Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. jún 2009

emog,tak-tak,nedávno dávali Bobule,len som nejako nestihla 😉
ja pozerám na Markíze Ťažký zločin,ale české filmy a seriály u nás fičia... 🙂 aj rádiá 😀
guga,tak oslávené?? 😉 a mali ste spací deň,hm,u nás naopak,malá poobedňajší spánok,teda u nás skôr podvečerný ignorovala,sa rehlila pri kojení neviem z čoho a lietala až do 21:00,aspoň som si pozrela Poirota 😀
potom zalomila a očakávam,že tak o polnoci bude vyspatá a budeme sa hrať 😅 😅
Horský park máme v pláne v sobotu,MDD,len počasie nejako moc nevychádza,po iné roky bol hic a to sme mávali o týždeň skôr,ale tak keby aspoň nepršalo,dalo by sa,uvidíme 😝

bambi09
4. jún 2009

zuzitka,tak emogeon,bubli a petaba majú mini stretko,myslím v HP...alebo som aj ja už mimo??? 😀 😀 😀

guga
4. jún 2009

zuzitka, tak sme dve 😀 😀 😀 rada by som prišla, ale neviem kam.... 😝 😝 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
4. jún 2009

do horkeho by som zbehla, ale doobeda ne-e-e 😅

niekedy naplanujeme poobede, dobre? 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
4. jún 2009

ved v poho 😀

ale od pondelka bude hic? som tak počula 😎 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
4. jún 2009

baby este si piseme doobeda... ci to stihneme, podla toho ako sa zobudime.... emog zmizla som pozerat panelak 😀

idem uz do postele nejaka som dnes strasne unavena... dobru noc vsetkym 😉

bambi09
4. jún 2009

tak ja padám do vane,lebo nestihnem teplú vodu,malá asi potiahne až do rána...uvidíme,kiežby 🙂
tak všetkým dobrú noc,príjemné zajtrajšie ministretko,z ktorého nakoniec bude maxi... 😀 😀 😀
capy tu dlho nebola,dúfam,že nie sú chorí 😕 😕 aj bubli má dnes absenciu 😅 😅
tak dobrúúúúúú.... 😔

capy
4. jún 2009

bambi som tu. len som trochhu nestihala 😀 😀 😀 uz si vas idem precitat 😉

capy
4. jún 2009

my sme dnes boli s kamoskou v ikei, prisli sme o dvanastej a to tomino uz odkvecol ako hnila hruska. zobudil sa o pol stvrtej, isli sme pre vikina a potom sme boli vonku. prisli sme o siedmej domov okupali ,napapali a haji od pol deviatej. tak som sa pustila do zehlenia, umyla som tu kopu riadu co sa tam nahromadila pocas dna a teraz konecne sedim 😅

guga vsetko naj k narodkam 🙂 🙂 🙂 aj ked takto opozdene 😅

tak kde bude stretko?

capy
4. jún 2009

konecne som vsetko docitala a poodpisovala a mozem ist haji. tak dobruuu nocku 😔 😔 😔

kili
5. jún 2009

toľko dohadovania a ide vôbec niekto v tomto počasí niekam? 😕 😅

guga
5. jún 2009

počasie sa pekne vyčasilo 😉 a kde to stretko na koniec bude? ak v Horskom parku, tak mi prosím niekto vysvetlite, ako sa tam z Petržalky dostanem... lebo ja tam asi netrafím 😕 😅

ďakujem vam všetkým za gratulacie 😉 😉 😉

petaba
5. jún 2009

hmm no pocasie nevyzera z okna az tak zle...je len 13 stupnov... a v HP pod stromami bude urcite chladno...

my teda pojdeme k nam na racko do parku.... tam je slniecko 🙂 pridajte sa ak chcete 😅

jana.hcsba
5. jún 2009

ahojte. tak sa dohaduje stretko? aj by som sa pridala, uvidim ako sa dohodnete 😀 😀

petaba
5. jún 2009

jani to stretko by sa malo kona cca za hodinu... snad sa dohodnete 🙂

jana.hcsba
5. jún 2009

no tak to je fajn, neviemme este ale kde a kedy? v tom horskom parku? takt to je moc daleko, to nejdem, ale odchytim si ineee 😀

petaba
5. jún 2009

hej baby idu do HP a my ideme do parku na racko 🙂

kili
5. jún 2009

peta, a kde je park na račku? vôbec som tam ešte nebola.
a do kedy budete?

petaba
5. jún 2009

no my pojdeme asi tak do pol hodky snad a budeme urcite asi do takej pol 1 az 1.... to je hned za autobusovou zastavkou smer hl. stanica

kili
5. jún 2009

aha, tak nič, to nestihnem zorganizovať, ešte sme ani nevstali 😅

petaba
5. jún 2009

tak vsak nabuduce 🙂

netmona
5. jún 2009

ahojte,,a ja bola pripravená na M zahradu 🙂 ,,,jaj to počko,,,mračnojasno 😒

capy
5. jún 2009

ahojte pocko sa pekne vycasilo. je tam perfektne. ked sa maly zobudi pojdeme asi za aupark alebo na T-com plaz na to nove ihrisko. podla toho kde bude kolko ludi 😉

netmona
5. jún 2009

capy,,,no asi tak jake počasie bude, ale zas sa mračí,,ma z toho picne, ked dakde chcem ísť a počko to skazí 😠

capy
5. jún 2009

netmona nevyzera to tam zle 😒

petaba
5. jún 2009

tak my sme sa prave vratili z ihriska ... boli sme z emog a bubli... bolo fajn, deti sa pohrali a my sme trosku pokecali

planuje sa nieco aj na poobedie? mozno sa pridame 🙂

guga
5. jún 2009

škoda, že ste nedali vedieť, že kde nakonic budete - prišli by sme aj my 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre