Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
13. mar 2009

Hej, aj ja som si doma cvičila nosenie kočíka 😀 , ale teraz s malou + nebodaj dole nákup, ufff.

Ďakujem ti pekne za tip - tá burza - totiž zajtra neviem, že čo. Polovička síce nejde po sto rokoch v sobotu do práce, lenže ide niečo majstrovať v byte so svokrom, tak som vymýšľala, že kam sa s malou stratím.
Len až poobede - to tam už asi nie sú??
Škoda, mohli sme sa tam vidieť 🙂.
Na tú Gessayovú sa tiež chystám, čoskoro 😵. Vlastne aj dnes som mala také pohnútky, ale potom sa vyčasilo, tak bolo fajn aj vonku.
Tak to si viem predstaviť, keď sa ti rozbehne na opačnú stranu, musí to byť zaujímavé 😀

guga
13. mar 2009

kili - s tými autami máš pravdu, je to tam dosť na husto a traba si tam dávať pozor na idúce autá, ktoré idú spoza rohu ☹

kili
13. mar 2009

mali by tam konečne dať semafóry, už sa o tom toľko hovorí, že ich huba musí bolieť, ale skutek utek 🙄

guga
13. mar 2009

kili - Na ihrisko chodíme, keď je krajšie počasie a nefúka, lebo na tom ihrisku je vždy o niečo chladnejšie (hlavne do obeda), tým že je to hneď pri vode. Dúfam, že tam budeme chodiť čím ďalej, tak tým častejšie. A MC bude menej a menej. Potom zasa v zime sa vrátime do MC 🙂

ssissi - je to len do obeda 😢
Ja idem na Gessayovu v pondelok do obeda, tak keď sa tam dostaneš, tak sa tam môžeme vidieť.

Baby som unavená dobrú noc, zajtra som tu 😝 😀 😀

ssissi
13. mar 2009

Jejda, všetko len doobeda 🙄 😒 😠 .
Na tú gessayovu som chcela tiež poobede ☹ , chodievaš niekedy aj poobede, Guga?

Jaj, tie semafory... kili, a nevieš kedy to plánujú? My nebudeme mať kočíky síce navždy, ale aj chodcom to pomôže.. Veď čo taký presun napr. z jednej časti chorvátskeho na druhú časť - akoby k TPD-čku... otras... hlavne, že je tam pešia zóna a zóna pre cyklistov na chodníku vyznačená, potom nič (cesta) a potom pokračuje pešia zóna. Jak u debilov.

Ja tiež už idem.. pozerať Ružovú záhradu na nete 😅 .

guga
14. mar 2009

ssissi - gessayova je aj po obede. Každý pracovný deň od 13,00 do:
P: 18,00
U: 16,00
S: 18,00
Š: 16,00
P: 17,00
😉
ja po obede veľmi často do centier nechodím, lebo čakáme keď príde tatino domov a potom ideme všetci niekam von. 🙂

kili
14. mar 2009

a čo je na tej gessayovej? 😕

guga
14. mar 2009

je tam herňa pre detičky a v pondelok, stredu, štvrtok do obeda je to spojené aj nejakými tvorivými dielničkami. Volá sa to Centrum voľného času

guga
14. mar 2009

kili - prosím ťa, ako sa ti podarilo dať si do albumu ten "meter", na ktorom je vidieť koľko mesiacov majú tvoje detičky. Ja som si ho tiež vytvorila na tej stránke, ale neviem ako ho dostať sem aby to ďalej počítalo tie mesiace.

kili
14. mar 2009

guga, prekopíruješ si niečo z tých možností, ja u žsi ani nepamätám

kili
14. mar 2009

a čo na tú Gessayovu stojí vstupné?

guga
14. mar 2009

vstup tam stojí 1€

kili
14. mar 2009

jéj, tak to tam niekedy zbehnem 🙂 kedy je to otvorené do obeda?
a ako to presne nájdem?

guga
14. mar 2009

PO, ST, PIA od 9,00 - 13,00

katka432
14. mar 2009

ahojte,...a ake mamicky chodia do tych centier...??bo ja som este nebola,a neviem dako som sa neodvazila do ziadneho ist,mam taku predstavu,ze oni sa tam vsetky poznaju a ze budu na mna zizat ze co tam chcem...
katka ja som z race... 😀
siss..tak ty si miesanka..aj petrzka aj raca..hihi

guga
14. mar 2009

katka - ja chodievam pravidelne do MC a vždy sú tam iné mamičky. Niekedy sa dohoden a ide s nejako čo poznám, ale väčšinou sa tam nikto nepozná...

katka432
14. mar 2009

tak to si ma potesila,mozno sa nakoiec odhodlam ist aj ja.. 😉 asi sa musim trosku prekonat 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
15. mar 2009

emogeon - to som rada, ja tam tiež veľmi rada chodím, je tam veľký priestor a dobré hračky 🙂

kili
15. mar 2009

my by sme asi tiež išli v utorok do prešporkova 🙂

guga
15. mar 2009

v utorok tam budeme aj my 🙂 tak budem hľadať dvojičky 🙂

capy
15. mar 2009

Ahojte maminy. tak ja sa konecne hlasim.

tak a teraz ku nam. o vikinovi ste vedeli. to som este stihla napisat. tak na druhy den rano to zacalo aj u tomina. zacal vracat a tak sme s nim isli do nemocnice. nechali si nas tam a dokonca sme boli aj s vikinom na izbe, tak som sa aspon trochu potesila. lebo inak by sme boli o poschodie vyssie. poobede sme sa dozvedeli vikinove vysledky. diagnoza jasna rotavirus. a uz som vedela,ze aj tomino ma to iste kedze to chytil od vikina. ani vam nebudem pisat co som prezivala. tomino mal este horsi priebeh ako vikino. nevedeli mu nicim znizit teplotu. dokonca v noci nas poslali aj na chirurgiu na sono. lekarka pokriku vybojovala aby nas tam odviezla sanitka. ale naspat som s nim sla pesi, lebo mi povedali za sanitka pre nas moze prist najskor o hodinu. pesi to je tri minutky. maju totizto k dispozicii len tri sanitky a vsetky su mimo BA. perfektne zdravotnictvo. pritom dole na parkovisku stali dve 112, ale ta nas zevraj nemoze odviest. nas moze odviest len ta prevozova. p viatok konecne klesli teploty pod 38 a uz som vedela ze bude uz len lepsie. v sobotu sme boli konecne bez teploty a dokina povedala ze ak bude dobra noc tak mozme ist v nedelu domov. vikino bol leden den na infuziach a bolo dobre. uz sa len cakalo kedy mu zhustne stolica. teoreticky mohol ist uz v piatok domov, ale ostal s nami lebo mangel bol v praci. a myslim ze to bolo aj lepsie aj ked sa stale pytal kedy uz pojde domov. nebudem to tu rozoberat aj tak neviem ci by niekto cital taky dlhy prispevok. ale ak chcete podrobnejsie vam to poslem do IP alebo mailom. som rada ze uz je to za nami a ze sme uz doma.

ak su tu este neaki marodi tak zelam skore uzdravenie.

idem si vas pomaly pocitat

kili
15. mar 2009

guga, a doobeda? lebo my chodíme vtedy

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
15. mar 2009

capy normalne som nedychala pri citani.. juuj tak ste to mali vesele.. este stastie, ze vas dali spolu na izbu, parada.. si neviem predstavit byt s jednym tam a druhy sam inde..
snad uz ste v poriadku a preslo to 😉

capy
15. mar 2009

claudinka dakujeme. este maju soplliky a kasel. ale to je uz nic oproti tomu

guga
15. mar 2009

kili - áno do obeda. o desiatej máme cvičenie a potom tam ešte ostaneme v herni 😉

capy
15. mar 2009

katka432 aj ja som povodne z race(krasnan) a teraz som z petrzalky. ale v raci som skoro kazdy vikend.

claudinka
15. mar 2009

capy mas tam rodicov ci kamosov? mne muzik robi na konci race..

capy
15. mar 2009

claudinka - rodicov a kopec spoluziakov a kamaratov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre