Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
18. máj 2009

ssissi aj ja som sa toho bala ked vikino spal prvy krat u svokry. a to som ho este akurat odstavovala. ze skusime co a ako a v poho. spal tam celu noc. to len ja som doma stale kukala na hodinky a myslela na neho 🙂 🙂 🙂

ssissi
18. máj 2009

Ahojte, dakujem za vase nazory k tomu ist/neist na koncert, ale viac menej som rozhodnuta doma sediet 😅

jaj, capy, sople.. to ma mrzi.. budte zdravi, myslim na vas.

Inak tie cigy, ja tiež totál odporca, blbé, že nič sa nezmení 😠 😖 , ani zákonom. V obchodoch naďalej hulenie povolené, aj vonku, super napr. v avione fajčenie hneď vedľa toho ihriska 🤐 a vždy sa rozčúlim len čo vojdem do tesca v petržalke, ako je dnu nahulené - od tej otvorenej kaviarne, rovnako aupark .... 😔 , jaj.
Ale ako Guga spomína ten grill bar, tak to je tuším všade, že na terase sa fajčí hocikde. Veď nefajčiari nech sedia dnu, keď chcú dýchať čistý vzduch, no nie? Raz sme sa s mužom pýtali na sedenie vonku pre "nefajčiarov", pozerali na nás ako na blbých, že veď to je vonku, tak to je jedno 🙄 .

Baby, inak čo poznáte, hoďte prosím nejaké tipy na nefajč. podniky, naj také, kde môžeme v lete sedieť aj vonku bez fajčiarov.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
19. máj 2009

ahojte 🙂 😉
petaba,gratulujem k novému NB 🙂 🙂 😉
emogeon,vďaka za tipy na tie reštiky 🙂
ssissi,škoda,že nepôjdeš na ten koncert,my baby sme bez urážky-to myslím aj na seba,fakt blbé,chlap si povie,idem tam a tam a ide,my furt riešime deti,ale veď tie majú oboch rodičov,nie??teda väčšina 😝
môj muž chodil hrávať badminton a nepýtal sa,či môže 😠 tak ja hľadám parťáčku na fitko aj na autoškolu,chcem aj ja pre seba niečo urvať z toho života... 😀 😀 😀 snáď som nikoho neurazila,len som chcela povedať,že chlap a žena majú odlišné myslenie,občas nezaškodí uvažovať ako chlap-ja to chcem a basta 😀 😀 😀
inak pekný deň,malá je už lepšie so soplíkmi,ale ešte to nie je ono...

netmona
19. máj 2009

petaba,,,aj ja chcem NB,,a čoskoro budem mať, lebo moje PC,,je schopné len cez okno fungovať 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
19. máj 2009

netmona 😀 😀 😀 😀 😀
emogeon,tak ja keď chcem,tiež idem,len ja som taká sprostá,že sa mi od malej moc nechce,ale už prišiel čas,že potrebujem malú pauzu od nej,aj keď svoje deti milujem,občas musím byť bez nich aspoň chvíľu-potom sa na nich teším ešte viac a užívam si,že ich mám,môj muž mi tiež nebráni,ale keď poviem,že idem s kamoškou na kávu,tvári sa,ako keby som išla na dovolenku do Egypta 😀 😀 😀
veru,pre mňa aj návšteva obchodu je teraz zážitok,z tej materskej mi už hrabe,aj keď som na malú tak dlho čakala,musím fakt občas vypadnúť-tak aj preto zvažujem to fitko-bude to 2 v 1 🙂 😉 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
netmona
19. máj 2009

bambi,,,tak to ti poviem,,,že nikedy trba vpadnuť od všetkého a isť na kafe 🙂 ,,,ja ale nemam ani s kým ísť do fraka,,,tak baby,,,v sob. nedelu..je to možné,,, tak sa ohlaste a ideme 😉

bambi09
19. máj 2009

netmona,ja ťa pozvem,píšem všetko malým,lebo mám malú na rukách a nemám ako stlačiť shift 😀 😀 😀
daj vedieť,kedy môžeš 🙂 😉 😀

petaba
19. máj 2009

Baby uz len skoda ze nie ste tu v okoli racka... mozno sa nam podari sa stretnut aj bez deti niekedy na vecernu kavicku 😀 😅

bambi09
19. máj 2009

petaba,veď električky jazdia 😀 😀 len sa každú chvíľu nejaká vykotí 😝 😠 😖
ale ja som za,raz za čas-prečo nie??veď nie do Night baru,len na kávičku a pokec 🙂 😉 😀

petaba
19. máj 2009

vy ste vacsina z petrzalky,ze? ☹

bambi09
19. máj 2009

petaba,väčšina áno,ja som z Dlháčov... 🙂 😉
ale nejako sa všetky vytratili,žeby už hajali? 🙂 🙂

capy
19. máj 2009

ja hej a este k tomu ani kavu nepijem 😒

bambi09
19. máj 2009

no,tak už sme 4-tankistky a ešte pes nám chýba 😀 😀 😀

ssissi
19. máj 2009

ahojte,
fajn deň sme mali - ne železnej studničke, cez týždeň tam bolo pusto 😵.

emogeon, moc ti ďakujem za ten tip na reštiku, ani som netušila, že niečo také existuje (sme pečení varení v ikea - kvôli tomu baby-friendly + nakúpime tam vždy niečo do bytu, ale chcela som konečne aj zmenu). Páči sa mi ten detský kútik, z fotiek, moc dík.

bambi, súhlas, no čo dodať...muži. Ja sa tiež (už asi 1/2 roka) chystám cvičiť. Ale už určite pôjdem, už mám aj tepláky kúpené 😀, ak sú mi ešte dobré 😀 .

Haha, že stretko bez detí 😀 😀 . Vidím, že už sme dlho na materskej, keď takéto plány 😅

capy
19. máj 2009

bambi ze hajali? 😀 😀 😀 tak skoro 😀

ssissi
19. máj 2009

emogeon, pizza mizza na šafku je baby friendly? Nevieš, napr. detská stolička na jedenie pre deti, prípadne detský kútik? Bola som tam naposledy niekedy pred 3 rokmi, to ma také vtedy až tak nezaujímalo 😀

capy
19. máj 2009

no idem pomaly haji

bambi09
20. máj 2009

ssissi,tak aj u nás viedla Ikea preto-prebalováky,stoličky,nezažila som,žeby tam niekomu deti vadili,aj keď teda občas tam v tom mini kútiku pri stoloch narobia pekný hurhaj 😀 😀 😀 ja som tam malú nie raz kojila v tom kresielku,len to konečne dali do rohu-predtým to tam bolo ako na výslní,všetci zvonku mohli čumieť 😀 😀 aj keď je to teda na poschodí...ale čo sa týka výberu jedál,pohoršili sa,aj hygiena 😝 😠 špinavé taniere,príbory,poháre...ale tú švédsku tortu s kávičkou si nikdy neodpustím 🙂 😝
chodíme väčšinou,keď drahý "fasuje" v robote gastráče,ja som teraz v tomto out 😀 😝
a aj v Mc Donalde majú detské stoličky,ešte tak vymyslieť aj nejaké zdravé menu pre decká 😀 😀 😝
my teda chodíme max.1x za mesiac,nech si syn ukojí túžbu po nezdravom jedle,ale my s mužom si v poslednej dobe väčšinou dávame skôr šaláty tam a teraz sme boli častejšie,lebo veď na výber tak rýchlo sa najesť sú "až" 4 možnosti-hot-dog,Happy kebap na Námestí SNP,KFC a Mc Donald 😝 😝
capy,veď sa mi nezdalo 😀 😀 😀 vedela som,že minimálne Ty ešte nehajáš 😀 😀 😀

maminecka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
20. máj 2009

emogeon, dík 😉 .
hej, bambi, ikea je fajn, páči sa mi tam napr. aj taká blbosť, že tam nie sú obrusy na stoloch a koberce, že nemusím mať stres, ak malá papká ako malé prasa 😀 a ten kútik detský v reštike je moc fajn.
MacDonald ma štve, lebo ma tam ťahá vždy von si sadnúť, keď je pekne, a vonku sa u mekáča (ako všade) fajčí 😠 no a na výber je tam pre mňa len ľadová káva a milk shake 😀 , iné nič (leda tak hranolky), lebo aj do šalátov pchajú salámu 😒 a pre malú vôbec nič. Ale tá káva a zmrzka od mekáča mňam, to je ako droga 😀, vždy keď prechádzame po meste, tak musím ich kávu 🙂

inak bambi, v ikea sa čosi zmenilo s gastráčmi, neberú všetky ako predtým, nejaká zmena, neviem presne čo a možno sa vás to ani netýka. Tak gastráče míňame inde 😉

netmona
20. máj 2009

jaj,,baby,,ja do Mckonalda,,nie,,ved tam nič poriadne nemajú,,a vidíme akí sú americky obyvateľia 😀 ...a ja na taketo si musim davať pozar,,no jedine ta káv sisi,,, 😉

bambi09
20. máj 2009

netmona,veď ten Mc Donald to je fakt len raz za čas,len teraz to tak vyšlo,že sme tam boli v krátkej dobe 3x po sebe,aj keď môj synátor by tam bol varený-pečený,ale ja teda doma varím skoro každý deň,tak nehrozí 😀 😀
to má dovolené-raz za čas niečo nezdravé,puberťáci to milujú... 😀 😀 😝
ssissi,hej,viem o tom,aj v Tescu robili obmedzenia s gastráčmi,ale myslím,že Ticket Restaurant ešte berú... 😀 😉
inak my gastráčmi tiež platíme aj v obchode,napr. aj mäso od Achbergera platíme tak,sa oplatí,ale tak keď viem,že niekam chceme ísť sadnúť,lístky šetríme,drahý si nosí väčšinou obed z domu,len si v kuchynke ohreje a má,ale tak občas obeduje aj v reštike 🙂 😉
a zmrzlinku máme tiež najradšej od Mc Donaldu,aj sa oplatí,veď v meste už pýtajú za 1 kopček 15 korún!!ty koksoooo... 😠 😖to aj chuť človeka prejde... 😝
inak malá je už dnes zas lepšie na tom, aj pekne spinkala,len mňa draplo hrdlo,tak cmúľam Tantum, Propolki došli 😝 😝 pôjdem na chvíľu s malo na ihrisko,spravím večeru a ideme večer ku kamošom na chvíľu-muž im ide robiť PC a my trošku pokecáme... 🙂 😉

netmona
20. máj 2009

ved jasne bambi...všetkého trošku neuškodí 😉 ,,,,,no a ten mekač,,je dosť drahy,,ani nehovor,,1 kopček 15? ta paráda,,,už nech vyhrám športke 😀

bublinaz
20. máj 2009

petaba, racko je v mojom dosahu, takze rada vybehnem niekedy na kafco 🙂

my sa mekacu zatial uspesne vyhybame, tak som zvedava, ci sa nam bude darit aj ked bude mala vacsia 😅

guga
20. máj 2009

ahojte, tak k tým štyrom tankistom sa hlási ten pes 😀 😀 😀

Ja som s malou doma sama aj večer ☹ . MM chodí do práce každý večer o ôsmej - robí uzávierky. Ale chcela by som sa s vami stretnúť... 😉

my sme mobilný autinom, tak môžemem dofrčať na Račko aj my. Navyše tam má Miruška prababku a pradeda. 🙂

zuzitka
20. máj 2009

babky poradíte mi? kamoška má chorého syna /1 rok má asi/ a nejde mu zraziť teplota ☹
dala paralen čípok ... s čím to môže kombinovať po 4 hodinách? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre