že ma nič iné neláka a tak nemusím odolávať. však mám tú čokoládu a tá je dosť silná, že troška mi stačí na to, aby som už po ničom netúžila

kili
9. máj 2009

ale aj tak by som mala schudnúť min. 15kg, najlepšie 20kg, čiže som len na začiatku. ale dúfam, že na rok už zo mňa bude kočkaaa 😎

netmona
9. máj 2009

kili,,u mna to platí na opak,,ked so m nemala frajera ani mangela schudla som ,,ale ked mam nerf tak priberám

kili
9. máj 2009

net, no však áno, aj u mňa tak

petaba
9. máj 2009

Ano bambi bola som... si sa mohla stavit 😎 S Enou sme si trosku pokvakali decka sa vysantili a isli sme domov 🙂

Ena: ako ste odisli tak Natalie zacala vystrajat, behat, kricat...a to kym ste boli tam sa hrala na slusnu 😀 A o ceste domov ani nehovorim.... vrestala ako pavian... doteraz ... teraz zaspala 😠

Kili, Bambi: aj ja gratulujem a prajem este vela porazenych kil ;)

Ja tiez som takeho nazoru, ze najlepsia dieta pre telo je taka, s ktorou dokaze clovek stale zit. Cize ja teraz stale hovorim ze ja nemam dietu, len som zmenila trosku zivotny styl 😅

Musim sa dokopat este k cviceniu.... uz mam doma dvdcka na cvicenie... len zacat treba 😀 😀 😀

kili
9. máj 2009

peta, a ako si ho zmenila?

petaba
9. máj 2009

len samej sa mi doma nechce 😠

kili
9. máj 2009

peta, príď k nám, môžeš cvičiť a ja ti budem rátať 😀

petaba
9. máj 2009

😀 😀 😀

nejem vyprazane, mastne, sladke.... jem 5 az 6 x denne v normalnych porciach nie malych... vela ovocia a zeleniny... asi 3 l vody... pijem aj vecer kavu (bezkofeinovu) zazenie vecerny hlad a chut na mlsanie...

vela chodim... ale to vzdy ... kam sa da ist peso tam idem... ak to nie je extra dokopca to sa mi uz nechce

kili
9. máj 2009

ja tiež chodím veľa pešo. išla som aj od nás (TPD) pešo na dlhé diely (to som skonštatovala, že sa majú volať skôr vysoké 😝 ) alebo s kramárov domov a tak. A jasné, že jedno dieťa v kočíku a druhé na chrbte.

petaba
9. máj 2009

ja tiez take trasy mam rada... z racka na antolsku a tak 😉

kili
9. máj 2009

ja som chcela denne min. 2h chodiť, ale zistila som, že bratislava je nato nejak moc malá 😀 . s tých kramárov mi to trvalo 1,5h

petaba
9. máj 2009

no ja tiez po meste neurobim viac ako hodku a pol tam aj spat

netmona
10. máj 2009

ahojte,,vidím že sa uchodita,,ja mam rada rýchlu chôdzu,,,a tep mi stačí 125 za minut 😵

netmona
10. máj 2009

peknú nedelu,,,, modelky

netmona
10. máj 2009

😵

netmona
10. máj 2009

😵 😵

netmona
10. máj 2009

😵 😵 😵

bambi09
10. máj 2009

ahojte,tééééda,kili a petaba,vy ste dobré turistky 😀 😀 😀 to ja som max.peši s kočíkom prešla z DD po Nový most 😀 😀 😝 ale chodiť tu po tých kopcoch je hrúza 😀 😝 😝
ideme sa chystať do ZOO,je tam krásne,tak to treba využiť 😉 večer vás mrknem,užívajte si zvyšok pekného víkendu... 🙂 🙂 😉

petaba
10. máj 2009

Aj ja prajem peknu nedelu... prave som sa vratila z aquathermalu Senec ... bola som na babkej jazde... uuuuplne sama (bez malej 😅 ) bolo super... teplucko, voda perfektna ... no skraaaaatka fajn 😀

Bambi ako bolo v zoo?

guga
10. máj 2009

Ahojte, no vám to chudnutie ako dobre ide, no super 😉 😉 😉 . Ja som tiež nejak s chudnutím "zmrzla". 😨

My sme dnes boli v Prátri - bolo super 🙂 🙂 . Malá sa vozila na vláčiku aj na lodičke. Ale ten vláčik u Mirky vyhral 🙂 🙂

kili
10. máj 2009

ja som dnes bola na výstave psov mrknúť (keďže nás opustila nedávno naša Annie 😔 ), no a vybrala som si plemeno Spinone italiano, no že ja nechcem nič bežnejšie ako napr koker 😝 😀 . kde ja ho teraz budem zháňať? 🤐

capy
10. máj 2009

ahojte.my sme boli cez vikend u nasich na zahrade. opekali sme, sadili a tak. bolo super. vikino ide zajtra konecne do skolky tak som zvedava ako to zvladne. bol doma vyse mesiaca 😅 😅 😅

petaba drzim ti palce k dosiahnutiu vodicaku. nieje to az tak tazke 😉

kili
10. máj 2009

pri robení vodičáku som vymyslela jednu fintu a fakt to funguje. V knižke, čo dostanete, také tie otázky a k tomu pár odpovedí a vybrať tú správnu, tak ako prvé si zakrúžkujte tie správne odpovede bez čítania. potom si prečítajte otázky a LEN tie správne odpovede. no a keď dostanete zadanie na skúškach, tak stačí zakrúžkovať odpoveď, čo vám najviac hovorí 😎 😀

petaba
10. máj 2009

Kili dobrý typ 😉 skusim

zuzitka
11. máj 2009

čafte 😉

... ja som začala chudnúť, dala som dole 2kg a potom som zistila, že som tehu, takže sa chudnutie odkladá 😀 😀

dnes mám za sebou prvý UZV, videla som miminko 😵 😵
samko bol so mnou a furt chce, aby som mu ukázala tú fotečku s UZV, prezerá si bábätko 😵 😵

peti ... držím palec s tým vodičákom 😉

netmona
11. máj 2009

ahojte,,,no dnes sup den,,,MM nedjde laptop, mne už len škrieka v PC, bobak neviem čo robil ale privalila ho komoda,,odniesli si to len 2 prsty,,na pohlad to bolo horšie,,,no den D

netmona
11. máj 2009

včera,,,celý den vonku, tak sme tase uťahaní prišli 😝

kili
11. máj 2009

ja sa musím prinútiť jesť, vôbec nemám náladu 😔 a to predtým, keď som mala depku som vždy tlačila do seba a teraz je to naopak.
tak idem si spraviť ovocný šalát 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre