Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

diddi
30. mar 2009

kili, kam sa mam pridat? 😨

kili
30. mar 2009

no na také "menšie" stretko, za auparkom na ihrisku, štvrtok od 15tej

diddi
30. mar 2009

to sme mimo...dokelu...zas sme sa trafili

diddi
30. mar 2009

ide sex v meste....na ct1

kili
30. mar 2009

😀 😀 😀

diddi
30. mar 2009

s kym mate stretko?

kili
30. mar 2009

diddi, si pozri predchádzajúce strany tejto témy 🙂

diddi
30. mar 2009

no veru sa mi nechce...idem pozriet ten sex v meste a idem spat....tak caute

capy
30. mar 2009

mamacat gratulujem k tehulkovaniu 😉

bambi09
30. mar 2009

baby,to co mi robite,sak som mala problem najst,kde som naposledy pisala 😀 😀 😀 ste to roztocili 😀 😀 😀
co mame mejdan??? 😀
a ja nepoznam osobne nikoho zo ziadnej temy 😀 😀 😀 ale nevadiii,ved sa zoznamime,tiez sa budem pytat,ci ste z MK,alebo dame nejake poznavacie znamenie?ruzu do huby??? 😀 😀 😀
som hnusna,tak vlajku na kocik???pomozte mi 😀 😀 😀 😝
idem hajat,len mi mala teraz pistala,tak vypinam NB a idem do posteloviec...caute 🙂 😔 😔

guga
31. mar 2009

baby, baby, vy ako dobiehate spánok??? ja to nechápem... ja som už od 22,30 zrelá na spánok a ráno keď sa zobudím o 6,30 tak ledva ledva vstávam

bambi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tá ruža do huby bola super 😀 😀 😀 😀 😀
ja budem hladať dvojičky od Kili - s ňou som sa už stretla v MC. A niektoré baby dúfam spoznám podľa fotiek z albumu.
....Alebo balonik na kočík, len dúfať, že niekomu neuletí 😀 😀 😀 😀

claudinka
31. mar 2009

ja poznam vela bab z MK 😉 ale skor septembrovky od nas 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
31. mar 2009

ja poznám z tejto témy len emogeon, tak dúfam, že prídeš aj ty ... emog 😀 😀

a ja myslím, že vás ostatné spoznám ... šak vidím ako vyzeráte tu na foto 😉

a ak prídu všetky, čo tu písali, tak to bude veľkáááááááá skupina 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucietta
31. mar 2009

ahojte babulky, vyplnte prosim ten formular, je to peticia za ocovanie proti rakovine krcka maternice pre dievcatka od 9-12 rokov zadarmo, treba milon podpisov a EU to da na listinu bezplatnych ockovani...dajte vyplnit kazdemu, kto vas napadne, vdaka 🙂 (treba kliknut na vlajku statu, napr. cesku a vyplnit ten formular v pravo 🙂) Pekny dnik zelame 🙂

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

guga
31. mar 2009

na tej stránke je slovenská vlajka, ale slovenčina nikde ☹ ☹ ☹

bambi09
31. mar 2009

ahojte baby,tak ja som dnes uplne rozbitaaaaa,seklo ma v krizoch,nemozem sa ohnut,ked sa ohnem,tak mam pocit,ze mi niekto vrazil noz medzi lopatky,tak asi sa skrutim a lahnem si,au,au,auuuuu ☹ ☹ ☹
guga,ten balonik je dobry napad,fakt,ale asi tam fakt bude len jedna velka skupina,ja len,ze ked niekto zmeska,aby vedel...neviem,ako to bude s nami... ☹ ☹
a keby si mala dieta -mimozemstana,tiez by si bola dlho hore,ja by som radsej normalne... ☹ ☹ ☹

bambi09
31. mar 2009

baby,a vy by ste fakt dali take male deti ockovat proti tomu???! 😢

guga
31. mar 2009

to očkovanie je až od deväť rokov, takže to teraz neviem posúdiť... 😒 😕 Ale bude dobré keď to bude bezplatné, aspoň ten kto o to bude mať naozaj záujem, tak nemusí zháňať peniažky a môže ich miesto toho použiť na niečo iné...

guga
31. mar 2009

bambi - dúfam, že ti to seknutie skoro prejde a budeš ako rybička 😉

No ja už teraz viem, že to na pätnástu nestíham. Najskôr o pol štvrtej aj to nemôžem dať Mirku spať doobeda a poobede tým pádom pôjde spať skôr... Nejak ju doobeda musím poriadne zabaviť 🙂

bambi09
31. mar 2009

guga,dakujem,s tym ockovanim mas asi pravdu,je na kazdom,ako sa rozhodne,len je blbe,ked chces a nemas na to... ☹ ☹ ☹
my,ak sa nam predsa len podari prist tiez asi nestihneme,aj ked so seknutymi krizami trepat kocik do elektricky...neviem,neviem...v sobotu som videla jednu vykolajenu na Vajnorskej a mala som dost ☹ ☹
aj u v Karlovke sa to uz stalo,normalne ma strach nastupit s kocikom do elektricky... 😠 ☹ 😒
guga,drzim palce,aby sa ti to s Mirkou nejako podarilo...aj ja mam kamosku Mirku,ona je vlastne Miriam,ale nikto jej tak nepovie,len Mirka... 🙂

zuzitka
31. mar 2009

bambi ... odkial si? z karlovky? .... tak chod na bus 32 na hlavnu stanicu a odtial na bus, ktory ide na most k auparku 😀

a vobec nevadi, ze pridete na 15.30 alebo aj na 16h ... ved sa tam zdrzime aj do 17h - 18h 😉

ena
31. mar 2009

zuzitka, ze si ty dnes bola v Tesco v meste ?🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guga
31. mar 2009

bavili sme sa o očkovaní proti rakovine krčka maternice - začala o tom písať lucietta o 14:01 - chcela vyplniť na túto tému dotazník, aby to bolo zarátané medzi bezplatné očkovania.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
31. mar 2009

ena ... ano ano bola som 😀
si bola s detmi v hrackach ... chvilku si Filip so Samkom prezerali nieco, ze? a Marek isiel vedla kocika? 😀 😀
my sme potom isli k autickam..... 🙂

bambi09
31. mar 2009

zuzitka,viem o tom autobuse,len trepat sa po tych schodikoch s kocikom...asi s mojim chrbtom teraz nezvladnem,tie duobusy su lepsie,lebo maju nizku podlahu,len chodie len po Rivieru...po Novy most iba rano, bohuzial...tak ak nebudem moct,nehnevajte sa a uzite si to aj za nas...uvidim este..
ja sa uz radsej na nic ani nevytesujem,lebo vzdy sa mi to takto pos..e,mame ist k nasim na Velku noc,500km cesta,lae radsej sa netesim,aj ked som tam skoro 2 rok nebola...tesit sa budem,ked budem u nas vo dvore vystupovat z auta 😒 😀 😀 😝 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre