Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
29. apr 2009

ja som sa dnes vrhla na okna 🙂 teda len balkonove umyvam 😝 a samko je velky pomocnik 😀

bambi09
29. apr 2009

emog,tak sa snažte... 😀 😀 😀
my sme ani neplánovali,aj keď som túžila po tom roky a bum,podarilo sa...a to som si už fakt myslela,že budem mať jedináčika ☹ ☹ 😒
no,veru,keby sme nemali soplíky a nefučalo,tak sme vonku,už mi tu z toho hrabe,ale prezliekam postele,periem a konečne žehlím,tak sa nenudím 😝 😝 😀
a MUDr,máme až poobede,do 18:00,tak tato skočí s Paťom,malá je už lepšie,klop,klop... 🙂 🙂 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
29. apr 2009

emog ... pravda pravda, uz som nevidela cez tie okna 😀 😀
a dala som prat, tak som chcela vyuzit ten cas ... tak este s handrou lietam po byte 🙂

a nesnazilkujete uz teraz? aby si v lete bola aspon v 3 mesiaci, aby ste na tu dovcu mohli ist 🙂

bambi tiez mas upratovaci den? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
29. apr 2009

baby,tak mňa okná len čakajú,budúci týždeň 😝 😝 😝
zuzitka,opatrneeee,nepreháňaj 🙂 🙂 😉 a inak,taká fľakatá som bola až v pokročilejšom tehotenstve,tak ktovie,ako to bude u vás 🙂 ,ale veď nech len je bábo zdravé,je jedno,či chlapček alebo dievčatko 🙂 🙂 😉
a to upratovanie,človek musí,ale v našom malom byte je to zbytočné,ani hodinu tu poriadok nevydrží,teda hej,v prípade,že nie je doma tato ani deti,to je raz za rok,keď sú spolu viac ako dve hodiny vonku 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
29. apr 2009

emogeon a klobúk dole,že ešte kojíš Paulínku,aj ja by som chcela,kým si bude pýtať naša 🙂 🙂 😉
syn sa sám odstavil v 18-tich mesiacoch,povedal-nečem a bolo,dal mi košom 😀 😀 😀

capy
29. apr 2009

my sme boli dnes zasa cely den vonku.

okna mam umyte (mangel umyval) dnes som poprala a prave periem kocik lebo uz vyzeral ako hnoj 😅 este chcem poutierat prach. ale sa mi nechce 😅

guga
29. apr 2009

zuzitka - opatrne s tými oknami 😵 😵 😉 ja som sa na okná vrhla pred Veľkou nocou, tak aj keď sú znova špinavé, tak ostanú špinavé 😀 😀 😀 😀

emog - držím palčeky pri snažení, nech všetko výde 😉 😉 😉 inak ja sa nikdy neviem rozhýbať pri upratovaní k umývaniu zeme. Dá sa umývať iba keď malá spí a to sa mi zasa nechce, lebo si užívam chvíľku kľudu 😅 😀 😀
Inak periem pravideľne keždý deň 🙂 🙂 . V zime som mala v izbe dva sušiaky a ani tie niekedy nestíhali. Teraz keď je tak teplejšie, tak sú sušiaky na balkóne - tam to lepšie schne a navyše mi to tu nezavadzá. 😝 🙂

capy - máš to super zariadené s manželom a oknami 😉 😉 😉

dnes sme boli za ekonomickou univerzitou pozrieť koníky. Malá aj jedného hladkala 😝 😝 najskôr sa bála a kričala "bojím bojim" tak tatino s ňou išiel ďalej, ale keď videla, že maminka koníka pohladkala, tak sa odvážila aj ona - šikulka 😉 😉 😉 Potom som už len za ňou lietala s mokrými servítkami 😀 😀

zuzitka
29. apr 2009

kde ste našli chlapov, ktorí vám upratujú, okná umývajú??? 😀 😀 😀

guga ... a čo ty perieš každý deň? 😕

neboj, umyla som vážne len balkonové dvere, tie používame najčastejšie 😀 😀
no a pritom už aj prach v obývačke a zem 😀

guga
29. apr 2009

no napr. včera:
sme boli doobeda vonku - malá celá špinavá z ihriska - prezliekli sme sa
po spaní sa prekakala - prezliekli sme sa
poobede sme išli von, keď sme prišli domov - tak znova špinavé 🙂 🙂 🙂 tak rovno do prádla 🙂

a nejak ako je teplejšie, tak aj naše oblečenie je nejak viac farebné 😀 😀 😀 , tak jeden deň periem zelené, druhý modré, potom biele, čierne.... nemávam úúplne plnú pračku, ale nemám rada, keď mám plný kôš na pranie 😝

zuzitka
29. apr 2009

no ja v rámci šetrenia periem zelené + modré + hnedé + niekedy aj červené spolu a vždy plná pračka .... šak čo som, aby som každý deň prala 😅 😅 😅 😀 😀
som príliš lenivá 😎

guga
29. apr 2009

mne sa naozaj stane, žo možno iba jeden deň v týždni neperiem... 🙂 ale ani mi to nevadí. Mám strašne rada, keď otovrím pračku a výde z nej tá pekná avivážová vôňa 😀 😀 😀 Teraz keď o tom aj tak píšem, tak mám tuším s tým praním aj nejakú úchylku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale veľa si toho dnes spravila 😉 😉 no asi sa budem musieť zajtra dokopať do toho, aby som umyla zem aj ja 😝 😝

jana.hcsba
29. apr 2009

ahojte! tak tu sa perie ? dobre ze nie eurace! 😀 😀

idem trosku pocita, som tu nebola asi 2 dni 🙂

emogeon: tak nech vam to vyde!!! mas pekne meno pre dcerku 😀 😀 😀

zuzitka
29. apr 2009

guga ... fakt, si úchyl 😀 😀 rob niečo so sebou 😀 😀
a kolko doplácate za vodu ... he he ? 😅

capy
29. apr 2009

aj ja periem skoro kazdy den. 😅 a to mam vzdy plnu pracku. periem blede, tmave a cervene. keby som mala kazdu farbu zvlast tak to by mi asi siblo 😅 😀 😀 😀

zuzitka
29. apr 2009

tu kuknite na ihrisko v medickej záhrade:
http://zuzitka.blogspot.com/2009/04/medicka-zah...

preliezky sú len pre 3ročné deti a viac, samko mal problém zo začiatku sa tam vytrepať 😅
ale je tam piesok a moc moc velké trávnaté plochy na behanie, válanie, ... 😀 😀 😀

claudinka
30. apr 2009

my sme boli v medike vcera 😀

petaba
30. apr 2009

a my predvcerom 😀

Ahojte,
zuzitka ja som mala cele tehulkovanie ukazkove... nic mi nebolo ani vyhadzana som nebola... az na par kil navyse z cokoladok 😅 A vidis babu mam doma, to na neda podla toho vobec urcit.

Som zvedava kedy sa mi zasa zorganizujeme na to stretko.... aby uz aj po lete nebolo pri nasom tempe 😀

Ja tiez periem dost casto.... minimalne kazdy druhy den... tych veci sa nazbiera 🙂

Emog drzime palceky....

ena
30. apr 2009

guga: ty ked po rodicovskej dovolenke nebudes mat pracu, tak pre teba asi jednoznacne nejaka velka PRACOVNA, taka ako vo filmoch, kopa velkych pracok 😀 Alebo radsje cistiaren? Aby si si mohla aj podla farieb hadzat do pracky 😀 My sme teraz u nasich a co den to sa nazbiera varka na pranie, este ze sme nabalili vela teplakov.

zuzitka: medicka je fajn, len nevyhoda, ze co dobre ihrisko, to plne deti, potom treba velmi striehnut, kde mas svoje ditko 😀

zuzitka
30. apr 2009

ked sme boli v medickej okolo 14.30h, tak tam bolo malo deti, takmer nikto.
ale je pravda, ze potom neskor po 15.30h sa tam nazbierali .... asi ako vsade 🙂

takze ak bude nabuduce stretko, tak chcete kde? na tom vajanskom nabrezi?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
30. apr 2009

emog ... dufam, ze nevadi, ze si na nastenke? 😀

... tiez nam staci, ked periem 2x do tyzdna 🙂

samko mi zaspal o 12h 😕
som nanho kricala, lebo on sa nevie vykakat ani na zachod ani na serblik, caka az dostane na noc plienku /lebo sa este v noci pocurava/ a vykaka sa vzdy rano do pleny, kym ja vstanem. ked to nestihne, tak drzi a drzi cely den 😨
teraz 2 dni vobec nekakal, tak som chcela, nech sa konecne vykaka do serblika a on si ani sadnut nechcel!!!
tak som mu zatrhla telku a zavrela som ho do spalne ... no a sedel tam na posteli ... az zaspal ...
no co s nim??? 😨

guga
30. apr 2009

zuzitka - aj Mirka odmieta nočník aj záchod. Vie kakať a cikať len do plienky, preto sa mi aj pred dvomi dňami prekakal. Lebo som ju "mučila" s nočníkom - ona to držala a čakala na plienku a keď ju už mala, tak to išlo.

zuzitka
30. apr 2009

guga ☹
samko našťastie ciká cez deň normálne sám na wc alebo vonku si stiahne gate a vyciká sa na trávičku 🙂
len to hovienko.... ☹ bez plienky neurobí ani bobek ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
30. apr 2009

sme mali ísť dnes k našim už, ale ideme až zajtra doobeda 😉

takže sa majte pekne a užite si 1.máj 😀 😀

capy
1. máj 2009

ako pusto 😅

vsetci oslavujete?

bambi09
2. máj 2009

ahojte baby,tak sa predsa hlásim zo stovežatej Prahy 🙂 🙂 🙂 😉
síce to už vyzeralo,že nikam nepôjdeme,ale sme tu a som rada,je tu krásne počasie,boli sme v ZOO a zajtra sa chystáme ešte na Petřín,do mesta a večer okolo 17:00 domov 🙂 🙂 😉
decká sú už v pohode,len malej vyliezol zúbok a už je ďalší na rade,tak je zlá,ako čertica 😠 😠 😠
nervózna,uplakaná,celú noc sme boli hore 😠 😠 😠tak už nech tie zuby vylezú a je konečne na chvíľu pokoj 😒
tak vám prajem pekný zvyšok víkendu a v pondelok sa ozvem,majte sa 🙂 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre