Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
4. júl 2009

bambi mnaaam bryndzaky 😵 😵

petaba poslednu jazdu si mala? kolko si ich mala dokopy? koki sa mi zda, ze len teraz si zacala a uz aj koncis 😝

petaba
4. júl 2009

jazd som mala 6 ale odjazdne kazdu po 3 hodky... len som nemala inak strazenie 😖 ale dalo sa 🙂

petaba
4. júl 2009

bezne je jedna hodina 1 a pol hodky

bambi mnam daj si aj za mna... hned by som si dala, ale....tie kalorie 😠

bambi09
4. júl 2009

petaba,neboj,dám dvojfázové "mučenie"na orbitreku a brušáky,keď ich strávim 😀 😀 😀 😅

claudinka
4. júl 2009

peti no to sa mi nezdalo, ze kazdu po tri hodky fiiha to by som hned brala, ja som mala iba hodinove tusim..

guga
4. júl 2009

capy - tá pláž vyzerá dobre 😉 dík za infošky 😉

bubli - doprala som - to hej, ale to žehlenie.... no, to ma ešte čaká - asi zajtra 😢 😢 😢 ja žehlenie naozaj nemusím. ☹ ☹
- fotky máte super 😉 😉 mali ste aj nejakú voľnú chvíľku? že babka s dedom postrážili Soničku? 😉 😉 😵

peta - tá autoškola ti prešla rýchlo 😉 😉 😉 😵 . Len pred chvíločkou si začala. Ten čas tak strašne letí.... 😕 Ja som mala tiež len hodinové jazdy, ale robila som autoškolu už asi takých 7 rokov dozadu.

petaba
4. júl 2009

som zacala 7. maja a skusky budem mat najskor o mesiac... takze aj tak 3 - 4 mesiace 😖

guga
4. júl 2009

inak toto nechápem: niekto má poslednú jazdu a AŽ za mesiac sú skúšky. Veď takto by som všetko za ten mesiac pozabúdala.
My sme mali poslednú hodinu v pondelok, v stredu skúšky a v piatok som mala dovolenku v práci - to som už jazdila na mojej úžasnej škodovečke 105 s novučkým vodičákom.

petaba
4. júl 2009

no vidis a to este zo zakona mozu dat tie skusky policajti najneskor do 60 dni 😠

capy
4. júl 2009

lindda dakujem to by bolo super. kedy by sme sa stretli?

baby nemate za co. 😉 😉 😉

petaba
4. júl 2009

inak baby dnes som si kupila po dlhom hladani plavocky... sa tesim ako male dieta ... a bola este aj 30% zlava (party)

petaba
4. júl 2009

to party som skusala ci vezme aj ineho smajlika ako je hore, ale nevezme 😠

guga
4. júl 2009

no super 😉 a kde si sa ti podarilo? ja som tiež pred dovolenkou zháňala 😉

petaba
4. júl 2009

v auparku v adidase 😉

guga
4. júl 2009

ja som si kúpila podprsenku v Skiny a spodok v CA 😀 😀 😀 takže mám každý diel iný -D 😀 😝 ale čo už, keď mne zasa žiadna podprsenka nechcela sadnúť...

bambi - ozaj ohľadom spánku: Mirka máva dva druhy dní:
Raz spí aj doobeda a potom poobedný spánok začína tak o 13,00 - 13,30 a trvá také dve hodiny
alebo nespí doobeda a poobedný spánok začína niečo po dvanástej a vstáva tak o pol tretej 😀 😀
Ale keď viem, že niekam chcem poobede ísť, tak mám len jeden spánok - robím jej doobedný program tak, že si na spánok nespomenie 😀 😀

petaba
4. júl 2009
guga
4. júl 2009

pekné si si kúpila 😉 😉

petaba
4. júl 2009

dakujem 😎

bambi09
4. júl 2009

guga,tak nejako sa hádam s tým spaním našich drobcov jeden deň pretrápime 😀 😉 aby sme sa aj stretli 🙂
a ja nepozriem plavky,nie som na FB,ani nečem byť 😀 😀 😝
hoď aj na koňa na chvíľu,nech slintám 😀 😀 😀 😅

capy
4. júl 2009

pekne plavocky 🙂

bambi09
4. júl 2009

jééééééééééééj,slintáááám,lebo na také ja veru ešte figúru nemám 😀 😀 😅

petaba
4. júl 2009

bambi... vsak Katka ma este len rok a 3 mesiace... uvidis zachvilku su kilecka prec a ty budes zasa fit 😉

som rada, ze aj vam sa pacia 🙂

bambi09
4. júl 2009

peti,keď budem žrať bryndzové strapačky,tak určite 😀 😀 😀 ale nie,však makám konečne na sebe 😅 😅
tak snáď to prinesie nejaké ovocie... 😀 😅 😝

petaba
5. júl 2009

urcite prinesie 😉

lindda
5. júl 2009

cafte ako sa parite v tom teple my zatial doma ale pojdeme sa kupat ja som sa vcera asi moc prehrala boli ma cele telo kua 🙄 ale dnes si dam aj ciapku 😀
inak pridala som nejake fotu tak kuk 😉

bambi09
5. júl 2009

ahojte 🙂
tak my sa ventilujeme doma,pri ventilátore,klímu nemáme 😝 manžel pôjde vyvenčiť deti a ja idem žehliť 😝 😝
linda,pekné fotu 🙂 😉
zo mňa sa na orbitreku leje v tomto dusne....fúúúúúúúúúúúúúúúj 😝 😅

lindda
5. júl 2009

Tak dnes sme boli na tehelku a bolo super ani nebolo vela ludi maly sa vyblbol az az 😉

capy
5. júl 2009

lindda ninko je veliky certik 🙂 🙂 🙂

my sme dnes boli u nasich na zahrade. grilovali sme si rybku a santili v bazeniku. idem este prichystat neaku syrovu mysu pre tatika. vinko sa uz chladi. budeme mat super vecer 😉

capy
6. júl 2009

tak je po peknom vecery, mozme ist haji 😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre