Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. máj 2009

guga,tak to je mi veľmi ľúto... ☹ ☹
ste si teda užili...ja som to isté absolvovala s Paťom,keď mal salmonelózu,horšie bolo to,že ja som ležala na infúzkach cez chodbu a nechceli ma za ním ani pustiť,hrôza ☹ 😒 😠 tiež bol na infúziách,on ešte aj zvracal,bŕŕŕ...len si na to spomeniem a mám husiu kožu,bol ako handrová bábika,keď ho manžel viezol do nemocky,ja som ležala doma a mňa odviezol večer ☹ 😒
tak sa držte 🙂 🙂 😉
a oplatí sa to maďarské Tesco?
zuzitka,tak sa tešíš,že uvidíš chrobáčika,však??a kam ideš?a kde chceš rodiť? 😉

capy
7. máj 2009

bambi tesco sa oplati 😉 my tam tiez chodime kukk sem http://www.tesco.hu/akciok.php?selected_store=T...

bambi09
7. máj 2009

capy,dík za info 😉 😉
idem pozerať Ducha... 🙂 🙂

guga
7. máj 2009

bambi - ☹ ☹ ☹ 😢 je mi ťažko, keď to len čítam, nie ešte aj prežiť 😢 - mám z toho zimomriavky.

Tesco sa oplatí, až som bola prekvapená na niektorých vecia, že ako veľmi 😉 😉 😉 len som mala na začiatku problém s prepočítavaním 😅 😅 😝 😀 😀 😀

zuzitka
7. máj 2009

ja bývam na kramároch, takže rodiť budem tu 🙂 mám nemocnicu 5-10 minút pešo z domu 🙂

my sme tiež boli v nemocke - na kožnom - so samkom, keď mal 4 mesiace ☹
mal atopický ekzém, natierali mu celé telíčko masťami a ruky a nohy obväzovali, aby sa neškriabal ☹
asi 4 dni sme tam boli.... ale tiež nič-moc ☹

capy
7. máj 2009

bambi nemas zaco 😉

netmona
8. máj 2009

dobre ránko,,,dnes máme pekne, tak vonku určite, včera som mala dosť za 3 hod. 🙂

bambi09
8. máj 2009

ahojte babenky 🙂 🙂 😉
aj vám tak blbo zobrazuje stránku?? 😨 ja to mám cez celú obrazovku NB 😀 😀 😀
zuzitka,tak to máš fakt blízko-do nemocky na Kramároch,my sme tam boli na 1.UZV s Katuškou,potom som prešla na Antolskú,lebo som tam chcela rodiť,ale na Kramároch sme zažili oveľa lepší prístup na UZV,na Antolskej to bol des,až kým si ma nezobrala pod palec MUDr.Dubčáková,keď som si ju zazmluvnila k pôrodu 😠 😠 😠
a teda ste si tiež so Samkom užili svoje,ach jaj ☹ ☹ ☹
vonku je fakt krásne,tak sa malá dospí,lebo ráno skoro už buntošila,kozička naša malá a pôjdeme von,dnes nevarím,máme sviatok tak sa najeme vonku 🙂 🙂 😉 a potom deka a SJK... 😀 😀 😀
zajtra spravím rizoto a ideme na tú Míľu,asi čím skôr,aby sme aj chytili miesto na parkovanie 😝 😝 to bude des 😖
tak si užite pekný dník,večer vás mrknem,keď sa vrátime 🙂 🙂 😉

petaba
8. máj 2009

Ahojte baby... ako ste zajtra na tom ... idete na Milu? aj tam dame stretko?

jana.hcsba
8. máj 2009

ahojte 😎

zuzit: no super, tak som zvedava, daj vediet ako na ultrazvuku, si tak teraz pri tebe budem spominat ako som to mala 🙂

guga: no ti poviem, ako ste to tam zvladli? ja teda sama o sebe nemusim nemocnice ! tak dufam uz ste v poriadku a povedeali aj z coho to mala?

dnes sme boli u svokrovcov, Paulinka je hrozne uplakana - musia ju trapit stale zubky.

ale uz zas bolo pekne, musim baby schudnit, neviem ako - nedokazem to! stale nutne potrebujem nieco jest a dolnit aj sladkeeeee. ☹ 😠

ssissi
8. máj 2009

Ahojte, podočítavam čo je nové.

Ena, no pekne, pekne.. takto presne sa bojím, že to dopadne, ak presťahujeme malú z postieľky do postele.. Ráno zvykne vstať o 6,00 a večer chodí okolo 21,00. Ale niekedy sa vstane, že ak sa o 6-tej zobudí, tak ešte si trocha zdriemne, vtedy mám hody, no len keby mala posteľ, tak už skáče okolo mňa. Prečo ste menili postieľku za posteľ?

Zuzitka, gratulujem k tehu knižke 😵 .

Guga, uff, hlavne, že ste už zdraví. Je to hrúza, keď je dieťatko choré.

Jana.hcsba, aj ja som závislák na sladké. Môžem celý deň hoci len hlávkový šalát jesť, ale večer čokoláda musí byť.. 😖

ssissi
8. máj 2009

Baby a do toho HU tesca, kde presne chodíte?

petaba
8. máj 2009

no baby tak ja sa musim pochvalit.... od januara mam uz dole 14 kil 😅 tak skacem od radosti 2 m 😀 A este s niecim sa musim pochvalit konecne som sa odhodlala urobit si vodicak tak vcera som mala prvu teoriu 🙂 Dufam ze nesposobim nejaku katastrofu na bratislavskych cestach 😀

Guga dufam ze uz bude vsetko ok.

Zuzitka gratulujem ku knizke.

Inak co sa týka toho jedenia vecer, tak mne dost pomaha ze si dam vecer velky pohar bezkofeinovej kavy... celkom zasyti zaludok... kedysi som bez sladkeho nemohla vydrzat a teraz mi to uz ani nechyba... ale obcas si dam 😉

netmona
8. máj 2009

pete,,tak parada,,je to dobrý pocit nie?,,ja som pred tým schudla 26kg,,a pri tehotenstve som to nabrala,, ☹ ..lebo som mala stres,,tak preto..ale musím sa už pustiť dko toho a mať pevnú vôlu 😵

petaba
8. máj 2009

samozrejme citim to na veciach 😀 ale hlavne psychika je dolezita... sebavedomie a tak ... to stuuuuplo 😀

netmona
8. máj 2009

petaba,,,tak to áno,,za ten pocit to stojí,,,poznám dôverne,, 😎 ,,a potom som nestíhala frajerou odhánať,,ale teraz,,,sa aspon pokukám 😀 😀

netmona
8. máj 2009

peťa,,,a čo mangel,,, ?? čo ti povedal,,,,,jééééj,,ináč máš pekné foto porobenéé,,aj ja chcem 😵

petaba
8. máj 2009

mangel je rad... ale urcite niekde v sebe by ma videl taku najradsej len on 🙂 A dakujem za pochvalu za fotecky 😉

netmona
8. máj 2009

jaj idem spať,,,tak dobrúúúúú...noče

petaba
8. máj 2009

bruuuuuuuuuu 😉

ena
8. máj 2009

ssissi: postielku za postel preto, lebo ked sme boli u nasich, tam mal postielku s bocnicou asi o 10 cm nizsie ako doma a bola pri posteli, takze sa naucil vyliezat z postielky na postela potom uz spaciroval kade tade.. no a ked sme prisli domov, hned prvy vecer to skusal aj doma a zrubal sa z postielky.. Predpokladala som to, tak mal okolo postielky vankuse a velkych plysakov porozkladanych.. ale na druhy den sme hned isli kupit postel..Nekupili sme klasicku velku, ale IKEAcku 160 * 70cm, aj Filip ma taku..

guga
9. máj 2009

janka - zvládli sme to ťažko - aspoň ja 😀 😀 😀 😀 Mám pocit, že ona sa lepšie tej nemocnici prispôsobila. Inak stále som žasla ako sa ľahko zvládla to, že nemohla používať jednu ruku (keď mala kanilu, tak to mala obviazané a nemohl v tej ručičke ani nič podržať). Vôbec neprotestovala - zvádla to úžasne 🙂 😉

petaba - mám pre teba len gratulácie 😉 😉 😉 ku kilám, ktoré nemáš 😀 😀 😀 a k rozhodnutiu spraviť si vodičák 😉 😉

netmona
9. máj 2009

gugu,,,tak to je fajn že to zvladala ,,

ena ,,ahoj,,tak postel? náš bobak spí ešte v postielke ale aj postel nás čaká,,ani neviem kedy to vyskúšame 😵

kili
9. máj 2009

petepa, aj ja gratulujem? ako sa ti to podarilo?
ja som zatiaľ za necelé dva týždne asi -4-5kg 😵

netmona
9. máj 2009

kili,,aj tebe gratulujemm,,ved to je dosť za 2 týž,,,a ty čo robíš? že sa to podarilo 🙂

ena
9. máj 2009

netmona: no, pokial ti maly z postielky nevylieza, tak za postel nemen, aspon ti nelabzuje v noci a nad ranom po byte 🙂

kili
9. máj 2009

net, ak sa to dá tak povedať, tak som asi 80% vitariánka 😀
len ráno mám celozrnnú bagetu s maslom a šunkou (ak je) a večer k šalátu dolné stehno na pare. celý deň ovocie zelenina, ale skôr len to ovocie. a teda neberiem to ako diétu, ale mám ambíciu sa tak stravovať už furt, len potom už menej striktne, ako že cez víkend si niečo malé dám aj normálneho jedla a pod.
jo, a ešte jem horkú čokoládu 🙂

netmona
9. máj 2009

ena,,,ted to,,a je to lepšie, lebo kým ja neotvorím oči tak on sedí a čaká, a tak by už lobzoval 😵

bambi09
9. máj 2009

ahojte všetky,tak my sme boli dnes na Míli pre mamu,bolo super,petaba,nebola si tam náhodou??? 😉
aj ja som schudla za 2 týždne 6 kg... 😉
guga,deti to väčšinou zvládajú lepšie,ako rodičia...vďakabohu 🙂 😉
a vodičák mám tiež v pláne,najneskôr do konca prázdnin letných... 😉 😉
ena 😀 😀 😀 😀 svätá pravda,náš Patrik spal v postieľke do 4-och rokov... 😉

netmona
9. máj 2009

kili,,,no to je dobrá strava,,ja som už chudla a dosť sa mi podarilo ale teraz,,to akodi neviem prekonať, no pevná vola,,a aj to že doma a málo ludí okolo, kedže niesom z Ba 😒 ,,tak som aj na seba nahnevaná,trochu 😠 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre