Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. jún 2009

Kati,veď ja tiež nemám poruke rodinu,len manžela,takže skôr,ako o 18-tej nemôžem,Paťa s malou ešte nenechám,maximálne tak 20 minút 😕

capy
8. jún 2009

ahojte ale ste toho popisali 😀

vidim ze aj na plazi ste boli. skoda ze som nemala pusteny komp. by som sa bola pridala 😒

chasencha
8. jún 2009

daj si poznamocku 🙂

petaba
8. jún 2009

capy tak zajtra to mozes napravit 😀

capy
8. jún 2009

a kedy idete?

petaba
8. jún 2009

okolo 2-pol 3

capy
8. jún 2009

ja idem o tretej pre vikina do skolky tak potom by sme dobehli. tak okolo pol stvrtej 😉

petaba
8. jún 2009

no supeeeeer sa nam to rozrasta, najprv sa nevieme dohodnut na ziadnom stretku a zrazu hned dve za sebou 😀

ena
8. jún 2009

petaba: ked budes jazdit pri dostizke, daj vediet, prideme ta omrknut 🙂

petaba
8. jún 2009

ale nebudete sa mi smiat,ze 😖 😀

bambi09
8. jún 2009

petaba,tak to určite nieeeee,preboha,ja neznášam tých sebavedomých šoférov,čo sa na začiatočníkov pozerajú zvrchu a majú blbé poznámky,mimochodom,môj manžel k nim patrí tiež,s ním ja jazdiť nebudem,lebo skončíme na prvom stĺpe 😀 😀 😀
držíme Ti palce 😉

petaba
8. jún 2009

😀 😀 😀 dakujem

capy
8. jún 2009

pet aj ja ti drzim palce 😉 😉 😉

petaba
9. jún 2009

capy dakujem 🙂
tak pocasie zatial vyzera velmi dobre... tak mozme vyrazit na plaz 😎

bublinaz
9. jún 2009

takze dnes poobede na plazi ako vcera?

chasencha
9. jún 2009

asi ano 🙂 donesiem ti tu deku oukej? 🙂

chasencha
9. jún 2009

ozaj mam si brat aj deku ci sa tam da niekde vykempit,este som tam nebola 😲 😝

bublinaz
9. jún 2009

oki, chas, dones 🙂 na plazi je piesok a lehatka, takze deku netreba. ale je tam este jedno ihrisko, kde su aj hojdacky a to neviem, aky ma povrch :o

inak, mala sa vcera vyspala asi aj na dnes lebo odmieta dopoludnajsi spanok 😠 namiesto toho len reve a reve 😠

claudinka
9. jún 2009

a kam chodite na plaz? na tyrsovom ci nieoc aj o petrzke som pocula

chasencha
9. jún 2009

mmmmm neviem neviem a budeme na tom piesku???ja som myslela ze na tom ihrisku 😕

ako ema teraz zaspala,ja jej tu obed vyvaram a ona si zaspi... 🙄 aspon vyvesim pradlo a umyjem riad...

claudi t-com plaz

claudinka
9. jún 2009

cize tyrsove.. tam sa da byt s detusmi?

bublinaz
9. jún 2009

ano, claudinka. je tam piesok, jedno ihrisko priamo na t-com plazi a druhe blizsie pri arene. to je tam tusim celorocne.

chas, ja pridem asi tiez na tu druhu, aby sa sona trochu vyhrala a potom isla spat.

chasencha
9. jún 2009

bubli tak dufam ze to stihnem...medzi druhou a tretou,neslubujem presny cas lebo ved vies...deti 😀

petaba
9. jún 2009

ja to dufam tiez stihem na taku pol 3, ked mi mala zaspi podla mojich planov... snad mi ich nezmeni 😅 A pri ktorych preliezkach sa stretneme? na piesku alebo na tych druhych... nech sa nehladame 😀

bublinaz
9. jún 2009

my zacneme asi pri auparku a potom sa presunieme na plaz, tak vas pohladam. prip. mi peti len prezvon, ked dorazite. takze miesto cinu si vyber 😀

chasencha
9. jún 2009

no ema staaale spi a to este neobedovala...uvidime ako dorazime 🙂 a pride aj ellit a ajciatko 🙂 trochen z inej temicky 😝 neva?

petaba
9. jún 2009

chas jasne ze neva.... a kto pride vlastne od nas? My, Bubli, Emog by mala, Capy.... kto este?A aj Claudi pride?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
9. jún 2009

emog kedy ides? a ako? peso?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre