Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
13. júl 2009

čafte 😉

som živá a zdravá 😀 😀 😀
ako písala petaba, bola som u našich do dnes 😉
sme sa vrátili asi okolo 20.30h

... a bol u našich nejaký masér a podla všetkého bude aj "jasnovidec" alebo dačo také .... kukol na mňa a vraví, že:
"vy čakáte chlapca, však? že až tretie bude dievča, ale musí sa narodiť v apríli ..."

tak som zvedavá na ultrazvuk 🙂

petaba
13. júl 2009

emog vsak mozme vybehnut do medickej alebo tak v priebehu tyzdna 🙂

capy
13. júl 2009

ahojte tak my sme uz doma. svadba bola super. celkom sme sa zabavili. deti isli o pol devietej k babke a dedkovi a my sme ostali do tretej do rana. tomino celkom dobre zvladol prvu noc bez maminy. raz sa zobudil a vykrikoval mama mama mnam mnam. tak mu dala babka napit, trosku ho hladkala a asi po pol hodinke zaspal. a potom sa zobudil az o pol stvrtej ale to som uz bola pri nom. 😉

my sa zajtra chystame do hainburgu alebo do prelenkirchenu. este uvidime 😉

majula vitaj. ste podarena rodinka a nicolasko je strasne zlatunky 🙂 🙂 🙂

capy
13. júl 2009

tu su aspon zatial neake foto kym budu dalsie https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lindda
14. júl 2009

Cafte tak my sa chystame uz na zlate kto chce je moze prist som s tej strany ako je vodnik 🙂 capy tak vyzera ze bolo super 🙂

claudinka
14. júl 2009

ahojte, kedy sa zacali detuse davat normalne do vodicky? ja zatial asi stale iba do bazenika ho mam davat, vsak?

petaba
14. júl 2009

claudi ja by som davala urcite aspon do roka do bazenika 🙂

majula
14. júl 2009

Ahojte baby, ďakujem za privítanie 😵 Neviem, kde som doteraz bola, že som túto tému nenašla ☹ Capy krásne fotečky, malí akí vyfešákovaní boli, juj, aj ja by som išla na nejakú svadbičku...ale tento rok žiadna nehrozí, minulý rok sme si užili dve 🙂 Tak musím to tu sledovať a keď dáte nejaké stretko rada sa k Vám pridám 😵 😵 😵

claudinka
14. júl 2009

my ideme na svadbu v oktobri 😵 😵 muzov bracho sa zeni 😵

peti aj ja si myslim 😉 minimalne do roka

lindda
14. júl 2009

cafte som spalena ako grilovane prasa 😀 ale aj tak bolo super zajtra si to zopakujem a potom uz budem ako oskvarka 😀

capy
14. júl 2009

lindda dik bolo super 😉 uz som aj oblek oprala. uz ho len musim ozehlit 😉 a ani ho nezaspinil ako som si myslela 😅

majula dakujem. a z ktorej casti Ba si?

my sme dnes boli na kupku v hainburgu. bolo super. doobeda tam skoro nikoho nebolo ale poobede sa to tam teda riadne naplnilo. a ked sme o pol stvrtej odchadzali tak tam este dalsi len prichadzali 😅 😅 😅 a to len sama BA a SC. aj voda v detskom bazeniku sa mi zdala troska studena. tak sme sa cvachtali vo velkom 😒

guga
15. júl 2009

ahojte, čo máte dnes na pláne?
včera sme boli iba u nás na ihrisku a skoro nás tam komáre "zožrali" ale potom som videla ako robia postrek proti komárom, tak dúfam, že to pomôže...

majula - ahoj, vitaj 😉 v albume máš peknučké fotky - pekná rodinka

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindda
15. júl 2009

Ja uz som totalne uvarena ble idem na zlate alebo na tehelko k vode von sa neda ist by sme skapali 😅 dovarim polievku a pojdeme

zuzitka
15. júl 2009

dnes asi pojdem na zeleznu studnicku po 15h, mam tu na prazdninach krstniatko, tak sa so samkom vysantia 🙂

kili
15. júl 2009

zuzi, a nebudú tam komáre? 😖

petaba
15. júl 2009

noooo tak asi ich bude dost... maju tam idealne podmienky 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
15. júl 2009

ale vsak nastastie uz zacali postrekovat... za chvilku ich bude menej... snad 😵

zuzitka
15. júl 2009

myslite, ze aj v tom horku budu lietat tie mrchy? 😠

zuzitka
15. júl 2009

som sa dnes bola objednat na UZV, tak idem v pondelok o 10h ... mozno teda uvidim, co to bude 😵

a v utorok frcime do chorvatskaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
15. júl 2009

ahojte 🙂
tak ja som včera zistila,že nemajú radi slnko,keď som stála na slnku a smažila sa,kým sa malá vyspí neštípali,akonáhle som prešla do tieňa,pri mne roj 😠 😠 😠 😒 už je to fakt neúnosné,koľko ich je 😝 😝 😝
poznávacie znamenie tých,čo žijú v BA-štípance od komárov-jak v Afrike,ešte,že tu nie je malária 😀 😀 😀 😅 😝

zuzitka
15. júl 2009

emog ... mne sa zda, ze za dna nelietaju 😕 ze sa ukazuju az po 16h 😀
sme isli na tu zeleznu studnicku ale utekali sme odtial, co nam nohy vladali 😠 😠 😠

nemame ubytko zajednane, pojdeme k Zadaru a tam nieco najdeme 😉 dufam...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
15. júl 2009

u nás na ihrisku sú komáre celý deň, je pravda, že podvečer je ich viac, ale štípu ceeeelý deň.

zuzitka - aj my sa chystáme do Chorvátska - aspoň na predĺžený víkend. Už sme raz tak boli, to ešte nebola na svete Mirka. Len sme sa zbalili a išli - tiež sme nemali nič zajednané. Prišli sme do prvého chorvátskeho mesta (UMAG), v ktorom bolo more a aj sme tam ostali 🙂 🙂 🙂 Teraz tak ideme tiež - bez zajednávania.

petaba
16. júl 2009

Baby nesli by ste dnes na tu rosnicku sa kupat?

petaba
16. júl 2009

alebo na tehelne? 🙂

claudinka
16. júl 2009

bambi vsetko najlepsie Patkovi k narodeninkam 😉 😉

tie komare veru otraaas, na niektorych miestach su normalne hufy a inde ani jeden nezaleti.. vcera som bola na cely den u kamosky v Kralovej pri Senci a sme dali malych do bazenika a zrazu tolko komarov na nich sadalo.. desat na kazdom, no otras, chudatka, tak si to kupanie teda dlho neuzili 😝 nechapem to, nikdy nebolo tolko komarov.. uz nech to postriekaju

petaba
16. júl 2009

bambi aj my sa pripajame k blahoželaniu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre