Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
24. máj 2009

Ahojte,
no dnes bolo krásne. A to som malej vzala von ešte sveter do tašky, mohla som radšej opaľovací krém zobrať. Do leta bude ako malý černoško 😀.

bambi09, v ktorej časti BA bývate, keď sadíte? Šťastní ľudia 🙂.

bublinaz
24. máj 2009

veru, rano to vyzerala na dazd a zimu. my sme tiez na chvilu vybehli a ja som malu naobliekala, aj seba, takze sme sa varili :o

bambi ako, uz je malej lepsie?

bambi09
24. máj 2009

ahojte 🙂 no,vidno,že bolo pekne,málo nás,málo nás... 😀 😀 😀
ssissi 😀 😀 😀 v Karlovke v 2-izbovom byte 😀 😀 😀 ale máme lodžiu 😀 😀 😝 ,ja by som chcela domček a záhradku,ale tak-už som sa zobudila 🙂 😉
bubli,tak to opálenie Ti závidím 🙂 ja som biela jak riaditeľka vápenky zatiaľ,ani na balkón nám slnko dlho nesvieti,iba ráno 😒 tak mám len ruky opálené zatiaľ podľa trička 😝
a malá je celý deň bez teploty,klop,klop,ale v noci sme ešte dávali sirupček,už aj lepšie spala a chvíľu sedela v stoličke a pozerala krtka,tak sme si aspoň na chvíľu vydýchli s mužom,lebo je fakt neuveriteľne mrzutá,málo papá,skrátka,máme blbé dni teraz ☹ ☹ dnes som aj ja o ničom,došla mi "návšteva" zo ZSSR,tak som "happy" 😝 😝 😝
ráno ideme k MUDr.,pre istotu-budem ju musieť zobudiť,tak zas bude o zábavu postarané,bude megamrzutá ☹ ☹ ☹ ale aspoň dohodneme odklad očkovania na 15-mesiacov...

capy
24. máj 2009

ahojte aj ja som bola cez vikend slamena vdova 😅 teda este stale som 😉

dnes sme boli na zahradke kuki ako sa dari urode a uz vykuka zo zeme 🙂 a jahodky su mnamky mnam 😵 😵 😵

capy
24. máj 2009

bambi ai ja som opalena podla tricka, ked sa dam do plaviek tak budem vyzerat velmi komicky 😀 😀 😀

super ze mala bola dnes bez teploty a daj vediet ako ste dopadli u dr.

capy
24. máj 2009

dneska vsetky spite? 😵 😵 😵

capy
25. máj 2009

tak idem aj ja pomaly. dobruuu 😔 😔 😔

ena
25. máj 2009

capy: uz si hore ? ci este dospavas ? 😀

netmona
25. máj 2009

capy,,,ma výdrž 😀

zuzitka
25. máj 2009

zajtra ak bude pekne, nezbehneme do sadu janka krála? 😵 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
25. máj 2009

ahojte,tak nakoniec som k MUDr. s malou nešla,teplotu už vôbec nemá,tak som nechcela riskovať plnú čakáreň a nejakú pliagu chytiť tam ☹
určite to boli tie zuby,keď mala rok a týždeň,tak isto hicovala,celú noc revala,bola neznesiteľná,skončili sme na pohotovosti aj na ORL sme boli a záver?zúbky-tak už len sa nescvoknúť ☹ 😒
dnes sme ešte preventívne doma,od rána nám tu robia randál-prerábajú tu byt-celý týždeň 😠 😠 😠 tak som na nervy aj z toho,vŕŕŕŕ 😠
a ešte tá mrcha,po druhom pôrode je to fakt brutál,tak som rada,že sedím 😝 😝 ☹
inak všetkým pekný deň 🙂

guga
25. máj 2009

bambi - som rada, že už je malej lepšie 😉 u nás sa tiež znova ozvali zúbky - rastú nám posledné 4. Našťastie sme bez teploty, ale je stále mrzutá a nerózna.

a zajtra budete kedy v SJK? pred obedom alebo po obede? My máme pred obedom cvičenie 😒 ale keby ste tam boli po obede, tak prídeme aj my 😉

bublinaz
25. máj 2009

tipujem, ze ak sa emog s malou vydaju na svoj maraton rano, tak do obeda do sjk hadam aj dorazia 🙂 emog, fakt ta obdivujem, klobuk dole, ze sa na to chystas 🙂 tak kedy vas tam mame cakat?

zuzitka
25. máj 2009

ja by som prišla tiež až po obede ... možno až okolo 15h ... snáď tam ešte budete 😉

som dnes stretla emogeon, ja so samkom sme robili prechádzku a emog práve išla do MC v horskom parku, tak mi prezradila, že plánuje ísť zajtra do SJK 😀 s tebou bubli 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
25. máj 2009

tak zajtra to vyzera na velku stretavku 🙂 super, tesime sa 😎

chasencha
25. máj 2009

tak teda meeting?sme tam od rana tak bubli potok volaj 😉

capy
25. máj 2009

ena to sme boli uz davno vonku 😉 stavam o siedmej. veziem vikina do skolky a sup s tominom von 😀 😀 😀

netmona 😀 😀 😀

tak kedy a kde v SJK? ked po obede tak ja idem o tretej pre vikina a potom by sme mohli a ked skor tak dajte vediet 😉

capy
26. máj 2009

idem uz haji. papa a dobruuu 😔 😔 😔

zuzitka
26. máj 2009

capy ... ako nás vždy pekne upozorníš, kedy ideš spinkať 😀 😀 😀

emogeon ... už si vyrazila na tú túru smer Aupark? 😎 😎

ja sa dostavím fakt asi až o 15h 🙂

capy
26. máj 2009

to je zvyk. lebo tak sa lucime aj v marcovkach. uz nebudem 😉

zuzitka
26. máj 2009

capy ... to bol fór 😀 😀 😀 môžeš ... len ten čas 😔 😔 😀

ssissi
26. máj 2009

ahojte, dnes stretko?
Bude tam niekto ešte okolo 16-tej? Ak hej, pridám sa.
Malá mi ešte len pôjde spinkať a skôr sa nedotrepem od dostišky a busom, ani autom sa mi nechce 😀.

Bambi, aj u nás zúbky 😔. Nervóznejšia je, inak ale fajn, hryzie, v noci stále hore, sopel a ešte má aj takú háklivú kaku.. ako vždy, keď trápia zúbky ☹.

Capy, pekný zvyk to lúčenie 🙂

netmona
26. máj 2009

jaj devi,,dufam že, sa stretnete,,ja ani dobre neviem kde to je tak rdšej nie,,,bo sa stratím 😅 ,,,jepravda že, dnes mam bolehlav ,,, 😒

zuzitka
26. máj 2009

netmona ... vieš kde je Aupark? bus 83,84 na most snp, kde je hore UFO 😉

no a prejdeš vnútri auparkom okolo tých fontan a výťahov dozadu, tam je zadný východ ... no a tam už vidíš pobehovať detičky 😉

bambi09
26. máj 2009

ahojte 🙂
stretkujúcim prajem príjemné stretko 🙂 😉
ssissi,aj naša včera 3x po sebe také mala,ale bolo vidno,že sa jej uľavilo,hneď ožila a prestala revať,takže ono ich pri tom ešte asi aj bruško trápi,ako keby ostatné nestačilo ☹ 😒 😖
my dnes len na sídlisku sa potúlame,ešte je mrzutá na nejaké dlhšie túry 😉 a ja som tiež ako vypľutá,tak stačí 😀 😝
pekný deň všetkým 🙂
capy,ako to robíš,že chodíš neskoro spať,ráno vstávate do škôlky a funguješ??na čom fičíš?? 😀 😀
prosím,ber to ako fór,neuraz sa 😉

zuzitka
26. máj 2009

bambi ... ale budúce stretko snáď stihneš 😉
tuším ste jak na potvoru vždy chorý ☹

budúci týždeň by sme mohli teda na železnú skočiť, tak si to doma naplánujte 😉 😉

bambi09
26. máj 2009

zuzitka,radšej nič neplánujem a neteším sa dopredu,ale ani nevieš,ako rada by som vás už konečne spoznala osobne a vypadla niekam na celý deň,čo je malá teraz taká "zlá"-blbé slovo,tak som už z nej fakt vyčerpaná... ☹
tak sa budem fakt tešiť,ak to nabudúce už konečne vyjde aj nám 🙂 😉

ssissi
26. máj 2009

Čaute, tak aké bolo stretko??
My sme sa nakoniec motkali do banky a tak... aj spánok bol nejaký dlhší dnes, no nestihli za vami.
Verím, že bolo super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre