Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
5. jún 2009

ja som pisala ze idem na racko... a baby mi nakoniec pisali sms ze pridu... lebo tam v HP bude chladno ... si mohla prist 😒

petaba
5. jún 2009

ale my mame dnes volne aj poobedie, tak mozme nieco vymysliet 😉 ak chces 😀

guga
5. jún 2009

keď baby spomínali, že pôjdu do HP a ja som tam ešte nebola, tak som sa tam išla pozrieť - že keď tam niekto bude, tak fajn. A keď tam nikto nebude, tak aspoň malá trošku zmení prostredie. Nakoniec som spravila dobre, lebo tam celý čas bola pri zvieratkách a bola úplne hotová zo zajačikov (boli sme pri horárni)

Po obede zatiaľ nemám program...

capy
5. jún 2009

tak rtomino je hore pojdeme pomaly von. 😉

petaba
5. jún 2009

guga tak skus dat nejaky tip 😉

petaba
5. jún 2009

inak guga a nebolo chladno v hp?

guga
5. jún 2009

capy spomínala T-com pláž alebo ihrisko za Auparkom... asi sa tam pôjdeme aj my niekde poprechádzať, keď sa Mirka zobudí 🙂

bolo tam dobre 😉 ja som mala tričko s krátkym rukávom a bolo mi fajn. Mirku som ale radšej obliekla lepšie, lebo v chládku bolo chladnejšie, ale dobre.

zuzitka
5. jún 2009

guga .. tak si tam trafila? super

niekedy tam ešte zbehneme viaceré, ale poobede, jo? 😅

petaba
5. jún 2009

no mozno vybehneme aj my ... podla toho kedy sa nati zobudi... kedy asi planujes?

petaba
5. jún 2009

zuzi a ty sa nepridas za aupark? 🙂

guga
5. jún 2009

poradili mi asi dve mamičky ktorých som sa po ceste pýtala, ale vedeli dobre navigovať, tak som to zvládla 😉

ja čakám kedy sa malá zobudí a potom pôjdeme 🙂

zuzitka
5. jún 2009

zase aupark?

ja radšej železnú studničku 😅

ale ved uvidím....

ideme von ... pa pa

zuzitka
5. jún 2009

akože dnes myslíte ten aupark? tak dnes nieeeeeeeee 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
netmona
5. jún 2009

ja dúfam tiež že, sa to zmanažuje a konečne uvidím live vás 😅

bambi09
5. jún 2009

netmona,aj ja... 🙂
na dnes už niečo máme,lebo včera sa dohodlo,že stretko nebude a my sme až poobede in,takže tak ☹

petaba
5. jún 2009

hmmm no tak my sme sa prave zobudili, teda iba Nati, takze to nestiham do toho auparku... kym by sme sa vytrepali, tak by bolo minimalne 5 hodin a o pol 7 cakame navstevu... takze snad to vyjde ten buduci tyzden 🙂

netmona
5. jún 2009

no dievčatá,,je to presne o tom že,jedno babattko spí, druhé ide spať ,,a tak sa len prispôsobujeme,,, 😉 no a hned škôlka,,,a zas steeotip , trochu iný

bambi09
5. jún 2009

tak sa vôbec niekto stretol dnes?? 😕 😀
my sme mali stretko s kamoškou-4 baby,2 veľké,2 malé 😀 😀 pokecali sme,poohovárali našich chlapov 😝 prebrali radosti aj starosti a dohodli spoločnú opekačku budúcu sobotu,tak snáď to vyjde... 😉
a čo vy??čo ste robkali??

zuzitka
5. jún 2009

sme boli so samkom v meste, kúpili sme sandálky na leto ... no a ked sme šli domov, na hodžovom nám. sme nastúpili ako vždy na trolejbus 206, cvakla som lístok a zrazu nám niekto zvonka kričí, že:
horí vám strecha! dymí sa tam!

šofer vyšiel von, kukol a začal nás vyháňať z trolejbusu von 😕

na streche normálne plamene!!!! tak sme odkráčali až k fontáne, tam sme si sadli a kukali sme 😅
prišli 2 požiarnicke autá, sanitka ... vypli prúd, tak všetky trolejbusy naokolo stáli 😅

za hodinu sa to vyriešilo a šli sme domov 😎

bambi09
5. jún 2009

teeeeeeeeeeeeeda,zuzitka,pekný adrenalíííín ste mali,aspoň Samko videl hasičov priamo v akcii 😀 😀 😀 hlavne,že sa nikomu nič nestalo...ale tá bratislavská MHD 😠 😠 😠 električky sa vykotia,trolejbusy horia,autobusy meškajú... 😝 😝 😠 no,paráda 😀 😀

capy
5. jún 2009

zuzitka mala si veselo 😅 😅 😅

my sme sa na chvilku stretli s gugou a mirkou, nahodne. som rada ze som zasa spoznala niekoho osobne 🙂 🙂 🙂

guga
5. jún 2009

my sme nakoniec skončili na pláži a bolo super - hrala tam hudba, tak si malá zatancovala, hrala sa s kamienkami, v piesku. Potom bola asi 30 min na hojdačke - to je Mirkin rekord, vždy tam vydržala asi tak 4 min. Bolo tam plno detí.

zuzitka - bola si v "správnom" čase na "správnom" mieste 😉 😉 😉 aspoň, že si si cvakla lístok 😀 😀 😀

capy
5. jún 2009

hej bolo tam perfektne 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
5. jún 2009

je tam urobená piesková pláž a za ňou ako urobili nové preliezky, tak okolo nich sú kamienky. Tak si tam príde každé dítko na to svoje 😉 😉 Mne sa tam veľmi páčilo a budem tam chodiť asi často 😉 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
5. jún 2009

my sme boli nakoniec u nas na racku... boli sme na hojdacke, smyklavke, v piesku, na koniku... loptu sme si hadzali... fantanu sme boli obzerat... takze mali sme dnes narocny 😀 program... a este aj pozovat Nati musela 😀 tak aspon vysli nejake fotky 🙂 ak chcete tak kuk posledne zabery su nove http://picasaweb.google.sk/peta.ba/Jesen2008Let...

petaba
5. jún 2009

emog a kedy v pondelok by si tam sla? by sme sa pridali, vyzera to zaujimavo 😎

petaba
5. jún 2009

baby tak teraz som sa straaaaasne nasmiala 😀 mame doma na navsteve moju mamu a ta sa hra s Nati... zacala jej nieco blabotat ako babatku a ona nechapavo kukla na nu a povedala jej " prosim ta povedz mi to normalne" skoro som odpadla, ze kde zobrala taku vetu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre