Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ena
6. máj 2009

my sme prestahovali Mareka z postielky na postel a teda, mame veselo, o 6tej uz buntosi, vyberie sa k nam na spacirku, smaozrejme, vtedy uz mame v posteli aj Filipa, ktory dohrmi v noci aj s paplonom 🙂

bambi09
6. máj 2009

ena,tak to máte fakt veselé,čo??? 😀 😀 😀
ale takto má vyzerať rodinná pohodička,nie???

zuzitka
6. máj 2009

vcera jak som zaspala o tej 19h, potom som vecer nemohla zaspat ... este o 2h som pozerala na spektre nieco o tetovani 🙄 alebo na discovery to bolo? neviem....

capy ... a co vy v malackach? mate tam rodinku? 🙂
uz neviem, ci som sa ta to raz nepytala 😅 ale zabudam 😀 😀

bambi ... tak urobite tretie mimi alebo sedacku predas 😀

aj mne chodi samko vzdy nad ranom do postele 😕 ja neviem, co sa mu deje v poslednej dobe 😝
a mate aj vy taku kosu doma???? brrr

bambi09
6. máj 2009

zuzitka 😀 😀 😀 ,len nech Ťa za chvíľu nemusíme vítať v klube nespavcov... 😀 😉
ale nie,tú únavu poznám,keď som bola tehu,tiež som zaspala ani neviem ako 😀 🙂 😉
a ktovie,možno ešte jedno bábo by sme zvládli,len nech Katka ešte trošku podrastie a upraví sa jej to srdiečko 🙂 🙂 😉
a zimu máme aj my,ja rýchlo vyvetrám a kúrim ohrievačom,lebo fakt je zima... 😒 😖

ena
6. máj 2009

zuzitka, to poznam 🙂 u nasich som niekedy spala cez obed s detmi a potom som sa divila, ze co sa mi nechce vecer spat 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
netmona
6. máj 2009

aojte,,,no vidí čo ma čak,,bobak zatial spí v postielke ale, už vymýšla,,tak uvidíme,,asi vlastná postel 😅

bambi09
6. máj 2009

zuzitka a Samko sa teší na bábätko? 🙂 🙂 😉
vieš,či nemá strach,že bude na druhom mieste,ale to len tak rozmýšľam,lebo on je ešte malinký,my sme ten problém nemali,lebo Paťo je už veľký a strašne si to želal,mať súrodenca 🙂 🙂
ale možno sa len chcel pritúliť k maminke,chalani väčšinou na maminkách visia 🙂 😉 teda nie doslova 😀 😀

zuzitka
6. máj 2009

netmona ... samka sme dali spat do velkej postele a do vlastnej izby, ked mal asi 2r 8mesiacov ... a spal tam uplne v pohode, co som sa cudovala. ja som mala vacsi stres z toho 😀
len sme zapli lampicku na chodbe, ak by sa zobudil, aby vedel kde je a kam ma ist 😀 😀

bambi ... samko to nejak nebere este 😅 ked som sa ho pytala, ci chceme male babenko, povedal ze nie 😅

inak kurim v byte, len ked samka kupem. na spanie mu davam aj pancusky 😒 lebo on sa odkopava, neznesie paplon ani deku na sebe 😝

bambi09
6. máj 2009

zuzitka,tak moja malá-to isté,ani tenkú deku na sebe neznesie,ono všetky deti sa odkopú,ale ona úplne zúrivo zhadzuje zo seba všetko,tak tiež spíme v pančuškách...a tiež prikurujem len občas,zatvorím dvere a teplo sa udrží,ale na kúpanie vykúrim kúpeľňu aj izbu viac 🙂 🙂 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana.hcsba
6. máj 2009

ahojte 😎

zuzitka - teraz som si vsimla, ze si tehul - super, gratulujem!!!

sestrin maly mal 3 roky, ked sa mu narodil brat a bolo a je to velmi tazke. skor ma radsej moju Paulinku ako svojho brata. A tiez nechcel, ked sa ho pytala a ked tak dievcatko. No som zveda, co budete mat, aj teraz davali v telke pripady a povedali, ze najhorsia kombinacia je bratia 🙂 Ale nemusi to byt pravidlo 😀.

no co je tu nove od vcera? no aj my vykurujeme - zda sa mi zima a hlavne preto, ze sa mala stale odkopava.

co s tym pocasim - nech ej uz peknejsie 😠 !!!

zuzitka
6. máj 2009

jana ... ďakujem 😉 ja sama som zvedavá ako to samko bude brať 🙂 ale spolieham sa na to, že bude v školke väčšinu dňa, že neuvidí tolko, ako sa furt starám o bábenko ... veď uvidíme 😉

samko má na noc ešte plienky 😖 a taká je tu zima, že sa veľakrát precikal až na postel 😨
keby nám zakúrili aspoň na noc 😝
mne samej je zima, a to som zababušená pod paplonom až po uši 😅

capy
6. máj 2009

zuzitka my sme boli len na vylete. mangel tam ma kolegov 😉 tak nas zavolali

ena to poznam. aj k nam chodi viki do spalne nad ranom,ale len niekedy.a nastastie nie do postele, ale do postielky,lebo tomino je v postely 😅 😀 😀 😀 aj tomino uz spava na postely. z postielky ma panicky-hystericky zachvat. normalne ked sa blizim k postielke,ze ho tam idem dat spat tak sa nevie normalne nadychnut. niekedy az zmodra a nic nepomaha ☹ tak som to radsej vzdala.

capy
6. máj 2009

zuzitka inak vikino celkom super zvladol rolu vejkeho brata. len neviem co by bolo keby to bolo dievcatko, lebo odkedy sme mu povedali, ze budeme mat babo, tak kazdemu hned hovoril ze on bude mat tomaska. neviem ako by predychal keby to bola simonka 😅 😀 😀 😀

capy
7. máj 2009

idem haji dobruuu nocku 😔 😔 😔

jana.hcsba
7. máj 2009

dobre ranko 😎

niekto tu nemoze spavat 🙄 - capy 😀 😀

bambi09
7. máj 2009

téééda,capy,už si lepšia,ako ja 😀 😀 😀
čo porábate,žienky?

bambi09
7. máj 2009

ozaj,guga sa tu nejako dlho neukázala,čo je s ňou?? 😕

bambi09
7. máj 2009

toto snáď ani možné nie je,nikde nikto?
asi ste vonku...aj my pôjdeme,len sa mi druhé dieťa vráti zo školy,dnes má "dlhý"deň 😝 😝 😀

netmona
7. máj 2009

capy,,,tak to máš čo robiť 🙂

netmona
7. máj 2009

bammi ,,asii tak nikto nikde,,môje dieťa vstane a tiež vonku lebo, dnes to zas bude na 3 hod a potom sa musime sa vybehať 🙂

zuzitka
7. máj 2009

ja som mala o 12.30h poradnu 😉 mam uz tehu knizku 🙂

no a z nemocnice sme isli hned na trolejbus smerom do mesta ... klasika ... mc donald, tesco 😀 😀
teraz sme dosli domov a uz dnes nikam nejdem 😝

bambi09
7. máj 2009

zuzitka,tak už máš na to aj papier 🙂 🙂 😉 gratulujem 🙂
a inak,keď sme v meste,vyzerá to podobne... 😀 😀
tak odpočívaj,potrebuješ to... 🙂 🙂 😉
ja mám na pošte 3 balíčky,tak ich idem vyzdvihnúť a potom pôjdeme na ihrisko...tatino prevezme štafetu a ja idem vysávať a piecť tortu na zajtra,nech už mám zajtra kľud 🙂 🙂 😉

guga
7. máj 2009

bambi - ďakujem, že ste na mna nezabudli 🙂 🙂 🙂

od pondelka som bola s Mirkou v nemocnici ☹ ☹ ☹ . Začalo sa to minulý táždeň - Mirkuška začala kakať a kakať (aj 6-7krát za deň 😖 ) a v pondelnajšie doobedie skoro celé prespala - tak som sa už zlakla. Nevedela ani sama sedieť, musela sa o mňa opierať. Bola taká vyšťavená - bola dehydrovaná lebo všetku vodičku vykakala. V nemocnici nás zobrali hneď na oddelenie a Mirke od 13-stej do polnoci tiekla infúzia a na ďalší deň ešte jedna - tá tiekla 5 hodín 😢 😢 😢 . Ale našťastie už je všetko OK a už zase skáče, behá, kričí. Dnes nás pustili a už sme stihli aj nákup v maďarskom Tescu - boli sme na "maďarkom" nákupe prvýkrát 🙂

My sme už tento rok boli v ZOO - ale iba v tomto bratislavskom. 😉 😉

U nás sa vôbdec nedokuruje, Mirkuška keď spinká, tak sa strašne potí. Tak keby som ešte dokúrila, tak asi niekoľkokrát za noc mením palón aj vankúšik 😀 😀 😀 😀 . A to sa tiež stále odkopáva - nič na sebe nechce, ani deku.

netmona
7. máj 2009

zuzitka,,,ta paráda,,už si oficiálne tehotná 🙂 ,,,,a uži si eše slobody a voľnosti lebo potom to začne,, 😅 😵

netmona
7. máj 2009

gugu,,,tak chvala bohu,,že už sa polepšilo,,lebo ked počujem nemocnica a ešte k tomu dieťaa tak mám tep, lebo dnes človek ani nevie čo všetko sa dá nalapať a mať za chorobu 😕

zuzitka
7. máj 2009

guga ... no ahoj .... chudinka malá ☹ ale super, že už je zdravučká 🙂 🙂

netmona ... no veď si ešte užívam 😀 ale zase na druhej strane ak bude miminko tak dobré ako bol samko, tak sa ničoho nebojím 😉

a v pondelok mám prvý ultrazvuk, tak uvidím mrňouska 🙂

guga
7. máj 2009

najhoršie na tom bolo, že sme boli na infekčnom oddelení a keď už aj bolo Mirke dobre - v utorok, tak sme museli byť stále zatvorené v jednej izbe, ani výsť nemôžeš.. ☹ tak to ide dobre na mozog

capy
7. máj 2009

guga to poznam.my sme to mali nedavno ved vies ☹ ☹ ☹ super ze ste uz zdravy

bambi, janka- co uz so mnou 😅 😅 😅

netmona veru mam skolu soku ☹ snad uz to bude menej a menej krat 😒

zuzitka gratulujem k tehu knizke 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre