Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
20. jún 2009

baby dakujem za podporu 🙂

bubli dufam, ze uz ste tam a cesta bola v pohode... ze ju Sonicka bez problemov zvladla...

ssissi liec sa, aby si stihla stretko ak nejake bude v blizkej dobe 😅

capy to je super ze to Viky dobre zvladol, dufam ze uz bude ok, chudacik... a to nase zdravotnictvo... o tom sa neoplati ani rozpravat, lebo sa clovek len zbytocne rozculi.

capy
20. jún 2009

petaba ako hovoris. skoda reci 😠 😠 😠

claudinka
20. jún 2009

akurat sme to vcera riesili tiez u nas v septembrovkach, tiez o tych doktoroch a ich ochote 😒 😒 jaaaj to mame teda oporu v state 😒

petaba
20. jún 2009

hmmm to mame zase ale krasne pocasicko... boze a to ma trvat minimalne do polky tyzdna 😠

petaba
20. jún 2009

kde ste vsetky ked je tak otrasne? 😖

claudinka
20. jún 2009

ja teda doma 😒 bola som chvilku u susedy s malym a teraz haja.. moj je este maly a vobec mu nevadi byt cely den doma, skor mu to vyhovuje.. kedze vonku sa skor nudi, kedze sa nema o co stavat a lozit ho nebavi, sak si to sama videla predvcerom.. 🙂 vy co robite?

petaba
20. jún 2009

Nati spi, ale ked sa zobudi tak urcite bude vymyslat... doobeda jej to este dost rychlo prejde kym ide spat, ale poobede az do vecerneho spanku ma velmi daleko kedze chodi najskor okolo 23 😒

claudinka
20. jún 2009

fuuha no my spime medzi siedmou a deviatou.. 🙂 cize sa to ako tak da, i ked posledne dni je vecerne zaspavanie horor, asi mu idu zubky, lebo ruci a ruci a ani za svet nezaspi sam..

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
20. jún 2009

emogeon bolo urcite vela ludi, vsak?

capy
20. jún 2009

aj my sme boli doma koli vikinovi. neako sme sa prehrali ale tomi sa kazdu chvilku pytal von 😒 teraz uz haji 🙂

guga
20. jún 2009

ďakujem za prianie peknej dovolenky 😉 😉 😉

petaba - držím palce na vodičkák 😉

capy - to zdravotníctvo je na .... držím palce nech sa malý dobre lieči a bude mať ušká v poriadku 😵 😵 😵 😉

my sme boli dnes doobeda doma a poobede prišli svokrovci a išli sme pozrieť na Deň polície a potom sme ešte skočili k nim domov. Keď sme prišli, tak som malú už len okúpala a dala spinkať. Potom som ešte žehlila 😖 😖 😖 Ja žehlenie strašne nemám rada 😖
Zajtra vyrážame a ešte som nezačala balíť 😀 😀 😀 😀 cez týždeň som bola len kupvať veci, ktoré nám chýbali, ale baliť som ešte nezačala... 😝 😝 😝 Majte sa tu zatiaľ pekne 😉 😉 😉

capy
20. jún 2009

guga dakujeme. dnes je uz bez teploty tak dufam ze to uz bude vsetko ok

prijemne balenie ti prajem a hlavne nech mate pekne a slnecno 🙂 🙂 🙂

netmona
20. jún 2009

jaj,,aj mna čaká balenie,,a ani neviem čo nam chýba,,dúfam , že počasie bude stabilné a nebude liať 😒

capy
20. jún 2009

netmona aj vam prajem pekne pocasicko 😵 😵 😵

bambi09
20. jún 2009

ahojte 🙂
tak sme šťastne doma,aj keď sa nám teda vôôôôôbec nechcelo späť do zaprdenej BA 😀 😀 bolo nám tam dobre,len to rýchlo ubehlo,stihli sme aj Pribylinu,aj Vlkolínec,aj mierny úpal chytiť,tak všetkého dostatok 😝
dnes len periem a periema vôbec mi to neschne,tak som nasraná,lebo je toho veľa a nemám to kam vešať a potom to bude treba ožehliť,ach jo ☹ 😠
no,ale tak čo už,dnes nám malá stále držala "normálny"režim,tak veľmi dúfam,že nám to vydrží 🙂 😉 snažíme sa to dodrživať...
guga,asi si už neprečítaš,ale dobre pobaľ,šťastnú cestu,príjemný pobyt,dobré počasie a šťastný návrat vám prajem 🙂 🙂 🙂 😉
tak isto bublinke,len tá už odjechala,ale včera som nestíhala MK,došli sme unavení,jako kone,tak len vybaliť najnutnejšie,sprcha a posteľ 😅 😀 sme boli grogy 😝 😝
capy,kamošky syn mal podobné príznaky,normálne jej hluchol pomalytak museli tiež vyberať nos.mandľu,ja som to zažila s Paťom,len my sme mali "len"početné zápaly stred.ucha,ale nič príjemné,len vtedy bol problém s objednaním skôr u nás,nesmel byť chorý a to sa nedarilo,3x sme prekladali termín zákroku-horor,aj tá primárka na Kramároch 😠 😠 😒
tak nech ste rýchlo fit a nech už máte pokoj s nemocnicami ☹ ☹
netmona a vy kedy odchádzate na dovolenku?? 🙂
emog a mali niečo pekné?? 🙂 😉
petaba,tak teraz tromfujete aj nás 😀 😝 naša už chodí skôr spať,len nezakríknuť,klop,klop,klop 😝 😝 😝 ale do dovolenky sme viedli,jej čas bola polnoc,ufff 😕 😕 😕 možno sa aj vaša "napraví"... 😀 😀
zajtra,teda už dnes je deň otcov,tak tým našim čertom nezabudnime dať pusinku naviac 😀 😀 😀
dobrúúúúúúúúúú 😔 😔

capy
20. jún 2009

bambi tak vitaj spat v reale 😅

dakujem za vikina a dufam ze teraz uz bude mat pokoj

idem haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

petaba
21. jún 2009

bambi len nam sa to asi tak skoro neupravi lebo nasa tak chdi spavat od uplneho babenka... nocny spanok bol az od 23 😖 ale uz sme si zvykli za tych "paaar" dni 😀

babulky zajtra je pondelok ak bude pekne bude stretko?

My ideme dnes k svokrovcom a mozno do auparku (by som chcela ist, ale muz este o tom nevie 😀 )

prajeme pekny dnik

bambi09
21. jún 2009

ahojte 🙂
petaba,aj ja som si myslela,že to takto bude ešte dlho a vidíš 🙂 😉 možno na dovolenke sa aj vaša rozhodne inak 😅 držím palce,viem,že je to ťažké,keď dieťa nechce spať tak,ako by bolo dobré,ale tak čo,kým pôjde do škôlky,určite sa to zmení 😉
capy,dík,no,reál,reál,moc sa mi doňho nechcelo,ale čo je dobré,rýchlo ubehne ☹
ale tak ešte nás čaká 9 dní na chalupe a na budúci rok pôjdeme do Tatier určite na dlhšie,len teraz už boli tie akciové pobyty zredukované a ja som nemala s malou odvahu ísť na dlhšie,ale ma príjemne prekvapila,potvorka jedna 😅 😅
fotky hodím,len mi blbne NB,tak sa ide zajtra preinštalovať a keď upravím fotky,hodím do albumu 🙂 😉
malá sa zobudí,chlapi dopozerajú Formulu a ideme do Ikea mrknúť ten "mega výpredaj",zas budem nasraná,že polku vecí nemajú 😠 a to začal len vo štvrtok výpredaj 😒
tak peknú nedeľu všetkým 🙂 🙂 😉

petaba
22. jún 2009

Ahojteeee

Emog vsetko naj k Paulinkinim meninam.... vela zdravicka a stasticka prajeme a hlavne nech ta poslucha 😎

No ako dnes ... vyzera to na nejake stretko dnes? niekde?

petaba
22. jún 2009

hmmm staaale len prsi dnes asi zase budeme len sediet doma ... ☹

Inak dnes na jazde som bola az v Gabcikove... a potom este chvilku po petrzalke a ze 3 hodiny prec... kto by to bol povedal, ze to tak rychlo ujde.

Na buduci tyzden mam este jazdy v pondelok, stredu, stvrtok a piatok... aby som nevysla z cviku 😀 a potom ked sa zadari, tak mozno stihnem 27. 7. skusky, ale to len v pripade, ze nebude vela tych co sa prihlasili uz predomnou 😎

no a este musim urobit ten zdravotny kurz 🙂

capy
22. jún 2009

to je zasa pocko 😠 😠 😠

petaba
22. jún 2009

Bambi super fotecky vam vysli... je vidiet, ze vam bolo super 😉

bambi09
22. jún 2009

ahojte 🙂
petaba,dík,no,po dlhej dobe nám fakt bolo fajn 🙂 😉
a teda už si takto jazdíš???fíha,za chvíľu budeš regulérna vodička 🙂 držím palce na skúšky 😉
my sme si dnes prispali,malá potiahla do 10-tej,ale za chvíľu ju zas uložím,nech večer nestraší 😅
v Ikea majú z toho "veľkého výpredaja" akurát veľké H.... 😠 😠 😒 ale tak niečo sme kúpili,len Avion už tato odmietol,treba trochu šetriť 😅 ma moc potešil Paťo,ešte pred dovčou zlomil rám okuliarov a ani sa nepriznal,že by sme aj tak len kričali,no,muž bol napálený,že mu skoro jednu vrazil 😒 som ho musela krotiť 😕 tie okuliare nemá ani rok 😠 😠 tak som zvedavá,či to vyreklamujeme alebo zacvakáme zas za opravu ☹ ach,tie deti 😨 😨
počasie nááádherné,tak čučíme doma,len zbehnem potom na poštu,došli mi nejaké balíčky a do DM potrebujem skočiť a lístky na MHD kúpiť,Paťo má zajtra záverečnú Akadémiu, tak snáď malá vstane ráno a mrkneme ho,dnes odovzdal knihy,známky uzavreté a v stredu idú na výlet-zas do Tatier,ale Vysokých 😅 😅až mu závidííím 😀

bambi09
22. jún 2009

tak to bol boj,tým,že malá spala dlhšie tak zaspávala pol hodinu 😝 😝 až o 14:30 zalomila,tak potom ju hádam večer okolo tej 21:00 presvedčím na haji 😅 😅 ja sa koníkujem a keď sa zobudí,idem makať,už len pár vecí dožehliť-hurá,pošta,nákup a večera,malú obriadiť a deň v ťahu 😝

bambi09
22. jún 2009

no,stále zabúdam-emog,aj my prajeme Paulínke všetko najlepšie k dnešným meninkám 🙂 🙂 🙂 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yasmina
22. jún 2009

ahojte kocky ktore ste z bratislavy surne potrebujem vediet ake je pocasie v BA zaujima ma ci prsi a ako intenzivne

bambi09
22. jún 2009

emogeon 😀 😀 😀 😀 vybujačí 😀 😅
a čo u vás prší nebodaj???? 😅 my tu máme krásne letné počasie 😅 😀 😅 na kopci 😉 nezaprší a nezaprší 😀 😀
a to prádlo,no,som rada,že už len pár tričiek ožehliť,1 rifle a kraťasy a na chvíľu pokoj 😝 ale zazerám na ten nenávidený kôš v kúpeľni,už zas sa plní špinavým,tak to Paťo v sobotu dorazí,keď vysype batoh 😀 😀 😀
a zas mám o "zábavu" postarané... 😝 😒
dík za fotky,máme ich cez 1000 😝 😝 😀 len musím upraviť tie z Pribyliny a Vlkolínca a somár NB štrajkuje,nejako mu vadí ten Office Picture Manager,sa sám vypína,keď zmenšujem fotky 😠 😠
tak sa ide liečiť,potom ešte nahodím voľačo 😉

yasmina
22. jún 2009

bambi ja tu info potrebujem...u nas prsi...mne ide o to ci aj v BA...lebo je koncert depeche na stadione interu...tak preto chcem vediet ako intenzivne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre