Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sranda
27. apr 2008

caute kocky, no pôvodne sme chceli ísť na železnú, ale tam bol zákaz už od kruháču to blokli policajti, tak som to stočila smerom na ZOO a keď som videla tú masu národa, tak som to potiahla na Devín. Malej sa páčia najviac hrochy ako sa máchajú vo vode a miluje hadov 😲 .

pipi1211
autor
27. apr 2008

no nas bavil akurat ponik 😀 😀 😀 😀
mamacat a to ste dosli len na navstevu ci nastalo? 😕

sranda
27. apr 2008

mamacat, jeeeeeej, že SF tam by som hneď išla zas. Nikdy nezabudnem Fisherman´s wharf a na Alcatraz. Dúfam, že som to dobre napísala, lebo už normálne sprostnem na tej materskej.

claudinka
27. apr 2008

hej pipi dokonca ani kozu nevedela prilakat 🙂 a to sa velmi snazila.. az jej ukazala zadok a odisla dnu sa schovat.. 😀

mamacat
27. apr 2008

sranda dobre si to napisala 😉 pipi len na 2 tyzdne. kvoli babu sestry-trpezlivej a stretku junovcatiek 😎

pipi1211
autor
27. apr 2008

jaaaaaj tak to dufam,ze sa stretneme a kedy mate stretko? 🙂

mamacat
27. apr 2008

kili v tom novom su maly vedla seba, ze? to sa ti urcite lahsie tlaci! inac my sme v ZOO nosili malu na rukach aby videla

😕

claudinka
27. apr 2008

fuuu tu som dost mimo.. tak idem do inej kecat 😀 cafte

mamacat
27. apr 2008

claudi nechod.. idem ja. musim sa konecne vyspat. som cez den ako mrtvola.
stretko je v terchovej nabuduci vikend.

pipi1211
autor
27. apr 2008

no jedina tehulka si tu co? 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
27. apr 2008

uz lubo odisiel? nebojis sa sama? 😕

kili
27. apr 2008

mmcat, tak do sadu možno o tej 9-10tej prídem, čo ty na to? či už drichmeš?

pipi1211
autor
27. apr 2008

baby a dokedy tam budete? mozno by sme aj my s claudy dobehli len musim ist este pas vybavit 😉

kili
27. apr 2008

pipi, to fakt netuším, tam ich raz nakŕmim a na obed už musíme ísť domov, to je okolo 13-14tej. Ale potom môžem ísť von znova 😎

pipi1211
autor
27. apr 2008

no mi by sme asi skor poobede dobehli 🙂

kili
27. apr 2008

no ale neviem na isto, či sa bude dať. Adamko je u nás vlastne len 1 deň, cez víkend bol u svokry, takže nemám moc tušenie, ako to pôjde, ale hádam by nemalo nič nečakané prísť 🙂

claudinka
27. apr 2008

weeeeeeej bojim sa sama doma 😒

franziska
28. apr 2008

ahojte,

no mozno by nebolo zle tuto temu premenovat na bratislavcanky znie to krajsie, lebo bratislavcania vzdy o sebe hovoria ze som bratislavcan a nie blavak, blavak je vyraz pre bratislavcania od mimomestkych obyvatelov 😉, nic v zlom ale niekomu sa to nemusi pacit.

franziska
28. apr 2008

vyraz pre bratislavcania sorry bratislavcana 😅

zoja
28. apr 2008

hallo tak idete dnes do sadu JK? rozmyslam , že by sme tak okolo pol stvrtej predsa len zbehli 😉

kili
28. apr 2008

franziska, mňa to tiež napadlo 😉 presne toto isté si myslím aj ja, že blavak je výraz pre bratislavčana od nebratislavčana

mmcat, posielam ti IP

kili
28. apr 2008

zoji, práve som rozmýšľala, že do sadu mi to poobede už asi nevíde, asi by som skôr spravila výlet smer Ivka do toho zdravotného strediska, lebo tam sú zdravotnícke potreby a ja potrebujem takú pásku na prelepovanie pre Adamka.

zoja
28. apr 2008

kili ideme uz teraz doobeda okolo desiatej do dvanástej písala som v júnovčatkách 😉

pipi1211
autor
28. apr 2008

dobre ranko ja som akurat vstala a krpana mi este haja 😅 😀 takze mi prideme az poobede... 🙂

tilly
28. apr 2008

francizka blavák - paštikár 😀

franziska
28. apr 2008

paštiky sú drahé už sme topinkári 😀

kili
28. apr 2008

franzi, to si vystihla, ja dnes na obed suchú bagetu 😀

kili
28. apr 2008

pipi, a neprišla by si sa skôr preisť pri kanáli? idem do tých zdravotníckych potrieb.

kili
28. apr 2008

zoji, pošli mi prosím fotky s Adamkom, ja som sa aj zabudla na ne kuknúť 😨

claudinka
28. apr 2008

pipi co poobede az veceeeer 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre