Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
12. máj 2009

zuzitka - fotka malinkej "fazuľky" je kráaaaasnav 🙂 🙂 je to spomienka, na ktorú keď sa kedykoľvek človek pozrie, tak sa objaví slzička šťastia 😵 😵 😵

my sme dnes boli u našich a stretli sme sa tam aj so sestrinou rodinkou 🙂 🙂

čo sa týka návratu do roboty, tak dúfam, že "dopadnem" rovnako ako zuzitka 🙂 🙂 😉 😉 😉 . Vrátiť sa do starej roboty sa mi veľmi nechce. Skúsim si nájsť niečo nové, ale keď to inak nepôjde, tak sa vrátim do starej. 😨 😒 ☹

bambi - aj my sme boli na Záhradnickej 😉 Mirka sa na začiatku hanbila a nechcela sa ukázať, ale keď sme boli na jednom preventívnom UZV (volalo sa to echo plodu - bolo to na tej Záhradníckej), tak lekár mi povedal, že je to jasná baba, že je tak otočená ako na fotku do pánskeho časopisu.

kili
12. máj 2009

ja tak trochu začínam zvažovať návrat. neviem, či to myslela šéfka z minulej roboty (myslím ešte 2r pred otehotnením) vážne, ale moja mama sa s ňou stretla, a sa pýtala, že kedy môžem nastúpiť 😀 tak to poteší 🙂
ale myslím, že skôr ako v septembri-októbri to nebude, chcem si užiť leto 😵

guga
12. máj 2009

inak čo ste baby robili pred MD?

zuzitka
12. máj 2009

ja som bola vo firme, ktorá distribuovala parfumy /Nina Ricci, Carolina Herrera, Paco Rabanne, Faconnable, Chevignon .... napr.Premier Jour parfumovaná voda 100ml 3300sk/

hlavná firma bola v čechách, riaditel čech a my na slovensku sme firmu tvorili konatelka a ja 😀 😀
ja ako fakturant, skladník a ešte všeličo, keď prišlo nákladné auto, tovar si vyložiť vlastnoručne do skladu, prebrať, nalepiť preklady, prijať na sklad, potom znova vydať do parfumérii po celom slovensku 😀

akože veľmi zaujímavá práca, ale 9 rokov to isté 😝 😝
a nakoniec aj tržby klesali, práca ubúdala, nastala nuda....
nakoniec to prestali dovážať úplne, preto tie výpovede ☹

guga
12. máj 2009

ja som robila v ČSOB Leasing - najprv som uzatvárala nové zmluvy, potom som robila na predčasných ukončeniach zmlúv. Dalo sa to, ale tiež si viem predstaviť aj lepšiu prácu. Stále to isté a už ma to prestávalo aj baviť. 😒

capy
12. máj 2009

ja som bola na ministerstve obrany grafikom. minule som ich bola pozriet a sefova prva otazka.kedy sa vratis? 😀 😀 😀 ale este uvidim lebo som sa dopocula ze nas chcu zrusit 😒 😠 😠 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kili
12. máj 2009

účtovníčka 🙂

bublinaz
13. máj 2009

ahojte,

tak rovno vpadnem do temy, cim som bola, hoci moj navrat do prace je este v nedohladne (pevne verim :o)) robila som internu komunikaciu v banke - casopisy, intranet, prezentacie a pod. neviem, ako som sa k tomu dostala, lebo slohy ma v skole nikdy nebavili. radsej som mala cisla, ako texty.

zuzitka
13. máj 2009

och koník koník ... vysedávam tu a zemiaky mi skáču po šporáku 😅 😅 😅

guga
13. máj 2009

emogeon - pripájam sa k tvojmu plánu 😉 ja by som to tak tiež chcela 🙂

capy
13. máj 2009

ja som to tak mala len s tym rozdielom ze ja som rok pocas rodicovskej pracovala 😉

zuzitka
13. máj 2009

ja som to mierne nestihla, rodičovská mi skončila v januári a ďalšia materská začína až asi v októbri 😝
ale aspoň tak 😉

bambi09
13. máj 2009

zuzitka 😀 😀 😀 😀 ,to na tie zemiaky... 😀

bambi09
13. máj 2009

a k tej robote pred MN-oficiálne pomocná účtovníčka,neoficiálne holka pro všechno 😀 😀
fakturantka,sekretárka,úhrady do bánk som robila,PP nosila do banky,pracovné zmluvy vystavovala,objednávky,pripravovala podklady pre hlavného účtovníka,bolo toho dosť,ale som vďačná kamoške,že mi tú prácu ponúkla,len nie je to moja šálka kávy...rada by som robila s ľuďmi,nie s číslami,takže tak...ale ja som už prešla všetkým možným aj nemožným,čo sa týka práce 😝 😝 😝

netmona
13. máj 2009

bambi,,,no sa teším,,čo si nájdem,,dúfam že dačo v norme,,ked kažký sa vyhovára na krízu

bublinaz
13. máj 2009

kriza - ano, ja si celkom pochvalujem, ze mna materska "postretla" prave v tomto case :o drzim palce pri hladani.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
13. máj 2009

guga,emogeon,držím palce,nech vám plány vyjdú 🙂 🙂 😉 😉
a k tej kríze-populárna to výhovorka,môj chlap ani 13-ty plat za minulý rok nedostal 😠 😠 že kríza...blbina,šetria na nich... 😠 😖 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
13. máj 2009

emog,nie je za čo,veľmi vám to prajem... 🙂 🙂 😉

guga
13. máj 2009

emog - veď práve.. 😕 a ja navyše ešte musím presvedčiť aj MM - on by chcel počkať trošku dlhšie, ale ja by som chcela byť tehotná, keď bude mať Mirka tri roky (je mi jedno či na začiatku alebo na konci tehu). Takže za chvíľočku začnem pomaly s presvedčovaním - malé nenápadné návrhy 😀 😀 a taktiež sa to nemusí podariť kedy ja budem chcieť... 😖

guga
13. máj 2009

bambi ďakujem 😉 dúfam, že plány nám s emog výdu 🙂

petaba
13. máj 2009

ja by som chcela porodit maj 2010, uz asi 2 dni ucim Nati, aby hovorila tatinkovi, ze " prosim si sestricku" 😅 , ale zatial tatinko stoji za svojim, ze este chce pockat 😠 Tak snad sa mi to podari 😀 Drzte mi palce ... Ja som predtym robila barmanku... ale kedze uz nefajcim, tak uz to robit nechcem

Guga, emog drzim palce 😎

guga
13. máj 2009

petaba - 😀 😀 😀 na to čo učíš Nati.

petaba
13. máj 2009

ako inak na tatina 😉 😀 😀

guga
13. máj 2009

priučím sa 🙂 keď bude na to čas, tak začnem učiť malú 🙂 😉 😉

bublinaz
13. máj 2009

baby, drzim palce 🙂 ale zatial, co som pocula, tak chlapom sa sice nechcelo, ale ked bolo, tak boli najviac happy 😉

zuzitka
13. máj 2009

peťa ... dobréééé, snáď dcérka presvedčí tatinka 😉

guga ... rýchlo to aj vy poriešte, fakt, nevieš, kedy sa zadarí 🙂

za polroka šup šup na to 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre