Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
24. jún 2009

gucz mi chodime zavodnej. je strasne mila a ochotna. chodime k nej uz dva roky, aj v piatok ideme na kontrolu 😉

dnes sme boli s tominom na ockovani. tak som zvedava ci budu neake reakcie. teraz haji a ked sa zobudi tak dufam ze nebude prsat a pojdeme von

bambi09
24. jún 2009

capy,nás čaká očkovanie zajtra 😒 tiež mám z toho trochu obavy ☹
a teda šak si sa mohla s depešákmi cvaknúť,keď som bola -nástka,som z nich šalela 😀 😀 😀 teraz už šaliem z iných vecí aľudí 😀 😅 😀
a nesnežíííííííííííííí.... 😝

capy
24. jún 2009

drzime palce zajtra a hlavne nasledujuce dva tyzdne nech nieje ziadna reakcia ☹

ja ich moc nemusim 😅 to nas tatino 😀

u nas nastastie ani neprsiiiiiiii 😅

bambi09
24. jún 2009

to vážne???? 😕 tu doslova leje 😠 😒
a tiež držím palčeky,nech nemáte žiadne blbé reakcie 🙂 😉

capy
24. jún 2009

dakujem.

tak uz aj u nas prsi. asi 15 minut. len dufam ze to prejde lebo by som mala ist do dubravky predat kocik 😒

kili
24. jún 2009

ja neviem, ale ja mám očkovania celkom rada, S. bol po nich také prítulné šteniatko 😀 😵

petaba
24. jún 2009

baby drzim palce nech to je bez reakcii. Nati mala horucky snad po kazdom ockovani

tak my sme sa prave vratili z dm... viac som si netrufla, ked som nevedela ci nezmoknem, malej som dala prsiplast (1 krat) tak sa strasne tesila... inak je vonku celkom prijemne az na tie mlaky 😅

Chystate sa v piatok alebo sobotu na ten rozpravkovy festival do dk dubravka?

bambi09
24. jún 2009

petaba,fíha,aj také bude?? 😕 hoď link,nech mrkneme,čo to obnáša 🙂 🙂
mám nový OS-sedmičku,kokso,paráááááda 🙂 😉 😉

kili
24. jún 2009

my sme boli v SJK a malí sa hrali aj keď pršalo 😀 , ale keď už začalo riadne liať, tak sme šli do auparku, tam som nakúpila a keď sme išli domov, tak ešte tak príjemne pršalo. mala som síce pršiplášť na kočík aj seba, ale neprišlo mi to nutné, však to bol taký príjemný letný dášť 😅

bambi09
24. jún 2009

capy,ďakujem 🙂 😉
kili,že letný dážď 😀 😀 ten si inak predstavujem 😅 😅

capy
24. jún 2009

bambi nemas zaco 😉 😉 😉

aj ja si predstavujem letny dazdik inak 😅 😅 😅

ssissi
24. jún 2009

čaute,
baby, chodíte niektorá do štátnej jazykovej školy?

ssissi
24. jún 2009

bambi, krásne dovolenkové fotky 😵
kili, ty si aká optimistka, že letný dážď, ja si tu už týždeň hlavu trieskam, že čo 😀. Dnes sme boli za ekonomickou univerzitou poobede, že trochu tak popri dunaji a tak, no ale len sme prišli a začalo liať 😒.
Tak som skočila na večer s mužom aspoň do ikea, kúpiť taký stolík, a malinká tam lietala jak zmyslov zbavená, chýba jej teraz to niekoľkohodinové "byť vonku", chúďa, asi fakt kúpim tie gumáky a pršiplášť.
A cesta domov otras - všade zápchy (domov sme šli hodinu!!!) a nejak mi prišlo zle, takže som cestovala s tvárou nad sáčkom a do toho celú cestu malinká kričala, no veselo nám bolo v aute.

No, idem spať, potom dočítam, ráno musím byť 7:35 naklusaná u lekárky 😝.

capy
24. jún 2009

ssissi tak to ti nezavidim tu cestu ☹ ☹ ☹

a co tak skoro k dokyne? 😅 😅 😅

ena
24. jún 2009

Sissi: odbery u dr? My zajtra tiez asi pojdeme- zaniest vysledky od imunologicky.. ale tak skoro sa nam tam asi nebude chciet ist 🙂

kili
24. jún 2009

a čo ste kde všetci boli???
však bolo celkom príjemne, nefúkal vietor, relatívne teplo, tuším nad 20st a dážť boli taký veľké kvapky, tak to je letný, nie? 😕 😅 😀

capy
24. jún 2009

no dnes tam bolo fest vela ludi. dokonca aj niektorych poslala domov ze nech pridu zajtra na ockovanie 😅

ssissi
24. jún 2009

ešte som vyložila pračku a kukám sem (to prádlo tam od popoludnia skoro uschlo 😝 )

Capy, no bola to vtipná cesta, čo budem klamať 😀 😀 😀
Ena, nejdem ku vrabcovej, ale k svojej so sebou. Na krv, tak preto tak skoro 😒 a od pol ôsmej nesmiem nič jesť, už teraz skapíňam od hladu po tom fajnovom cestovaní nad sáčkom 😝.
Nie som tehotná, len mám taký nanič žalúdok 😒, brala som ATB a toto je hneď reakcia, tehotenstvo bol 9-mesačný grc, a vypiť inú pitnú vodu ako tú našu z bratislavských vodární - grc.... hotová bulimička 😀.
A na krv idem kvôli garančke, potom ešte alergologičke, ale našťastie sa dalo objednať v jeden deň, po hodine, keďže je to cesta cez pol BA.
A čo máte u imunologičky?

Kili, za EU pršalo tak, že do 5 min. si celá mokrá 😲

capy
24. jún 2009

prijemne teplo bolo ale lejak poobede bol teda riadny,esteze sme tedy hajali 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
25. jún 2009

ss, no však to, taký je aj letný dážť 😉

bambi09
25. jún 2009

ahojte 🙂
tak predkožkáč nám zas rachotí nad hlavou a ja s malou nemôžem,ak ju teda MUDr.zaočkuje na slnko,do kelu 😠 😠 😠 😠 ďalší" krásny" deň nám pripravil,debil jeden 😠 😠 😠
aspoň že už neprší,lebo už z toho človeka depka chytala ☹ ☹ ☹
pritom mi syn volal,že v Levoči a v Tatrách včera nepršalo,však bodaj by,keď sa všetky mraky vyplakali nad BA 😒 😒
ssissi,tak to bola dobrodružná jazda,ufff ☹ ☹ ☹ ešte,že si ten sáčok mala,mne býva v aute často zle,na dlhšie jazdy cmúľam homeo,ako deco som len sadla do auta či busu a bolo blééééé,sáčok bol moja povinná výbava na cestovanie ☹ ☹ 😖
mne včera kvaplo niečo do oka a dnes naňho dobre nevidím,dúfam,že neskončím u MUDr. ☹ ☹ ☹
asi budem mať fakt "super" deň ☹

capy
25. jún 2009

bambi tak to ti nezavidim.

nam nad hlavou cely den beha maly v choditku. asi uz budem musiet nieco svagrine povedat 😅

capy
25. jún 2009

ssissi ako u dokiny? vsetko ok? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. jún 2009

ahojte 🙂

konecne dnes neprsalo 😎

v tescu su akcie aj na detske oblecenie, som bola kuknut 🙂
kupila som kamoske riflove saty + tricko s dlhym rukavom na 12-18mes ... zlava z 13e na 6,50e 😉 😉

bambi09
25. jún 2009

emogeon,hej,je to náš"milovaný"sused 😠 😠 tak sme išli s malou von,našťastie nepršalo,ale aj tak vonku nespala,až doma o pol 6,spala hodinu a pol,tak snáď do 23-tej zalomí,je taká nijaká po tom očkovaní... ☹ ☹
slušne nám to rozhodilo deň,poradňa aj predkožkáč 😠 😠
dúfam,že zajtra zas bude debil vybíjať podlahu,dnes trieskal tak,že mi skákali hrnčeky v linke 😠 😠 😖
zuzitka,tie zľavy sú fajn,my sme malej kúpili v utorok suprovú bundičku za 6 a dačo jurov 🙂

kili
25. jún 2009

my máme nad nami asi 25r chlapca s dawnovým syndrómom a teda... keď sme sa sem nasťahovali, tak to bol iný buchod, sme mysleli, že nám spadne strop, nadávky, vyhrážky zabitím..., tak sme sa na to pýtali správcu a ten stopol výťah a hneď tam s nami išiel. tetka sa ohradila, že sú to zvuky normálne v paneláku, asi už na to bola dosť precitlivená, už toho mala dosť, ale bola rozhodne dosť nepríjemná. no a potom nám o postihnutí povedal správca, lebo predtým nevedel zaradiť, kto tam býva. no a od vtedy je zázračne celkom kľud, len sem tam buchot, ale už nie tak strašný a niekedy, keď práši koberce, tak škaredo nadáva na celé sídlisko 😅

bambi09
25. jún 2009

kili,ale je rozdiel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre