Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
10. mar 2009

tak dufajme, ze aj zajtra vyjde slnko 😀

nana77
10. mar 2009

ahojky!
mozeme sa pridat? my sme z vrakune. casto chodime do vrakunskeho lesika na prechadzky. 🙂 a tiez sme casto v krasnanoch u kamosky 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nana77
10. mar 2009

emogeon, dakujem 😉
baby, neviete o nejakom dobrom materskom centre tu vo vrakuni, alebo blizkom okoli? kam by sa dalo ist s detmi, ked je vonku pocasie o nicom (co je v poslednom case skoro stale 😒 )

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
10. mar 2009

Ahojte,
capy, tak to je sila, že už rok.. strašne to letí.
U nás nové - malá sa rozchodila a pusa sa jej tiež nezastaví, podarená je.
Minulý týždeň nám demontovali a nanovo montovali okná - reklamácia - tak snáď už naposledy..

Baby, petržalčanky, vygooglila som toto - http://www.cvcgesba.edu.sk/ - k tej gessayovej. A v tej tabuľke záujmové útvary majú že:
Mama klub
pre mamičky s deťmi - Pondelok, Streda, Piatok - 9.00-12.00. Doobedie je pre nás bezpredmetné - to desiatujeme, hráme sa doma a keď ju dám spinkať, tak varím obed.
Chodí tam niekto aj poobede? spomínalo sa to tu.

capy
10. mar 2009

zuzitka urobi mi mcqeena len trosku mensieho a cokoladoveho. povedala ze to bude okolo 27€. obrazok jej nemusim nosit ze si este pamata alebo si zozenie,kedze uz vie co a ako to vyzera.dokonca si pamatala ze ma cislo 95 😀

capy
10. mar 2009

inak perfektne kolace a torty maju aj tuhttp://www.danela.sk/ a tu http://www.mymarlenka.com/onas.html

ssissi aj tomino chodi ako o dusu kuk http://picasaweb.google.com/martinasteinerova/K...

a u koho ste davali robyt okna?

v mama clube sme este neboli ale mohli by sme niekedy 😉

baby co mam dat vikinovi. od ran mi vsetko vygrcal. dokonca aj cistu vodu ☹ ☹ ☹

zuzitka
10. mar 2009

capy .. neviem, ja som take nezazila este s malym /dufam, ze ani nezazijem/
a nema aj hnacku? ci nema virozu dajaku .... skus banan

ssissi
10. mar 2009

jeeeej, aký je šikovný a zlatý 😵

okná sme dali robiť v inter-okne. Okná dobré, ale montáž na h.... Tak som vyreklamovala a prišli urobiť ešte raz. Tá pena, čo sa vypĺňa okolo okien, bola presiaknutá ako špongia, keď ju vybrali von. Tak snáď to už bude dobré.. zatiaľ to vyzerá fajn a hlavne krajšie.

A čo je Vikinkovi? Je chorý, či len dnes? Sucháre?Aby sa ti nedehydratoval 😖 . V malých dúškoch voda?
ten mama club vyzerá dobre, teda aspoň z počutia

capy
10. mar 2009

idem s nim na pohotovost. neviete ci je aj na antolskej?

ssissi
10. mar 2009

obávam sa že nie 😒
len kramáre
tak mi vravela naša doktorka, keď som sa pýtala, že keby náhodou bolo treba, že kam - vravela, že len kramáre

capy
10. mar 2009

idem a dam vediet ako sme dopadli ☹

guga
10. mar 2009

emogeon - nechce sa ti ísť pozrieť aj do Hojdany?

nana - vitaj 😉

ssissi - na gessayovej je to otvorené aj po obede každý pracovný deň od 13,00:
PO: do 18,00
UT: do 16,00
ST: do 18,00
ŠT: do 16,00
PIA: do 17,00

capy - asi neskoro, ale detská pohotovosť je len na Kramároch

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
10. mar 2009

http://www.cvcgesba.edu.sk/ ssissi dala link 😉

škoda, ja chodievam práve vo štvrtok do Hojdany.

Bola som na Gessayovej včera po obede a je tam taký drevený domček a malá sa tam zatvorila ešte s jedným dieťaťom a ten jej tam parádne šlahol po oku, ešte dnes ho má červené. Mirka má strašne rada domčeky, ale v
"hentom" ju nevidím, tak radšej tam asi na chvíľku nepôjdem...

ssissi
10. mar 2009

capy, držím palce.
Guga, dakujem ti pekne za infosky k mama clubu.
Asi tam zajtra skocim pozriet, ak nebude nic ine treba.

verulka
10. mar 2009

cafte,
nana, ja mam vo vrakuni rodicov, tak mozeme niekedy tam dat spicha..priamo v lesiku 😵
ja som bola v mama klube pred 4 rokimi a bola to sranda- vtedy to viedla uzasna zienka, neviem kao je to teraz...
torty vyzeraju krasne, ale jedine co ja peciem su narodkove torty 😉
capy, snad uz je ok...krasne chodi krpec 😵

capy
11. mar 2009

ahojte o pol deviatej som startovala na pohotovost. vikino neudrzal v sebe ani lieky. kulisek,hylak forte proste nic.

tak najprv sme sli na antolsku. tam ho doki pozrel a chcel si ho tam nechat ale nemali volne ziadne izolacne miesto a tak nas poslal na kramare na kliniku infektologie. tam ho zasa vysetrila dokina a nechali si ho tam. ja som z toho taka mimo. dali mu infuzku a rano idem za nim.chudatko prvy krat je takto sam.tak mi ho je strasne luto.najradsej by som tam bola s nim. domov som prisla o jedenastej tomino mi odkvecol v aute. doktor vravel ze sa mam modlit aby to nechytil aj tomino.boze mne je tak na nic. cim dalej bolo vikinovi horsie a horsie. dokonca som mu musela dat aj plienku lebo nestihal chodit na zachod.islo to z neho vrchom spodom naraz. tak som zvedava co mi rano povedia.

zelam vam dobru noc a nech su deturence zdrave.

verulka dakujem za tominka

guga aj na antolskej funguje detsky lekar a ani sme nemuseli cakat. nikoho tam nebolo. na kramaroch by som stravila aj dve hodiny.

claudinka
11. mar 2009

nani aj my chodime do lesika 😵 😵

nana77
11. mar 2009

ahojky!
guga, dakujem za privitanie! 🙂

verulka, no jasne, ked pojdes k vasim niekedy do tychto nasich koncin, mohli by sme dat spicha, aspon vas konecne uvidim aj na zivo 😀 . tesiiim. poslem ti do ip na mna cislo a mozeme sa fakt niekedy dohodnut.

claudinka a nevideli sme sa my uz v tom lesiku? podla fotiek sa mi veeeelmi zda, ze ano 🙂

capy ☹ , chudatko male, drzim palce, aby sa rychlo z toho dostal... a teda verim, ze maly to nechyti od neho, to by bol zahul strasny... je este malicky...

ssissi
11. mar 2009

ahojte, pozerám, že ako pochodila včera capy, juj, drž sa! Moc si želám, aby mohol Viky este dnes domov, zdravý, a aby nemal nič infekčné pre Tominka.

guga
11. mar 2009

capy - ako je malému Vikinkovi? dúfam, že sa mu to zlepšilo... držím palce, aby ste boli zdraví, aby to rýchlo prešlo.

claudinka
11. mar 2009

nani je to viac ako pravdepodobne, tiez sa mi zdas povedoma 😀 zavitaj niekedy do temy vrakuna, sa to tam trosku ozivilo posledne dni 😉

zuzitka
11. mar 2009

capy ... no ako maly? mas ho uz doma? 😒

nech sa rychlo uzdravi ... 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
11. mar 2009

capy moje nervy, az teraz som si precitala.. mas ho uz doma? co mu vlastne bolo, preco bral lieky? a co tomasko?

katka432
11. mar 2009

jej,kukam,ze sa to tu troska pohlo....sa tesim...
emiki,som z race ale tusim tu racu ani nevidim.. 😢

certica
11. mar 2009

jejda katka ahoj 😎 , teba som snad 200 rokov necitala. ako sa vam dari a jak zvladas krpcov?

qweedy
12. mar 2009

kati, krasnany sa tiez predsa rataju do race 😀 don´t cry 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre