Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

verulka
9. mar 2009

Kuty? 😕 tade chodim casto, kedze moj tato je z Brodskeho 😀 jooj, svet je malicky...
no v auparku sa doobeda krasne da zaparkovat, alebo aj tam pri stadone sa da zastat...
uz len pocko by sa malo definitivne popravit 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
9. mar 2009

ahojte mozem sa pridat? som povodom z race (krasnan) ale uz styri roky som petrzalcanka. tak ak nevadi rada by som si s vami pisala 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. mar 2009

capy ... torta je objednana? 🙂

ssissi
10. mar 2009

Ahojte,
Ahoj Capy 🙂.
Neviete niektorá - prší už v st. meste, koliba a tak, skrátka tam, odkiaľ idú oblaky 😀
Chcela som dnes preč busom, ale v daždi sa mi nechce prestupovať 😒.

capy
10. mar 2009

ahoj zuzitka. torta objednana dala som trochu mensiu tak uvidime 😉 aj som ti chcela pisat len som nebola cely vikend pri compe. tak som rada ze sme sa aspon takto stretli 😉 dakujem inak dala som cokoladovu. tak si chutim na nu 😅

capy
10. mar 2009

ahoj ssissi volala som pred chvilou zo segrou a v raci neprsi.ale neviem ako v meste 😉

ssissi
10. mar 2009

Capy, vdaka 😉 tak to by nemuselo ani v meste.
Uz chystas tortu k prvemu roku pre Tominka?

capy
10. mar 2009

jasne akurat som jednu dnes objednala auticko mcqeena. vikino ma totizto dva tyzdne po tominovi 4.tak im robim oslavu spolu. 😉

a co nove u vas?

zuzitka
10. mar 2009

capy ... takze ta tetuska ti urobi mc queena? super ... nemusela si jej nosit obrazok? lebo moja mama je doniesla vymalovavanku s mc queenom aj jedno domino, kde bol mc queen ... lebo ona absolutne netusila, co to od nej chceme 😀 😀 😀

a toto bol velmi chutny vysledok 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
10. mar 2009

zuzitka, to auto vyzerá super. My sme dávali Mirke robiť na narodeniny tortu v tvare kačičky 😀 Kde je taká dobrá cukráreň, kde robia takéto pekné torty? My sme dávali na konci ružinova, ani neviem ako sa tá cukráreň volala.

zuzitka
10. mar 2009

mraky suuuu, ale neprsi ani na kramaroch ani na Mlynskych Nivach 😉

som bola odprevadit mojho druha na bus do prahy ... no a tam na stanici na nivach je detsky kutik, tak sme sa tam zdrzali chvilku ... je tam bazen s gulickami a 4 hrackomaty, co tam treba 50 centov hodit 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
10. mar 2009

jo, sami ... ale sak to ubehne jak voda 😉

my davame torty len na zahori robit, tam su lacnejsie 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
10. mar 2009

teta cukrarka to pece doma 😎

a za hentu velku tortu chcela len 40 eur 😀
videla si tie torticky u nas v kaviarni??? take male a 50 eur stali ... a ani nevies, z coho je to upecene 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
10. mar 2009

vnutri bola ananas+jahoda+mandarinka 😝 😝 a vobec nebola moc kremova, taka akurat bola 😀
a ten marcipan navrchu ... sme sa o to bili 😀

a samko neochutnal ani omrvinku z nej ☹ on sa len potesil, ze jeho oblubene auticko z rozpravky, rozkrajal a nechal tak ... isiel sa hrat 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
10. mar 2009

zuzitka, mohla by si mi dať kontakt na tú pani čo to pečie? 😅

guga
10. mar 2009

tá pani tuším nebude ani stíhať piecť 😀

zuzitka
10. mar 2009

guga .. ona je z Kostolista ... pri Malackach 😀
chces cislo?

zuzitka
10. mar 2009

baby, posielam cislo v IP 😀

guga
10. mar 2009

bola by som rada za to číslo. Keď sme dávali piecť malej tú tortu na narodeniny, tak sme si objednávali (vtedy ešte v SK) do 900 Sk a urobili tortu a vypýtali si 1200 - 1300 Sk - to bolo splnenie objednávky ☹

guga
10. mar 2009

zuzitka, moc ďakujem 😉

guga
10. mar 2009

Mirka sa zobudila, idem jej dať papať a pôjdem s ňou von 🙂

zuzitka
10. mar 2009

jo jo, rychlo von, kym je slnko 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre