Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. jún 2009

sisa,ja len 9 rokov,ale baby ma tu trpia 😀 😀 😀 😀
tak poď k nám 🙂 🙂 😉

capy
30. jún 2009

sisa vitaj medzi nami 😉

guga
30. jún 2009

capy - celý čas bolo pekne slnečno a bolo 27-28 stupňov C - v chládku. Pri mori príjemne fúkalo a pri bazénoch bol zasa od vetra kľud 😉 Bola tam veľmi vysoká vlhkosť vzduchu - normálne sa tam zle sušili uteráky. Keď na ne nesvietilo priamo slnko, tak to trvalo dlho kým úplne uschli.
- ja som len včera doobeda oprala tri pračky a ešte ma tam čaká jedna, ale už som to nemala kam vešať, tak ma to počkalo na dnes

emog - bolo super, mali sme AI, keby som tam mala byť mesiac, tak prídem ťažšia o 10 kg 😀 😀 😀 perfektne tam varili. Hotel bol tiež super: www.meryan.com

peta - ja by som dovču hneď menila za domček 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

nie je Terno dosť predražené? ja tam chodievam len účelovo kupovať jeden druh chlebíka 🙂 🙂

sisa - vitaj, z ktorej oblasti BA si?

capy
30. jún 2009

tak to ste nemali tak teplo ako mi. to je super. lebo nas tatino to teplo moc nezvladal 😅

lindda
30. jún 2009

Jasne ze skusim hihi dufam, ze nieco lapnem 😀

capy
30. jún 2009

no my ideme von asi do SJK.papa vecer 😉

lindda
30. jún 2009

Skapem ake teplo maly spi dufam,ze este hod bude spat idem kukut tv zatial packo 🙂

bambi09
30. jún 2009

guga,aj ja-domček za dovolenku vymením okamžite 😀 😀 dáme si inzerát???možno sa nájde nejaký filantrop 😀 😀
my ideme do SJK zajtra,ak nebude búrka alebo dážď 🙂
guga,s tým Ternom teraz neviem,ale kedysi sa nám najviac oplatilo chodiť na mesačné zásoby potravín tam 😕 😕 a aký špeci chlebík si tam kupuješ??
veru,teplo je na zdochnutie,dnes si beriem na cvičenie 2 uteráky a 2 fľaše vody,sa mi zdá,že hrmí??? 😕
a neviete,kedy sa vráti bublinka z dovolenky??mám pre ňu trojkolku... 😅
bubli,potom sa ohlás,oki?? 🙂 😉

capy
30. jún 2009

tak my sme presli vsetky plaze a ostali sme na tej kde je bazen. je tam super voda a nikoho tam dokopy nebolo. dokonca sme boli aj samy v bazene 🙂 🙂 🙂 len skoda ze prisla cernava este by sme tam boli,ale isli sme domov lebo som sa bala ze by sme zmokli 😉

capy
30. jún 2009

inak neviete kde by som zohnala maly oblek pre tomina? dnes som obehla aupark a nenasla com ☹ stacil by mi aj pozicat 😉 dakujeeem

petaba
30. jún 2009

capy ... tato baba poziciava vselico... od oblekov az po karnevalove masky... byva pod slavinom pri prazskej ulici

kukni http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4119171

capy
30. jún 2009

petaba diky. 🙂

capy
30. jún 2009

tak som kuki a su prave na dovolenke. az do 15-teho. skoda ma pekne vecicky ☹

petaba
30. jún 2009

capy ale kde si das do vyhladavaca na mmb oblek tak je tam vela na pozicanie 🙂 tak skus 😉

lindda
30. jún 2009

aj ja mam oblek a aj koselu 92 biely s ameriky a kosela H/M vervena a aj kravata krasny

capy
30. jún 2009

lindda dik napisala som ti IP 😉

bambi09
30. jún 2009

capy,ja by som Ti požičala,máme oblek asi 3x oblečený-šedo-modrý,ale je veľký,Paťo ho mal na 1. svätom prijímaní a na svadbe ☹ ☹ takže nepomôžem a požičovne klasické sú drahé??

capy
1. júl 2009

bambi dik ale to je asi velike 😀 😀 😀 pre vikina mam len tominovi musim nieco vymysliet 😅 a sebe 😅

capy
1. júl 2009

no idem asi pomaly dohajan. papa a dobruuu noc 😔 😔 😔

lindda
1. júl 2009

capy nemozes spavat ? 😅

zuzitka
1. júl 2009

vraj su dnes v tescu este vacsie zlavy???? neviete???? vraj az 70percent ..... 😎

guga
1. júl 2009

bambi - je to moskovský chlebík. Je z čiernej múky a nie je to len taký AKOŽE čierny (zafarbená biela múka) a chutí veľmi dobre 😉 😉

capy - kde presne je tá pláž s bazénom? 😕

bambi09
1. júl 2009

ahojte 🙂
guga,veď mňa tiež serkajú chleby,čo sa hrajú na tmavé a pritom sú len prifarbené 😠
a ako???už oprané?? 😀 🙂 😉 ja som mala to isté po dovolenke 😝 😝 😝
dnes som maród,tak sedím doma a polihujem... ☹ ☹ 😝
zuzitka,mne sa zdá,že už aj keď sme my boli,bolo aj 70% zľava,ale na veci,čo sú otras,vyhrabali v sklade nehorázne handry a toto predávajú akože so zľavou,ale ak niekto pôjdete,mrknite,ja by som šla,ale nemôžem ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
1. júl 2009

emog,no mala som budíček o 6:30 ráno,strašné kŕče,zle mi bolo,som skoro odpadla na WC,muž ma ratoval,že som bola biela,ako mi bolo na umretie,som cítila,ako odchádzam do pá-že omdliem,ale potom to išlo von s prepáčením cez 2 otvory,tak sa mi uľavilo,ale som taká nijaká,žalúdok,ako na vode,gebuľa treští,do toho sused od rána randál zas,no,"pohodový" deň,na porazenie 😒 😒 a to som mala v pláne ísť s deckami do SJK na deku,ale asi sa už aj búrka zas chystá,bože,to je fakt hnus počasie 😠 😠
zdar pokazeným žalúdkom 😀 😀 😀 😝

bublinaz
1. júl 2009

ahojte, tak uz aj my sme naspat z chorvatska. prisli sme sice uz v sobotu vecer, ale ja som si doniesla chytene priedusky, tak som polihovala :o

pocasie nam vyslo na 50%, ale stacilo. bolo co robit aj ked prsalo. hotel vyborny, strava tiez, more po burkach studene, ale kedze kvoli detom je plytke aj do vzdialenosti 70 m, tak sa celkom rychlo ohrialo 🙂

bambi09
1. júl 2009

bubli,tak vitaj späť,super,že sa dalo,potom napíš,kde ste boli 😉 a teším sa na fotky,budú?? ☹
máš u nás v aute trojkolku,napíš,ako by Ti vyhovovalo doručiť... 😉

bublinaz
1. júl 2009

waaw, bambi, to fakt? akurat pisem do pristahov, ze ako to s nou vyzera. no paraaada. no dojdeme si ju niekam vyzdvihnut, povedz kam. nebudete nam ju este aj dorucovat. a peniazky ako? poslem na ucet? waaw, som v siedmom nebi. dufam, ze aj sona bude 😀

bublinaz
1. júl 2009

emog, robo malu este uspal 😉 paulinka do kedy potiahla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre