Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. júl 2009

a keď už sme sa my nestretli,tak som aspoň stretla po 100 rokoch sesternicu,čaká tretie a vo štvrtok ide rodiť,aspoň viem 😀 😀 😀

bublinaz
6. júl 2009

a nezaprsi, a nezaprsi... 😒

my sme sa dotrepali do sjk, chvilu pohojdali a potom nas lejacisko nahnal do auparku, tak sme s emog dali kafco a sli dom 😎

peta, to si fakt rychlo zmakla tie jazdy. ved ked sme isli na dovcu, este si len zacinala a uz mas po. sikovnica 🙂

bambi09
6. júl 2009

veru bubli,to slnko mi už lezie na nervy 😅 😅 😅 už by mohlo popršať 😀 😀 😀 😝

petaba
6. júl 2009

bubli 😉

bambi09
6. júl 2009

a k peti,no,šikulka je to naša,počkaj,keď my s Katkou pôjdeme,to bude iná "sranda" na bratislavských cestááách 😀 😀 😝

petaba
6. júl 2009

bambi ... no no no ... budem sa cervenat. Len este tie skusky treba urobit 😖

bublinaz
6. júl 2009

peti, skusky a potom hlavne treba jazdit. ja som robila autoskolu asi s 20 babami a 3 chalanmi a co som mala infosky, tak sme jazdili iba 3. nechapem.

petaba
6. júl 2009

ako 3 😲

bublinaz
6. júl 2009

no, skoncilo nas v tej skupine 20 bab, ale tych 17 sa potom balo jazdit, takze si vodicak orbili zbytocne 😲

petaba
6. júl 2009

ahaaaa... tak snad tak nedopadnem 😀

bublinaz
6. júl 2009

preto hovorim: jazdit, jazdit, jazdit 🙂

capy
6. júl 2009

ssissi hej mali sme romantiku. oslavovali sme 😉

bambi09
6. júl 2009

capy,fíííha a čo??som baba zvedavá,to vieš 😀 😀 😉
a také romantikoš Ty robíííš,heej??aj ja by som,ale v tomto krpatom byte sa to moc nedá,keď deti spia,musí byť kľud 😀 😀 😝

capy
6. júl 2009

bambi moje narodky 😉 ani nehovor esteze mame tri izby. viki spi v jednej, tomi v druhej a tretiu mame volnu 😀 😀 😀

bambi09
6. júl 2009

capy 😀 😀 😀 tak gratulujeme k tej 18-ke 😀 🙂 😉

capy
6. júl 2009

bambi velmi pekne dakujem 🙂 🙂 🙂

petaba
7. júl 2009

capy aj my sa pripajame ku gratulacii... vsetko len to naj naj naj 😉

bambi09
7. júl 2009

ahojte 🙂
tak čo,natrieme to tomu počasiu a dáme náhradné stretko baby??? 😀 😀 😀 😉

petaba
7. júl 2009

ja dnes nemozem, cakam navstevu 😒

Baby nechystate sa niektora do kina na Dobu ladovu 3 niekedy doobeda? by sme sa pridali 😀

guga
7. júl 2009

capy - všetko naj naj naj k narodkám 😉 😉

peta - moja nevie pozerať filmy, pri telke vydrží sedieť asi tak jednu minutku.... 😒 Ja by som to chcela vidieť, ale asi si budem musieť počkať na to kým to bude na HBO 😅

bubli - súhlasím s tebou 😉 treba jazdiť jazdiť jazdiť. Ja som mala pred domom zaparkovanú škodovečku ešte skôr ako som spravila skúšky - mala som inšpiráciu 😉

bublinaz
7. júl 2009

capy, aj od nas vsetko naj.
peta, ani mi nevieme obsediet 🙂

tak to stretko nic? nikto?

bambi09
7. júl 2009

bubli,tak pome 😀 😀 😀 budeme aspoň 3,keď vy s Katkou potom fičíte preč 🙂 😉

bublinaz
7. júl 2009

katka moze az po 16, co mne je dost neskoro, kedze na nasom tahu opravuju cesty a tomto case su uz nenormalne zapchy. mozes aj skor? prip. mozeme aj inam ako do sjk.

bambi09
7. júl 2009

zatiaľ nevie,lebo kamoška príde s malou a tá sa musí ešte vyspať poobede
na Železnú by som išla,len my to máme blbé s dopravou,32-kou na Kramáre a potom trolejbusom 😝 😝 😝
ak sa to vyvŕbi do 13-tej,dám Ti vedieť,alebo potom aj zajtra by sme mohli niečo dohodnúť,Katka je zajtra asi skôr voľná 🙂 🙂 😉

bublinaz
7. júl 2009

🙂 zajtra neviem, ci sa este budem velmi presuvat. skor budem asi upratovat, balit a zehlit lebo tu mangel bude tri tyzdne sam gazdovat, tak nech ma co nosit a nech nezapadne prachom, hehe 🙂 uvidim, mozno stihnem nieco aj dnes. tak pekny dnik zatial.

zuzitka
7. júl 2009

bambi ... 32kou ti staci ist len k patronke .... k tomu zeleznicnemu mostu a odtial peso na zel.studnicku, to je snad 10 min 😀 😀

ja som musela opakovat testy krvne ☹ tak som bola znova na krvi dnes ☹
o tyzden vysledky zase....

petaba
7. júl 2009

zuzitka a preco? co si mala zleee?

bublinaz
7. júl 2009

hej, zuzi, nieco nem celkom v poriadku?

zuzitka
7. júl 2009

to boli testy na vrodene vady, testovalo sa AFP a hCG 🙂

dolezite je, ze AFP mi vyslo v poriadku /to su priamo tei choroby ... dawn.syndom, razstepy, .../
ale ten hormon hCG mi vysiel nejak blbo, ale lekari mi povedali, ze to neni dolezite, ale pre istotu test zopakujeme ... pre pokoj v dusi 😉

ssissi
7. júl 2009

Ahojte,
Capy, všetko najnajnajnaj k narodeninkám 🙂.

Zuzitka, nezávidím ten samkov úraz. A vládzeš ho nosiť v 19 týždni? A čo tá krv? Dúfam, že všetko bude v poriadku!

Bambi, hej, menej som tu teraz. Jednak moje milované leto (aj keď upršané) = v lete sa až trasiem ak niekde nie som, škoda, že je vždy také krátke 😖, a jednak menej voľného času. Po večeroch sa učím. Od septembra chcem do školy a nechce sa mi do prváku (80% z prvého ročníka viem), tak predbieham. Možno mi dajú šancu písať test a šupnú ma do druháku, ak nie, tak si poviem, že aspoň niečo som preto urobila. A ešte, ak je muž doma, chodím večer zabehať si. Dodáva to energiu, takže tak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre