Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
28. máj 2009

emog presne ako pises. sedim pri notebuku a telka predomnou 😀 😀 😀

bambi09
28. máj 2009

ahojte,tak my sme boli von na tom vetrisku,teda najprv na pošte pre balíček,potom v Bille a potom na ihrisku,ale nás teda vyfúkalo-tatina sme nechali upratovať a vysávať 😀 😝
tak byt prídu mrknúť zajtra,ale veľké nádeje tomu nedávam,ak sa podarí,chceme ísť do Karlovky alebo do Dúbravky,kvôli synovej škole,nech to nemá ďaleko,ešte 2 roky a ide na strednú... 😝 😝 ty kokso
auto-máme vážneho záujemcu,ale byt je priorita,tak uvidíme,máme aj pôžičku vybavenú,keby sa zadarilo s bytom,aby sa dal kúpiť väčší,snáď konečne budem mať spálňu a spať na posteli,čo sme si s drahým kúpili v Ikea-taká kovová,pekná,stačí ju spoza skrine vytiahnuť 😀 😀 😀
tak vďaka,že držíte palčeky 🙂 🙂 😉
a zuzitka,prajem Ti nech je to fakt pravda,ale ja som sa teda poriadne najedla až po pôrode ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
28. máj 2009

emogeon,veru,tie kopce mi už lezú na nervy,hlavne,čo chodíme s kočíkom,je to des 😒 😠
a fakt vďaka,že nám prajete...mali sme blbé obdobie,ako Lucka Bílá hovorí,šedý pruh na zebre,ale po búrke vyšlo slniečko aj dúha,tak nech to pokračuje a ideme do bieleho pruhu-život je fakt zebra 😉
a kde sú také dobré sekáče?poraď,ja som oplieskala dosť eur teraz na MMA,pre malú aj pre seba 😝 ,ale už ma nebaví stále lietať na poštu 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
28. máj 2009

emog ja zanedbavam konika len vtedy ked je mangel doma a moc mi do toho keca 😀 😀 😀

bublinaz
28. máj 2009

bambi, viem, o com hovoris, my sme na kramaroch a tiez to nie je ziadna slava :o

bublinaz
28. máj 2009

neviem, ako v inych castiach ba, ale tuto na kramaroch sa dnesna predpoved nakoniec naplnila a prsiiiii...

capy
28. máj 2009

aj v petrzalke prsi

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
28. máj 2009

emog, aj ty mas doma kuchara? to je parada, ze? 🙂 7,6 km? to uz je pomaly na maraton 😀
no nic baby, idem ja pomaly do sprchy a potom kuk panelak. tak pekny vecer este prajem.

bambi09
28. máj 2009

tak aj tu spŕchlo...emogeon,mňáááám,aj ja scééém,požičaj 😀 😀 😀
môj teda navarí,ale také dobroty nie,ja sa chystám zajtra robiť šúľance,keďže asi bude škaredo,budeme doma 😝 a teda pekné km si našlapala,klobúk dole pred Tebou,ja šlapem na orbitreku toľko,ale tak to sa nedá porovnávať 🙂 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
28. máj 2009

emogeon,veru-nedráždi... 😀 😀 😀
ale tak veď jesť treba,aj chudnúť sa pri tom dá,len s rozumom-cica,nežer 😀 😀 😀
ja kojím,takže hladovať nemôžem...ani nechcem 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
28. máj 2009

emog on chodi okolo polnoci domov chvilu pokeca a ide haji. tak potom maju mysi raj 😀 😀 😀

capy
28. máj 2009

no dnes tu asi nebudem dlho. neako mi ide pomaly net. namiesto 10mbps idem len necele 4 a to ma fakt nebavi cakat 😠 😠 😠

bambi09
28. máj 2009

tak to dnes asi uzavriem ja,aj keď spať ešte neidem... 😉 😉
ale tak nadnes tu všetkým dobrúúúúúúúúúúú noc...rýchlo do postieľok,veď už mesiac svieti,rozlúčte sa s Mackom Uškom,dobrú noc Vám -deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

netmona
29. máj 2009

bambi 😀 😀 ,,,,,,,,,,,,,no vidím že, nilen mňa postihla MD deformácia,,, 😝

guga
29. máj 2009

No my sme si včera s MM a s mojou maminou "vyhodili z kopýtka" 🙂 Sestra nás pozvala na módnu prehliadku, ktorú organizovali z práce (uvádzal to Pyco 😀 😀 😀 ). Po prehliadke bola malá recepcia. Svokra nám zatiaľ strážila malú. Neboli sme tam dlho, ale na zmenu stereotypu to bolo super 😀 😀 😀

bublinaz - ideme posledný júnový týždeň. Ideme ešte s jednou rodinkou a nevieme sa všetci dohodnúť na jednom hoteli, tak sa to každý deň mení. Už sme sa začali baviť aj o Grécku. Lebo z Turecka máme strach, že tam "prekakáme" celú dovolenku
- kam chovievaš s malinkou plávať?

capy - sme na tom rovnako - aj ja sedím pri PC a pri TV naraz 😉 😀

bambi - 😀 😀 😀 😀 😉 na Macka Uška

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
29. máj 2009

ahojte 🙂
netmona,guga 😀 😀 😀
a teda guga,super,také ja môžem,hneď sa ten stereotyp ľahšie znáša...a Pyca ja ešte môžem 😀 😝
no,my k moru tento rok ee,ja som teda ešte nebola pri mori,ani moje deti,muž bol s rodičmi v Juhoslávii a v Bulharsku 😝
možno budúce leto-posledné na MN by sa dalo,tento rok je prioritou byt a auto 😒 😒 😖
ale máme rezervé v Liptovskom Jáne o 2 týždne,tak Paťa vypýtame zo školy,dúfam,že decká budú zdravé a hor sa smer Nízke Tatry 🙂 🙂 🙂 😉
potom máme rezervé týždeň na chalupe na Myjave v júli u super kamošov,tam je raj na zemi,tak sa opatrne teším,aby sa to nepototo chorobami 😝
a potom máme v pláne také jednodňové výlety do Modry,Lednicko-Valtický areál atď. a budúce leto Tour de Južné Čechy 🙂 🙂 🙂

capy
29. máj 2009

my sme boli v turecku a super. boli sme v polke juna a tam bolo 40 stupnov. hotel aj strava vinikajuce. personal nenormalne ochotni. cistucke to tam bolo. ja sa nemozem stazovat 🙂 🙂 🙂

ani my tento rok este nejdeme k moru. chceme kupit lepsie auto a narok ist uz vlastnym, ziadny autobus 😝 tiez pobehame len tu po okoli.

to je zasa dnes pocasie. 😝 😝 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
29. máj 2009

emogeon,krúpy?? 😕 to vážne??,ty brďoooooo 😝

capy
29. máj 2009

tak to hej ale nech prsi cez tyzden a nie cez vikend 😠 nas tatino je potom z toho smutny. konecne ma volno a je skaredo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre