Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
8. jún 2009

bambi ... stále mi býva zle .... včera išli čerešne von 😝 😝 😝

bruško rastie, kukni album 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bambi09
8. jún 2009

emogeon,hej,ale len na slovenskú 😅 😅 Liptovský Ján 🙂 😉
zuzitka,krááásne bruško,ja som také mala asi v 6-tom mesiaci,vôbec som nepriberala,malá sa narodila len 2,5 kilová ☹ ☹ mala som problém s placentou ☹ ☹ tak len pekne priberaj,nech si guľatučká 🙂 🙂 😉 a tých čerešní je teda škoda 😀 ale čo už 😀 😀 😝 drž sa nám 😉

zuzitka
8. jún 2009

bambi ... práveže brucho rastie a ja nepriberám .... mám - 1,5kg ... ale verím, že to dobehnem 😀 😀 😀

no škoda čerešní, veru, dnes som to riskla znova a pár som ich zjedla ... tak uvidím 😉

kili
8. jún 2009

zuzitka, fu, to máš riadne bruško, ja som také mala asi v 18tt 😅 , ale pri druhom ževraj rastie rýchlejšie 🙂 No aspoň sa z neho môžeš dlhšie tešiť 😎

zuzitka
8. jún 2009

noooo veru, tie tehu rifle som predtým nosila v 7 mesiaci a teraz sú mi dobrú už v 4 mesiaci 😅 😅
nuž....

kili
8. jún 2009

15tt je 4m? 😕

zuzitka
8. jún 2009

ano 🙂 4 mesiac

babky, boli ste na tej T-com pláži? 🙂

bublinaz
8. jún 2009

ahojte, ano boli sme. bola guga, ssissi, petaba aj killi. my sme prisli az pred piatou lebo sona spala ako sipkova ruzenka, tak my sme kruzili v sade JK 🙂 bolo fajnovo, nam aspon tu chvilu, im cely cas 🙂

inak, petaba mala dobry navrh, aby sme si urcili jeden den v tyzdni, kt. bude urceny ako blavacky-stretko. tak sa nebudeme musiet zakazdym pracne dohadovat. hm??? samozrejme, neznamena, ze iny den ziadne stretko 🙂

emog, dufam, ze defekt uz mate opraveny 🙂

zuzitka, pekne brusko. takze nevolnosti este nepresli? 😒

bambi09
8. jún 2009

zuzitka,veď klídek,asi to bude kluk jako buk 😉 alebo žeby holka jako lusk 😉 ??hlavne,nech ste zdravučkí,keď budeš mať ďalšie sono,tešíme sa na fotečku 🙂 🙂
ja pre zmenu tlačím jahody 😀 dnes som šlapala 35 minút na orbitreku,"prešla" som 12 km,tak si zaslúžim,tatino si zamakal,ešte ich dnes nahodím do mrazáku,ale nechám aj na zjedenie a jahodové guľky 🙂
bubli,tak Soničke čerstvý vzduch "rezal",keď tak dobre hajala 🙂 😉
a som za,ten jeden deň v týždni si asi každá dokáže zariadiť dopredu,aby sme sa mohli stretkovať 🙂 🙂 🙂
super nápad 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
8. jún 2009

emog,chvíľu som prestala,lebo stále niečo bolo,ale chcem ešte takých 10 kg dole,tak sa dohadujeme s kočkou z prisťahovaných,kam do fitka,tu je tá Šanca tanca,len sú dosť drahí,ale tak čo nedám na sladkosti,vrazím do cvičenia 😀 😀 😀 nemá niekto nejaký tip na bodyforming alebo Pilates za dobrú cenu??
a ozaj,ak ešte niekto plánuje jahody v Rajke,tak už končia tento týždeň,my ešte tie čerešne pôjdeme,len tam ideme 1.x,tak asi budeme hľadať dlhšie,že vraj okolo kostola a dozadu,že tam sú nejaké sady 😕

bublinaz
8. jún 2009

fotky avizovala petaba 🙂

ja uvidim, co zajtra. mala by prist jedna kamoska, ale este nepotvrdlila.

bambi09
8. jún 2009

ha,bubli,zas Ťa prenasledujem 😀 😀 😀
ssissi,poteším tých,čo nám neprajú-s bytom nič nové,nesťahujeme sa tak skoro ☹ 😒
a z MDD som si priniesla 1 nechcený suvenír-kliešťa,tak bacha,keď budete s detičkami vo vysokej tráve 😠 😠
ešte,že len ja 😕 sme sa kontrolovali,ako diví a stále sme mali pocit,že po nás niečo lezie 😅 😅
pozeráme Slavnosti sněženek,zas jeden dobrý český,aj keď starý,Rudolf Hrušínský je môj obľúbený herec,škoda,že už zomrel,tá staršia generácia už vymiera,u nás sa ešte Pán Chudík drží a pár ďalších,ale už sa to tiež preriedilo ☹ ☹

chasencha
8. jún 2009

bu!!!!nasla som vas 😀 😀 😀
inak aj zajtra poobede sa ide s niektorymi na to new ihrisko na t-com plazi 😉

petaba
8. jún 2009

ahojte... fotky su nejake... http://picasaweb.google.sk/peta.ba/StretkaBlava...

a co som to tu zaregistrovala, ze by zajtra zasa plaz 😎 😀 ? No ja som dnes nesla do toho auparku, takze ja mozem aj zajtra, ale o 17 uz musim byt doma (ten vodicak, ale teoriu uz mam len tusim 3x)

petaba
8. jún 2009

Chasenka a kedy... aj tu sa nieco chysta 😉

bambi09
8. jún 2009

baby,len keby už aj počasie bolo k tej pláži,dokelu 😠 😖 som malej kraťasy a šaty nakúpila,tak nech aj vynosíme 😀 idem kuk fotky 😉

petaba
8. jún 2009

k tomu pocasiu este trosku kila dolu nech sa mozme na tej plazi aj do plaviek dat 😀

bambi09
8. jún 2009

hmmmm,pekné,aké super ružové lehátka,či kresielka,vyzerá to tam fakt super,len ten piesok 😕 Katarína ho bude mať až v plienke 😀 😀 a takto naboso bolo dnes teplo?? 😕 😕 my sme v piatok s kamoškou zírali,tu u nás na ihrisku,keď štuplíci behali bosí,ale bolo chladnejšie 😅 ja som asi nejaká moc ostražitá,že malú stále obliekam a obúvam 😀 😀

chasencha
8. jún 2009

no kona sa to tak nejako kedy sa vsetky postretame,ale ja tam budem,teda mala by som byt o pol 3 🙂
peta a kde si robis vodicak?aj ja chcem 🙂

petaba
8. jún 2009

v ymce

bambi09
8. jún 2009

aj jáááá,len stále nemám vybranú autoškolu,peta,poraď,či si spokojná,už si mala aj jazdy??keď ja budem mať,dám vyhlásiť v mestskom rozhlase stav ohrozenia,nech všetci sedia doma,pre vlastnú bezpečnosť,budem rolovať,čo mi príde pod kolesá 😀 😀 😅

chasencha
8. jún 2009

macka 😀 😀 😀 😀 😀
mmm to je niekde v meste co? a jazdy si mozes casovo ty rozvrhnut a na teoriu musis chodit*?

petaba
8. jún 2009

bambi neboj... ked to zvladnem ja (dufam), tak musis aj ty 😉 aj ty chasenka 😉 Celkom sa da, instruktor je dopohody... jazdy mi zacinaju asi 16. ... na dostizke... dalej uz cvicisko nemohli vybrat 😠

petaba
8. jún 2009

teoria su vacsinou priklady zo zivota, takze je to celkom zaujimave...a jazdy su od 8 do 18 tusim... a teoria je o 18... ja som si ich vybrala hlavne kvoli casu tej teorie, lebo skor mi nemal kto strazit Nati 🙂

chasencha
8. jún 2009

mmmm a malu nemoes mat so sebou co?tot moj najvacsi problme,nemam kde nechat emu... 😔

petaba
8. jún 2009

no mne sa striedaju muz, moja mama a malej krstna...

chasencha
8. jún 2009

to mas supeeer 🙂 ja tu nikoho z rodiny nemam a tomas robi do 18...mmmm skusim nieco ine najst a volat a volat a volat

petaba
8. jún 2009

tak ako zajtra ... mam si spravit poznamocku T-com plaz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre