Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
30. júl 2009

zuzi krasne fotecky a brusko mas tiez uz peknucke 😉

chudacik samko nech sa z toho rychlo dostane ☹ ☹ ☹

bambi09
31. júl 2009

zuzi,držíme palčeky,nech ste rýchlo zdraví a fakt krááásne fotky,bolo tam krásne a najviac sa mi páči tá pri západe slnka,bublinka vám rastie 🙂 🙂 🙂 😉
a výsledky všetko dúfam ok 🙂
capy,no,je to na porazenie,už som dúfala,že odtiaľ konečne vypadneme,dnes nás tí jeho roboši zas zobudili,som tak nasranááááá 😠 😠 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
capy
31. júl 2009

bambi tak ryyyychlo prec od neho 😠 😠 😠

bambi09
31. júl 2009

emogeon,hej,už dva mesiace,takže máme super prázdniny 😠 😠 😠 písala som mail nejakému pakovi na MÚ-stavebný odbor,myslíš,že odpovedal???ale som sa mu dnes poďakovala za vyčerpávajúcu odpoveď 😀 😀 😀 😝

capy
31. júl 2009

bambi to co stavia v byde rodinny dom alebo co? 😠 😠 😠

bambi09
31. júl 2009

capy,no,mám pocit,že minimálne nejakú vilu tak stavia,debo jeden 😠 😠
ideme pá,ostrihať sa,dokúpiť veci na tábor synovi a potom domov...hádam už večer bude kľud,zatiaľ ahojte 🙂 😉

netmona
31. júl 2009

ahojte,,tak vidím že, furtr dačo sa deje,,,u vás doma,,,my ani doma niesme, len prespime a do lipoku na kupko,,a to slnko unavý,,,,no ešt mesiac a bobak ide do škôlky,,tak uvidíme ako ta zvladneme 😵

bambi09
31. júl 2009

tak,sme ostrihaní,4ks za 25 euro 🙂 🙂 🙂 ale som unavená, to Tesco prejsť to je normálna turistika 😀 😀 😀

lindda
31. júl 2009

capy mozes mi to priniest zajtra vecer brnkni mi caf

capy
31. júl 2009

ok rano ti cinknem 😉

capy
1. aug 2009

no idem haji. mangela sa uz asi nedockam. papa a dobruuu noc 😔 😔 😔

bambi09
1. aug 2009

capy,Ty by si mala dostať medailu za vytrvalosť 😀 😀 😉 vždy si dlho hore a ráno už fičíš,nie si Ty mimozemšťan?? 😀 😀 😀 😕
obdivuhodnú dávku energie máš,daj trochu 😀 😀 😀

capy
1. aug 2009

bambi dik. uz sa ma viaceri pytali na com ficim. 😅 😅 😅 dam ti trochu ked chces 😉

bambi09
1. aug 2009

capy,daj 😀 😀 😀
my sme dnes boli opekať na Železnej až do tmy,bolo super 🙂 🙂

capy
2. aug 2009

chytaaaj 😀 😀 😀

a komare uz niesu? lebo ked sme tam boli naposledy, tak sme odtial zdrhali 😅 😅 😅

capy
2. aug 2009

idem asi haji. tak dobruuu nocku 😔 😔 😔

bambi09
2. aug 2009

ahojte 🙂
capy klasicky,ide haji o pol tretej a ráno jak rybička 😀 😀 😀 chytila som,ale vstala som o 10:30 a išla spať okolo jednej 😀 😀 😀
komáre sú,ale už nie kalamita a mali sme repelenty,tak sme sa poctivo natierali a striekali,dole skoro neboli,len hore za kozičkami pri rybníkoch

capy
2. aug 2009

co uz ked neviem ist spat skor 😅 😅 😅

my sa zajtra chystame do ZOO a v utorok by sme asi zbehli na zeleznu tak preto sa pytam 😉

dnes sme boli na kupku v krasnanoch 😒 no nemam slov. nik sa u nas u kupalisk nestara? vo vode plavalo od listia cez travu.... dokonca aj spak 😝 a to by stacil len jeden clovek ktory by to zo sitkom vyberal

bambi09
3. aug 2009

ahojte 🙂
nechystá sa niekto dnes do SJK??? ja už nevládzem počúvať to vŕtanie a búchanie,tak zbalím ruksak,malú do nosiča a pôjdem na deku ☹ ☹ ☹ ☹

bambi09
3. aug 2009

a capy,máš pravdu,také ľahké,ale na Slovensku je jednoduchšie povedať-nedá sa 😀 😀 😀 😀
a to s tým spaním,veď ja nič v zlom,som skoro rovnaká 😀 😀 😀 a ak Ti to takto vyhovuje,čo koho do toho,že?? 🙂 😉

zuzitka
3. aug 2009

emog ... apartman stal na noc pre vsetkych 58eur 😉
boli sme 7 noci 🙂

cela dovolenka /jedlo, poistenie, benzin, dialnicne poplatky, ubytko, vreckove/ nas troch vyslo dokopy 19.000sk 🙂

capy
3. aug 2009

ahojte v ZOO bolo super. neskor hodim fotky 😉

bambi ved prave. lahsie je povedat ze sa to neda 😠 😠 😠

capy
4. aug 2009

pridala som foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... viac na FB 😉 idem uz haji. dobruuu noc. 😔 😔 😔

bambi09
4. aug 2009

ahojte 🙂
capy,pekné fotky,tá žirafová je úplne super a Tvoj malý nebude zubár??? 😕 taká detailná prehliadka chrupu u tých dinosaurov... 😀 😀 😀
my sme boli v júni v ZOO a tie levy sme odfotili,keď mali leháro a samec nám vystavil akurát gule 😀 😀 😀
zuzitka,super cena,v akom hoteli ste boli???teda ak môžeš napísať 😅
a nové fotky z UZV nemáš??bruškaté máš pekné od mora 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
4. aug 2009

emog 😅 😅 😅 neboli,bola som s malou tu u nás v Líščaku,keď nikto sa nehlásil,že by šiel 😝 😝
ale som nachodená,chodila som s ňou v nosiči,kým sa vyspala a na nohách len šlapky,tak mám dnes pľuzgiere 😀 😀 😀 ako je správne??šlapky či šľapky???aj jedno aj druhé mi evokuje viete koho... 😀 😀 😀 😝

zuzitka
4. aug 2009

bambi ... prišli sme do mesta Primošten, zašli sme čo najbližšie k moru, zaparkovali a začali hladať ubytko. prešli sme 2 apartmánové domčeky, mali obsadené, ale na tetí pokus sa nám podarilo 😎 😎 práve upratovali po hosťoch 😎
názov hotela či čo to bolo, neviem .... proste len tabulky to malo že "apartmani"

z balkona sme videli more, mesto.... proste všetko sme mali 2 minutky od domu 😀 😀 😀 a len za 58eur na noc /čo sme si rozrátavali medzi troch 😉 /

mali sme hranicu, že najviac dáme za ubytko 50eur, ale ked sme zbadali ten výhlad, nebolo o čom 😎 😎
lebo sme boli radi, že vôbec na nejakú dofču vlastne môžme ísť, čiže nejak rozhadzovať sa nedalo...
... a bolo fakt úúúúžasne 😀 😀

každý večer palacinka, čo robili priamo na ulici /12kuna/, zmrzlinka /5kuna/, samko trampolínka /7min = 10kuna/

1kuna = 4,50sk

bambi09
4. aug 2009

zuzitka,tak to je fakt paráda,pri mori za takú cenu,úžasnéééé 🙂 🙂 😉
my sme v Liptovskom Jáne mali apartmán na týždeň za 240 euro s polpenziou,ale len vďaka tomu,že deti mali všetko zdarma,takže tak 😉

zuzitka
4. aug 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre