Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
24. mar 2009

no idem aj ja uz pomaly do hajan. tak dobruuu noc 😔 😔 😔

bambi09
24. mar 2009

ty brdo,som myslela,ze len ja som taka sova,capy,si ma vyviedla z omylu 😀 😀 😀 vdaka
mam deficit v citani,tak dobieham,ale aj ja uz idem.len sme sa kojili,tak som hore 😀 😀 😝
ideeeeeeeeeeeeem... 🙄 😅

peta26
24. mar 2009

Caute baby, viete mi poradiť kde v BA su nejake dobre obchody s tehu oblecenim?

claudinka
24. mar 2009

ahojte babule,z ruzinova by nesiel dnes niekto okolo dvanastej kocikovat?

hiha
24. mar 2009

Ahojze zienky,tak noc brutalna Prehadzoval sa,piekol ako piecka a o 1hod.sme davali Ibalgin sirup,do 2,30hod.rev a o 6hod.sa uz zase metal ako haring.Dnes som ako vygrcany rezanec,cele telo ma boli,vsetko mi pada z ruk,otras.Ale Adamko je uz OK,teplota do 37,2,snad to vydrzi.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
24. mar 2009

tak nám sa tu už konečne zlepšilo - malá spala celú noc.

Peta26 - ja som vedela o dobrom obchode, ale neviem či ešte funguje - bolo to v meste obchod sa volal Sedmokráska. Potom je ešte aj v Auparku obchod pre tehulky, hneď pri výťahoch.

bambi09
24. mar 2009

ahojte babulky,tak u nas noc o hodne lepsia,aj ked k dobrej to ma este daleko,tiez mala nepokojny spanok,ale uz som ju nemusela drzat celu noc...sopliky v norme aj teplota,vila dobra od hihi pomohla-vdaka hiha 😀 😀 😀
a vy ste si teda uzivali krasy ockovania,joj,uz nech to maju drobci za sebou,zuby,ockovania,...potom vyrastu a papuluju...ale tak nech,len nech su ok 😀 😝 😀
a to pocasie,to uz co je?zly vtip??? 😝 ☹ 😝
peta,obchody moc neviempozri aj bazariky,da sa pekne aj tam a nie moc drahe,ja som len v Tescu pozerala tehu oblecenie,ale tie palky...na par mesiacov... ☹ ☹ ☹
ale dnes ma teda mala uz vytaca,robi zle a trucuje,opica mala...je mrzutaaa,nikoho nechce a ja som tiez nejaka otapena
tak sa drzte,maminky,pevne nervy 😀 😀 😀

bambi09
24. mar 2009

baby,kde ste,nejako to tu mrzne...žeby tým počasím??? 🙂 ☹ 😒

hiha
24. mar 2009

Emogeon,my uz lepsie,.troska som sa vzchopila,s Adkom poobede zdriemla.Ten uz fici ako drak,uz sa stihol aj sam nakrmit,lez toaletakom 😀

bambi09
24. mar 2009

hiha,iiiha,to mate zvlastny jedalny listok 😀 😀 😀 zajtra bude co? 😀

capy
24. mar 2009

peta26 v auparku v mathercare a hned vedla je cisto obchod s tehu oblecenim 😉

bambi ja som tiez taky nocny vtak 😉

nech je uz detickam len lepsie a lepsie ☹ ☹ ☹

ja som dnes bola s tominom v ikei a v hyperke. bolo super. len o tom pocasi sa to neda povedat 😠 😠 😠

bambi09
24. mar 2009

capy,ja by som ani nebola,to za mlada som bola inyyy nocnyyy ftaaak,citala som knihu aj do tretej 😀 😀 😀
ale tak nasa princezna je svetova rarita,taky rezim,ako mame my,nema nikto 😀 😀 😀 😝

capy
24. mar 2009

aj my sa teraz v noci neako casto budime 😠 dufam ze to coskoro prejde

bambi09
24. mar 2009

my sa nielen budiiime,my sa aj hraaame 😀 😀 😀

capy
24. mar 2009

tak to je horsie. my sme natom takto odkedy smwe prisli z nemocky. a zaspavanie nam trva vyse hodiny 😅

bambi09
24. mar 2009

capy,a s cim ste boli v nemocke? ☹ ☹ ☹
uuu,s takym malym babom... ☹

capy
24. mar 2009

vikino doniesol zo skolky rotavirusy 😠

capy
24. mar 2009

ale nebolo to az take hrozne ako ked sme boli s vikinom mesiac a pol s pneumokokom

bambi09
24. mar 2009

jeeeezis,nestras,my este nemame ockovanie na pneumokoky ☹ 😒
bola si tam s nim?
a v ktorej nemocnici ste boli? ako tam bolo? my zatial klop,klop,len Kramare ORL pozname, nosna mandla isla von
a infekcne-brrr,chytili sme salmonelozu 😒 😒 😒 ale to uz bolo daaavno
ale dakujem,stacilo,to infekcne jeden otras
uz len cakam,kedy sa ta budova rozsype 😒 😒 😒

zuzitka
24. mar 2009

jezis pneumokoky!!!
ja som samka nechcela dat vobec ockovat, mal teraz 3 roky ... ale zacinam sa toho bat a premyslam, ze ho asi dam ... len musim dat dokopy prachy ☹

vy ste ockovani vsetci proti pneumokokom???

capy
24. mar 2009

s rotavirusmi sme boli na infekcnej klinike na kramaroch. akurat to tam zacali prerabat. 😅

a s pneumokokmi tiez kramare. najprv na detskom, pretoze nevedeli co mu je a potom na usno,nosno,krcnom. bolo ako bolo a som rada ze je to uz za nami. je to dost na psychiku byt tam zavrety mesiac a pol. jasne ze som tam bola s nim. sameho by som tam nenechala ☹

bambi09
24. mar 2009

jasne,blba otazka,ja len ci nerobia nejake prieky maminkam,mala by to byt samozrejmost ☹ ☹ ☹
boze,tak si si uz uzila,nech vas uz vsetko zle obchadza,mate na dlho dufam vycerpane ☹ ☹ ☹
mna pri salmoneloze pustili skor,ale som revala,ked som s Patom mohla len cez mreze na okne komunikovat,ani vystiskat som ho nemohla,tam je to jeden otras,bola som hospitalizovana oproti cez chodbu a myslis,ze ma za nim chceli pustit??? ☹ ☹ ☹ som sa naplakala tam,chuda male,ani ritku mu nemal kto natriet ☹ ☹ ☹
zuzitka,konecne dalsia ziva dusa...huraaa 😀 😀 😀
my zatial nemame pneumokoky,lekarka nechcela,az po povinnom ockovani a ja si necham poradit,nehadzem sa o zem 😀 😀 😀
mam vakciny v chladnicke,minuly rok boli za maly doplatok,tak nam to doki dala na recept a teraz to len skladujem a cakam 😝 🙂 😝
a tie rotavirusy,ja som nejako neuvazovala,mala je este kojena a v skolke surodenca nema,aj ked to urcite nie je sranda,tie vakciny su take drahe,ze si to dovolit nemozeme
aj ked teraz je uz aj tak neskoro na rotavirusy

zuzitka
24. mar 2009

a tie rotavirusy sa kedy maju ockovat?

kili
24. mar 2009

my sme boli tento rok 3x na vyšetrení na kramároch a z toho 2x si priniesli hnačku 🙄 . teraz na posledy to bolo u nich v pohode, len S. mal 2 dni vyššiu teplotu a obaja 1 deň trošku rešiu stolicu. ale čo bolo horšie, tak na druhý deň, čo sme boli na kramároch, sme išli do MC a tam sme nakazili kamoškynho malého a potom to prešlo aj na ňu a na jej rodinu a oni to už tak ľahké nemali ☹
už som si povedala, že na budúce budeme jeden deň v karanténe a z nikým sa nestretneme. ideme zas 7ho. sakra, teraz ma napadlo, že 8meho som naplánovala kontrolu na plúcnom v biskupiciach, ja som ale kača 🙄

zuzitka
24. mar 2009

idem spat, zajtra o 10h mame kruzok 😀 budeme zdobit vajicka bavlnkami na velku noc 😀
zajtra si vas precitam 😉

bru noc

bambi09
24. mar 2009

zuzitka,dobru noc,zas o jednu zivu dusu menej,ale tak v tuto hodinu su uz len nocne sovy a my hore 😀 😀 😀

bambi09
24. mar 2009

a rotavirusy sa ockuju u malych babatiek,neviem,do kolkeho mesiaca... 🙂

bambi09
24. mar 2009

kili,tak ak este nespis,ahoj,to je teda des,tie nemocnice,clovek tam tusim chyti dva krat tolko pliagy ☹ ☹ ☹
a to ste mali tie rotavirusy??
ak sa mozem spytat,na plucne chodite preto,ze sa deticky narodlili skor? ☹
a inak ta karantena je asi dobry napad...ja vzdy odriekam navstevy,ak sme chori a cakam este ason tyzden,pre istotu,aj ked vsetkemu sa clovek nevyhne
do MC zatal nechodime,ale mame blizko Klbko,pojdeme neskor omrknut 🙂 🙂 🙂

kili
24. mar 2009

nespím 🙂
ja neviem čo mali, neboli sme u doktorky, nemalo to ťažký priebeh.
a áno, chodíme, lebo sú nedonosení

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre