Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
30. sep 2009

ahojte tak my sme dnes boli u dokiny. uz su obaja chory. ☹ ☹ ☹ vyfasovali sme kopu liekov tak sa z toho snad rychlo dostaneme.

a vo vedlajsom byte zbyjaju od rana tak mam nervy 😠 😠 😠 ale tomino nastastie haja

lili ja chodim na sustekovu ku kollarikovej http://www.sustekova.sk/kollarikova.html a som s nou max spokojna. predtym bola na vajnorskej a asi dva roky je tu v petrzalke

lenocka vitaj 🙂 🙂 🙂

zuzitka
30. sep 2009

capy ... zase ste maródi? ☹ ☹ nech vám to rýchlo prejde 😉

som bola u zubára dnes .... po 5tich rokoch 😅 😅 .... a tak to aj vyzerá .... dnes to bolo zatial len za 30e 😝

capy
30. sep 2009

zuzitka ani nehovor. od dokiny sme sli do lekarne. nemali vikinove antibiotika, tak ze mi ich objednaju a poobede si mozem pre to prist. tak som tam letela a ona ze neprisli 😒 tak sme boli v dalsich desiatich lekarnach a nic 😠 😠 😠 a v poslednej mi ten pan povedal ze od zajtra je neaka nova novelizacia a tieto antibiotika este dnes niesu certifikovane u nas. ze mozno zajtra 😠 😠 😠 ide ma slahnut. som zvedava co bude zajtra.

pisala som ti na FB. aj ja by som mala ist 😝

lenocka84
30. sep 2009

aaaaaaaaahojte 😝

zuzitka
30. sep 2009

lenocka ahoooj 🙂

ako? nevolnosti mávaš? 😝

capy
1. okt 2009

nikde nikto mala by som ist do postele. este som si dala kusok babovky a mozem ist haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

miska456
1. okt 2009

prosim poradte mi otvaram novy obchod a potrebujem najst v blave nejaky velkosklad z darcekovym tovarom chcem tam aj stipce sponky a take veci kto vie kde by som mohla nakupovat dakujem,a nechcem ziadny luxusny tovar zacinam tak nieco cenovo dostupne diky moc

lilyk
1. okt 2009

ahojte 🙂
no u nas urazy v naplni programu 😝 ked chcem nieco uvarit tak jedneho supnem do jednej izby druheho do druhej alebo si Tomina berem do kuchyne ale inak sa maju moooooc radi 😀 😵
lili ja chodim do prosanusu, sukromne k dr.Durinovej som s nou moc spokojna 😉
Capy nech ste rychle zdravucky 😉 ja sa skolky desim a to doslova, my sme to uz vyskusali, raz sme Majula dali do jasliciek a raz do skolky a skoncila som s pokusmi do 3 roka, furt bol chory 😝

capy
1. okt 2009

ahojte no tak my sme boli dnes zasa u dokiny nech mu predpise ten sirup a nie granule a tak uz liecikujeme. a zda sa mi ze uz je lepsie. teplotu uz nemame druhy den tak snad uz bude lepsie. tomino zacal dnes krivat na tu nohu co mal zlomenu tak mame mat klud. tak som zvedava ci mu to prejde alebo budeme musiet ist zasa chirurgovi 😒

lilyk dakujeme 🙂

capy
2. okt 2009

idem do perin. dobruuu nocku 😔 😔 😔

lili136
2. okt 2009

capy
ďakujem za tip.....a je mladá, či staršia tá doktorka?... lokalita by mi celkom vyhovovala ... tak uvidíme

lilyk
pozerám na nete ten prosanus.... je to čisto súkromné, že? a ako to tam funguje? koľko sa tam platí? ak ideš, tak si objednaná na presnú hodinu, či normálka čakáš v čakárni? asi sa moc pýtam, čo?
🙂 🙂 ... Ďakujem za odpoveď....

lilyk
2. okt 2009

lili myslim ze je to ciste sukromne, alebo to platia fimy zamestnancom tak ako v mojom pripade. Objednas sa na urcitu hodku, cakas max 15 minut a s tymi peniazmi, niesom si ista ale co si pamatam tak to stalo 3000Sk rocne 😉
co je trosku zle, parkovanie je sposobom hladas zaparkujes, je tam sice parkovisko ale malokedy prazdne 😉

lindda
2. okt 2009

cafte ako ?? mam novu temu ze hladam super babu z ba je tu nejaka skoro vsetky sa pozname ,ale predsa niekto kto ma auto a mozeme chodit niekam s detmi tak piste lebo sa nudime 🙂

lenocka84
3. okt 2009

aaaaaaaahojte
ako?

lindda
3. okt 2009

na prd nuda vsade naokolo ba ,ale inak sa da 😉

capy
4. okt 2009

ahojte

tak vikino je uz v poriadku. zajtra ide do skolky. tomino este trosku pokasliava ale da sa. no a dnes to chytilo mna. je mi hrozne. chvilu teplo chvilu zima, kaslem ako tuberak ....... no hroza

vcera som od osmej do pol stvrtej nahadzovala inzeraty. bolo ich 60 a ked som bola nakonci tak ze si to idem skontrolovat a bolo tam len poslednych 30. a potom som citala ze jeden uzivatel moze mat max 30 inzeratov. oni mi tie ostatne postupne mazali 😠 😠 😠

lili dokina ma okolo 40-45 neviem to odhadnut. a tiez sa da objednat na cas. ja sa len objednavam lebo inak by som tam stravila cely den. objednam sa na cas a cakam max 10 minut a idem dnu. plati sa 3,3O eura co nieje az take strasne 😉

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka84
5. okt 2009

aaaaaaaahojte
ako sa dnes mavame?

je tu vobec niekto?

zuzitka zatial mi nic nieje, uvidime dokedy 😀

zuzitka
5. okt 2009

lenocka ... ja som tu ... ale kukám na nete opakovanie Paneláku, som nevidela 2 časti, tak to dobieham 🙂

mne začali nevolnosti asi od 8tt a trvali do 17tt 😝 😝 ale zistila som, že som grcala vždy, ked som si dala kyselinu listovú 😕

lenocka84
5. okt 2009

zuzitka ahoj
aspon niekto tu je 😀

mne zatial zle nebyva,uvidime teraz neskor.
necham sa prekvapit 😉

zuzitka
5. okt 2009

lenocka ... a pracujes?

lenocka84
5. okt 2009

zuzitka ako sa to vezme, mam upratovaci servis, a pracujem len ked treba zaskocit
nastastie

zuzitka
5. okt 2009

takže máš vela volného času? 🙂

o chvílu idem pre samka do škôlky 😉

lenocka84
5. okt 2009

no pekne, samko
aj my chcem samka
alebo lauru, uvidime co panbozko da 🙂

capy
5. okt 2009

mame ako mame. skor nemame. je mi hrozne ☹ ☹ ☹ cele telo ma boli, v krku mam pocit ze mamako keby som mala ziletky. no jednoducho katastrofa.

zuzitka
7. okt 2009

capy ... už je lepšie? 😉 😉

ja idem zase k zubárovi dnes .... aaach jo ☹ ☹

lenocka ... pekné mená máte vybrané 😵

capy
7. okt 2009

zuzitka uz je to lepsie ale stale nic moc. hlavne vecer. idem dusu vykaslat ☹ ☹ ☹

snad u zubara vsetko ok 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre