Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
9. jún 2009

ok... tak sa vidime tam... 😉

ssissi
9. jún 2009

čaute, "blavačky" 😝
je tu ešte nejaká, či všetky plážujete?

My dnes sa asi tiež tam ukážeme, ale tak "rodinne" 😀 - s mužom, tak neskôr. Pôvodný plán bol, že ja sama vonku s malou, ale už som po tretej káve a furt bez energie 😝. V noci sme spali tri hodiny 😒 a ani denný spánok malej sa vôbec nekonal 🙄 . A celý deň sa u nás od únavy vreští a všetkým trieska 😔 .
Ráno som ešte aj klusala s malou pol hodinu rýchlou chôdzou na sono prsníkov, hodinu čakať + pol hodinu beh domov (neznášam mhd 😝 ), ale tetušky v čakárni boli zlaté a po hodine čakania ma s malou pustili pred seba, asi sme im aj liezli dosť na nervy, keďže malá všetkým trieskala, vrátane svojho chrbta o opierku kočíka, no psychoooo, hold nervózny deň dnes máme 🙄.
ale verím, že poobedie sa malinkej nálada zmení 🙂 - tak to zvykne byť, tak čakám a čakám 😅.

Včerajšie stretko = super 😉

bambi09
9. jún 2009

ssissi,ja som tu 😅
tak teda máte deň blbec?? ☹ ☹ ☹ to je mi ľúto,také poznám a neznášam 😠 no,tie tetušky boli teda "milé",že po hodine Ťa pustili 😠 😠 ja sa ešte len objednať idem na gyndu,aj k zubárovi na preventívku,hneď začiatkom prázdnin 😒 😒
držím palce,nech sa malá ukľudní a ste ok 🙂 🙂naša práve trhá bábike vlasy 😀 a tie 3 kávy Ti závidím,ja môžem tak 1 max.večer ešte ľadové frapé v lete na balkóne 😅 a tú ľadovú kávu v Mc Donalde musím teda ochutnať,keď ju tak chváliš 🙂 😉
baby sú asi na T-Com pláži,my ideme na poštu,do DM a do Billy a potom k nám na ihrisko,do mesta až zajtra 😒
ešte mám na hlave vajce s olejom,mám hrozne suché vlasy z fúkania 😒 tak pôjdem umyť hlavu a von 😉
tak všetkým pekný deň a príjemné stretkovanie a malým dobrú náladu bez nervákov 🙂 😉

ssissi
9. jún 2009

Bambi, a prečo nemôžeš kávu? Tlak?
Ja inak tiež len občas tú mekdonalďácku (určite ochutnaj, je božská 😵 )+ v robote z automatu, ale dnes to inak nejde, a aj keď nezaberá, aspoň nejaké placebo 😀.
Držím palce k všetkým kontrolám doktorským a mrzí ma to s vašim bytom 😔. Už by sa konečne mala sit. zlepšiť, tak nech ste skoro vo väčšom.
Ja tu čmáram po koňovi a malinká mi zatiaľ rozbila obývačku, už aj na klávesnicu mi hádže veci, ako nemá kam, ale ja som šťastná, že sa dnes prvýkrát nenerváči (ani so mnou sa nevedela hrať od nervozity), takže už sa to asi zlepšilo 😅 , dúfam.

bambi09
9. jún 2009

ssissi,tak som rada,že malinká už zbojníči,to je dobré znamenie 😀 naša potvorka si v jednom kuse ponožky vyzúva,má z toho prču 😀 😀
a s tým bytom,ja to už beriem s rezervou,keď som vydržala 11 rokov po podnájmoch,už vydržím všetko 😀 😅 snáď raz... 😉
a kávu len kvôli kojeniu viac nemôžem,tlak mám skôr nízky,pri prvom tehu sa čudovali,že vôbec žijem,aký som mala nízky tlak 😀 😀 😀
myslím,že nejaké guarana je ako náhrada kávy,na energiu,ja som tiež občas taká,ale keď som bola mladšia,trpela som chronickou únavou 😒 zvláštne,čím som staršia,mám viac energie 😀 😀 😅

claudinka
9. jún 2009

juj uz nech je maly vacsi a chodim aj ja na preliezky 😵 😵 lebo teraz je to s nim otras byt vonku dlhsie 😖

guga
9. jún 2009

ssissi - držím ti palčeky, aby sa to u drobčeka zlepšilo 😉

Je to na nervy, keď mi dieťa blbne ako zbesilé - ja som už na konci so silami a ľudia okolo mňa pozerajú ako na neschopnú matu 😠 😠 😠

bambi - ja som bola za posledný mesiac u zubára dvakrát (už ani neviem po koľkých rokoch som sa tam odhodlala, že nech ma dá "dokopy") ešte jedna návšteva ma čaká na začiatku júla. ☹ Mala som neschopnú zubárku a teraz mi švagriná odporučila dobrú, ale už nikoho nebrala, tak ma tam švagriná vtrela 😀 😀 😀
- keď budeš mať 80, tak budeš zliezať skaly 😀 😀 😉 a budeš robiť reklamu na Red bull 😀 😀 😀

baby ja kávu nepijem vôbec 😝 😝

guga
9. jún 2009

už dva dni sme bez teplej vody 😖 😖 😖 je to príšerné s tým zohrievaním vody ☹

petaba
9. jún 2009

kuk fotky, su tam aj nove z dneska 😉 http://picasaweb.google.sk/peta.ba/StretkaBlava...

petaba
9. jún 2009

baby kolke ste sa nakoniec stretli? ja som odisla asi o 16:45 a to tam bola len emog a bubli

bambi09
9. jún 2009

ahojte 🙂
guga 😀 😀 😀 😀 keď budem mať 70,budem sa preháňať na choperke,vietor vo vlasoch,artróza,áááách 😀 😀 no ale čo vieš,dnes som urobila k tomu 1.krok s chasenchou,aj bez Redbullu sme dreli,ako divé,len z nás tieklo,bolo supeeeeeer 🙂 🙂 😉
už sa teším na ďalšie "mučenie" 😅
no,ešte,že nám zatiaľ teplá voda tečie,ale zas máme vo vchode prerábku 2 bytov-fakt na porazenie,žeby sme začali aj my?? 😀 😀 😝

bambi09
9. jún 2009

baby,de ste??dnes tu nikto nem je??? 😕 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chasencha
10. jún 2009

mucili mucili,zo mna normalne kvapkal pot a este aj z cela mi to tieklo rovno do oci tak som chvilku nevidela 😀 😀 😀 ale stalo to za to 😎

rovni
10. jún 2009

caute kocky,
aj my sme boli vcera na plazi-1.krat a bola som v soku kolko tam je ludi.ale vyzera to tam pekne,az na to ze 0.5 l Bonaqui za 1,40 E 😠
myslela som ci vas tam nezahliadnem-s niektorymi som sa uz stretla za Auparkom na blavackom stretku niekedy v aprili,no bolo tam tolko kocikov,mamiciek a deti ze nehrozilo
aj ja by som uz chcela aby moja lozila po preliezkach,lebo takto len sedi v kociku,pozera a po chvili ju to prestane bavit a uz sa len nosime na rukach

ssissi
10. jún 2009

Ahojte,
vidíš Bambi, nejak som zabudla na kojenie, keď mi to ani nenapadlo, že kvôli nemu piješ len takú príležitostnú kávu, a pritom ked bola Natka vo veku tvojej Katarínky, tiež som ešte kojila. No nejak som pri kávičke rýchlo zabudla na to obdobie 😀 😀 . Ale tiež som tak počas kojenia ako ty - že káva aj hej, ale len tak raz do týždňa, skôr ako sladkosť.
Teraz si robievam nesku, ale takú, že do 3 dcl šálky pol lyžičky nesky a veľa mliečka.

Baby, vidím, že aj včera bolo fajn na pláži. Tak my sme nakoniec vôbec nešli. Po tej blbej noci, lietačkám a blbom urevanom dni, som sa poobede už plazila, a že teda poďme, tak ale najskôr sa nám pes počural na chodbe (asi žiarlil, vždy keď má ťažký deň Natka, má ho ťažký aj on... 😖, tak riešim vtedy 2 deti) a potom, že hurá von, muž mi priniesol Colu, no ale pri výťahoch nám treskla na zem a to bol iný výbuch - steny, zem, my, kočík.... všetko od Coly... takže sme ďalšiu pol hodku umývali a prezliekali a potom už len tu. No super deň 😀 😝

ssissi
10. jún 2009

Rovni, minule som na teba myslela, že kde sa stratila tá kočka z Jaroviec (či Rusoviec).

Baby, a čo dnes? Dnes mám aj auto a poobede do pol siedmej som free 😵, teda free s malou 😀

rovni
10. jún 2009

noooo nestratila sa 😀
rada by som sa s vami opat niekedy stretla 😉

petaba
10. jún 2009

Caute caute, tak mi sme mali ist dnes na 10za kamoskou do lamaca na nejaku prednasku o vyzive do mc, ale nestihli sme, sme sa pred chvilkou zobudili... nechapem ze co sme tolko spali, mala trochu v noci plakala a dospala to teraz a ja s nou 🙂

Ssissi a mas nejaky tip na dnes?

Inak zajtra sa chystam s Pipi na Kuchajdu na kolotoce.... nepridate sa? 😎

claudinka
10. jún 2009

rovni co si nenapisala, ze ides? ja som sa nudila doma 😀 kludne napis, ked pojdes nabuduce niekam, ja sa mozno pridam..

petaba zajtra ako zajtra? 😉 ja som chcela ist na kuchajdu vcera, ale nakoniec som nesla.. zajtra by som sla s vami 😉

bublinaz
10. jún 2009

caute, ak sa nerozprsi, tak s emog sa chystame do horskeho parku. mali by sme tam byt najneskor o tretej. pridate sa niekto?

peta, ak im nevyjde predpoved ani zajtra, tak na kuchajdu by sme dobehli. chystam sa tam uz dlhsie 🙂

petaba
10. jún 2009

no ja az teraz pozeram, ze by mali byt orehanky... ma ani nenapadlo, ze by malo prsat 😠

petaba
10. jún 2009

bubli, emog vysli vam nejake fotky zo vcera?

rovni
10. jún 2009

zajtra by sme sa aj my pridali
claudi mala som tam stretko s kolegami z prace,no nakoniec sme boli len 3

bublinaz
10. jún 2009

peta, tie tri, co som stihla pred vybitim fotaku urobit, vysli. nahodim ich. raz urcite 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
10. jún 2009

ahojte tak aj my sme bez vody 😝 😝 😝 uz treti den. vcera sme sa boli u nasich v raci okupat, lebo sa to uz nedalo vydrzat a mangel bol u holica tak bol cely od vlasov.

my sme boli na plazi nakoniec doobeda, lebo poobede sme to uz casovo nestihali 😒

ssissi a kam by si chcela vyrazit?

petaba
10. jún 2009

dakujem, emog tvoje uz dosli, ale od bubli este nie 😒

petaba
10. jún 2009

baby co tak dnes medicka? 🙂

ssissi
10. jún 2009

čaute, boli sme na pošte + varili + jedli a už sa odfukuje 😀 . Musím upratať, tak len tak na rýchlo pozerám.

Hmmm, tip na dnes... bola som na tej pošte a dosť fučalo, tak pláž asi nie, alebo? 😀 Horský park ja moc nie, tam mám mega problém s parkovaním a na bus ďaleko (a ani neviem ako). Medická fajn, dlhšie som tam nebola - sú tam nejaké preliezky, či len tak, vybehať sa?

Alebo potom tak skôr petržalkovo, Capy?

Petaba, tiež posielam mail na fotky. Dík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre