Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ssissi
7. júl 2009

Tak to je dobré Zuzitka. A nezistia, že čakáš dvojičky? Z hcg? Srandujem

petaba
7. júl 2009

zuzi a kam chces ist na skolu?

zuzitka
7. júl 2009

ssissi ... aj ultrazvuk mi dnes dr. robil a povedal, ze len 1 plod 😀 😀 😀 nestras 😀

a to samkove koleno, vcera fakt ani z postele nezliezol ☹ som mu potom nosila serbel do izby, nech sa vycura 😀 😀 no chory chlap, hotova pohroma 😀 😀 😀

ale neuverite .... dnes koleno zohol, aj do nemocnice so mnou cupital peso ... a naspat domov sa ponahlal, potkol sa a celu chrastu si odlupil, fuj mne az zle doslo 😝 takze sme dokrivkali domov, do sprchy umyt a nastriekat dezinfekciu .... cely cas reval jak tur ..... uz zase sedi na posteli a nepohne sa nikam 😀 😀 😀

ssissi
7. júl 2009

Neboj, keď jeden, tak jeden 😀 😀 .
Mňa strašil v 35 týždni na poslednom ultrazvuku na antolskej taký vtipný dr., že vidí dve bábätká 😀 😀 , aj ma tak prehmatával na brušku, krivil čelo, že hmmmm, fakt dve 😀, som mu v tej chvíli normálka uverila 😅 😀 , ale milý pánko.

Samko je naozajstný chlap 😀 😀 😀

zuzitka
7. júl 2009

ssissi ... no fakt vtipny ten tvoj lekar 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

baby,ja len na skok,pizze upečené,idem ešte v detskej umyť okno,malá sa vyspí a ideme von 🙂 🙂
len nezabudnúť,že aerobik je o 19-tej 😀 😀 😀 však,Katka?? 😅 😅

bambi09
7. júl 2009

zuzitka,neboj,všetko bude ok 🙂 😉
a teda Samko,chudák môj,ale typický chlap,som "chorý",ani sa nepohnem,obskakujte ma 😀 😀 😀 mama môže mať aj 40 teplotu,ale musí fičať,ach jo 😅 😅
a ssissi,kam ideš do školy??? 😕 😕
ale teda zuzitka,príjemné to asi nebolo,keď si Samko tú chrastu zlúpol,auuuuu ☹ ☹ ☹

petaba
7. júl 2009

boooze teraz kukam ze som napisala namiesto ssissi otazku kam ide do skoly zuzitke 😀 a je co mi neodpovedaaaa 😠 😀

bambi09
7. júl 2009

ufff,so sa zľakla,kto sa nám sem naserkal 😀 😀 😀 a to len peta zmenila foto...no,peknééé moja 🙂 🙂 😉

petaba
7. júl 2009

hahaha 😀 😀 😀 bambi dakujem 🙂 a co nakoniec ste nikam nesli?

bambi09
7. júl 2009

no,kamoška nedošla,nemohla tak sme doma zatiaľ,malá spí,sused už dobúchal,tak konečne 😝 😝
potom decká prevetráme,pôjdu so mnou na aerobik 😀 😀 😀
chcela som do SJK,ale tak zajtra je tiež deň 🙂 😉
a zuzitka,viem,že stačí na Patrónku sa vytrepať,len tá križovatka a smrad pri ceste,tam je furt mega premávka,tak 😝 😝

zuzitka
7. júl 2009

bambi ... ale pešo nepôjdeš cez tú velkú križovatku 😉 pôjdeš po tej ceste, kde sa vracia trolejbus 212 od vojenskej nemocnice. patronke sa úplne vyhneš 😉

bambi09
7. júl 2009

vidíííš,to ma nenapadlo 🙂 🙂 😉 ale tak s mojou inteligenciou,čo by som chcela,nééééé??? 😀 😀 😀 😝 😉

zuzitka
7. júl 2009

bambi 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

vyskúšame s deťmi niekedy,32 nám stojí pod nosom a na Železnej sú super húpačky pre malú,nevypadne 🙂 😉
a aj big brother si tam príde na svoje,tak zbalíme deku,papanie,pitivo a vyrazíme,asi budúci týždeň 🙂 🙂 😉

bambi09
7. júl 2009

zuzitka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅
prispejem do témy materská demencia,ak zas zmeškám aerobik 😀 😀 😀

zuzitka
7. júl 2009

bambi ... ak bude teplo budúci týžden a samko bude mať koleno zahojené, tak by som tam zbehla aj ja 😀 😀

ja sa z kramarov dovalím trolejbusom 212 až na konečnú, čo je 2 minuty potom od toho ihriska 🙂

bambi09
7. júl 2009

zuzitka,oki,dohodnuté,možno tam dáme stretko,nie baby?? 🙂 🙂 🙂 😉

netmona
7. júl 2009

ahojte baby,,,no ja konečne v počitačovej sieti, 🙂 ,, ale mimo BA ,,,zas,,celý júl sme mimo,,stále niekde,,
banbi,,no jaka fešula bedeš s aerobicku 😉

bambi09
7. júl 2009

netmona,tak vitaj medzi nami,aspoň virtuálne 🙂 🙂 🙂 😉
a ako dovolenka???
no,už mám po mučení,ale dnes sa dalo,aj keď sa zo mňa lialo,ale už si telo zvyká,že ho mučííím 😀 😀 😀 ale počkajte,čo napíšem zajtra,možno bude svalovka,že nevstanem z postele 😀 😀 😀 😝

capy
7. júl 2009

baby dakujem za gratulacie.

my sa na zeleznu chystame zajtra. vikino chcel ist uz dnes ale nestihali sme. zdrzali sme sa v avione. bola som si pozriet neake darceky. 😉

zuzitka mne vysli zle AFP testy. tak to boli pre mna najhorsie dva tyzdne v zivote. ☹ ☹ ☹ ale druhe boli nastastie v poriadku 🙂

bambi09
8. júl 2009

ahojte 🙂
tak ja som mala tiež blbé AFP a moja krava lekárka namiesto ďalších odberov ma poslala na genetiku a na amniocentézu,čo som odmietla,tak som sa naplakala a natrápila,ako nás strašili s Downom a X ďalšími syndrómami,ale na to,že malá má problém so srdiečkom a ja s placentou nedošli...hmmmm,múdri páni doktori 😠 😠 😠 nie vždy ich treba brať smrteľne vážne 😝 😝
no,dnes počasie zatiaľ nic moc,uvidíme,čo podnikneme 😕

capy
8. júl 2009

ahoj bambi. no ale ked ti to lekar povie tak vazne, tak neber to smrtelne ☹ ☹ ☹

my sa prave chystame von 😉

petaba
8. júl 2009

Ahojte 😉
s tymi lekarmi to je bohuzial ako je... nakoniec ale mozme byt radi... niekde nemaju ani take sluzby ako u nas 😖

No a to pocasie... tak ja u naozaj nechapem, ze kde sa leto flaka 😠 😀

bambi09
8. júl 2009

capy,ale veď ja len z vlastnej skúsenosti,treba trošku dať aj na seba a svoju intuíciu,či ako to nazvať,ja som bola na 99% presvedčená,že malá je OK,zvlášť,keď som ju videla na 3-D ultrazvuku,to som fakt revala,ale to 1% strachu som si teda prežila brutálne,do poslednej chvíle som netušila,či je všetko v poriadku,tak si vieš predstaviť,ako som si užila tehotenstvo,keď mi bolo 8 mesiacov stále zle a ešte toto ☹ ☹ ☹
ja to nezľahčujem,ale ani lekár nie je Pánboh a môže sa mýliť,poznám prípady,kedy lekári na 100% povedali,že dieťa bude postihnuté,rodičia si ho aj tak nedali a narodilo sa úplne zdravé,šikovné dieťa 🙂
jasné,že keď lekár mi stanoví nejakú vážnu diagnózu,nebudem to zľahčovať,ale...
a petaba,máš trochu pravdu aj Ty,mne naša pediatrička povedala,nech sme radi,že máme takú úroveň v starostlivosti o deti,aj keď poisťovne im hádžu polená pod nohy,mladí,čo vyštudujú medicínu nemajú záujem o špecializáciu pediater,ako povedala,sme stále jednou nohou v base,platení nie sme tiež bohvieako a naša má teda fakt veľa pacientov,takže tak 😝 😝
a leto sa fláka asi v Bulharsku 😀 😀 😀 😠

petaba
8. júl 2009

bambi presne tak... ako sa hovori: treba sa tesit z toho co mame a nie nadavat na to co nemame... lebo nakoniec nebudeme mat nic ani z jedneho! 😅 no nie? to plati pre vsetky situacie v zivote 😀

zuzitka
8. júl 2009

bambi ... a ty si mala zle AFP kvoli veku alebo?

ked ma postrasili tymi AFP testami, tak som si povedala, ze nech mam aj 5 chlapcov, len nech su zdravucki 🙂 🙂

zuzitka
8. júl 2009

capy ... a ty preco zle AFP si mala?

bambi09
8. júl 2009

zuzitka,asi aj,ale tá moja píp mi mala urobiť ešte raz odbery a rozbor,mám takú strigu,ale už mením,tak mi to nespravila a ja som sa zbytočne týrala,radšej ma hneď do rizikovej na Antolskú vypšikala a odtiaľ na genetiku,ale tam je super primárka,tá nám to všetko vysvetlila,aké je riziko a podľa jej slov zanedbateľné s rizikom potratu po amniocentéze...fuj,ešte teraz ma mrazí a mám husiu kožu,keď si na to spomeniem ☹ ☹ ☹
ale neboj,aj keď nebude baba,bude zdravý kluk jako buk,veď Ty si ešte mladica 🙂 🙂 😉

zuzitka
8. júl 2009

mam 31, co neni tak vela....

mne nastastie moja dr.znova odobrala krv, ale sak sa ta krv posielala do genet.ambulancie, tak snad to bude ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre